Samsung 64GB microSDXC Pro X-KOM gorący strzał
170°Zakończono

Samsung 64GB microSDXC Pro X-KOM gorący strzał

8
cze 28. 2016cze 29. 2016
Samsung 64GB microSDXC Pro zapis 80MB/s odczyt 90MB/s

Bardzo dobra cena na kartę microSD samsunga, najtańsza cena z ceneo to 155 zł!


23221.jpg

8 Komentarzy

Sandisk Extreme Micro SDXC 64 GB - zapis (realny): ~30+ MB/s
Ten Samsung - zapis (realny): ~20 kilka MB/s

Ceny obu licząc tę promocję - takie same.

P.S. Dlatego sam nie dodałem tej okazji prawie godzinę temu.

FireBirdCze 28.

Sandisk Extreme Micro SDXC 64 GB - zapis (realny): ~30+ MB/sTen Samsung - zapis (realny): ~20 kilka MB/sCeny obu licząc tę promocję - takie same.P.S. Dlatego sam nie dodałem tej okazji prawie godzinę temu.Skąd takie info o Samsungu? Masz jakąś recenzję? Wersja Extreme Sandiska ma jak byk napisane max. 40MB W, a Samsung deklaruje max. 80 MB W (jasne, że to wart. max., ale tak czy inaczej to nie 20MB).

FireBirdCze 28.

Sandisk Extreme Micro SDXC 64 GB - zapis (realny): ~30+ MB/sTen Samsung - zapis (realny): ~20 kilka MB/sCeny obu licząc tę promocję - takie same.P.S. Dlatego sam nie dodałem tej okazji prawie godzinę temu.Raczysz żartować? Mam 4 te karty od telefonów po aparaty foto i kamery. Gdyby realny zapis był na poziomie 20mb/s to przytkałoby mi każdy sprzęt.
Pierwszy lepszy test na całej masie czytników i na żadnym nie schodzi poniżej 80mb/s i to w sequential ! Zatem coś musiało Ci się pokiełbasić bo to jedne z najlepszych kart na rynku do tego bardzo wytrzymałe na warunki zewnętrzne.
cameramemoryspeed.com/rev…rd/

Niestety nie miałem czasu, aby przejrzeć więcej testów tego Samsunga, ale @nowart - zdajesz sobie sprawę, że podpierasz się testem wersji SD, nie Micro SD?
20+ MB/s to i tak aż nadto do większości zastosowań i to nawet poważniejszych - nic dziwnego, że Ci nic nie "przytyka". To przecież ponad 160 Mb/s.
Jeśli faktycznie większość testów potwierdza inną tezę, to spoko - ale myślę, że ten SanDisk jest porównywalny, a do tego w tej samej cenie. Ale jeszcze raz zaznaczę, że nie przekreślam produktu Samsunga. Bazowałem na kilku testach, w tym dwóch na YouTubie - chyba wiarygodnych.

SD czy microSD w przejściówce nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Naprawdę nie chce mi się szukać, zanim unowocześniłem flotę dużej ilości kart na Samsungi (akurat PRO +) sporo przeanalizowałem, naczytałem testów i porównań. Po wpisaniu w gogle samsung pro microsdxc 64gb review , pierwszy link z brzegu, dalej nawet nie szukam...
thessdreview.com/har…/3/

nowartCze 28.

Raczysz żartować? Mam 4 te karty od telefonów po aparaty foto i kamery. Gdyby realny zapis był na poziomie 20mb/s to przytkałoby mi każdy sprzęt.Pierwszy lepszy test na całej masie czytników i na żadnym nie schodzi poniżej 80mb/s i to w sequential ! Zatem coś musiało Ci się pokiełbasić bo to jedne z najlepszych kart na rynku do tego bardzo wytrzymałe na warunki zewnętrzne.http://www.cameramemoryspeed.com/reviews/sd-cards/samsung-pro-64gb-sdxc-memory-card/
"i to w sequential"

Sequential zawsze jest dużo wyższy niż random, więc dziwnie brzmi to co napisałeś
Avatar

Usunięty6672

FireBirdCze 28.

Sandisk Extreme Micro SDXC 64 GB - zapis (realny): ~30+ MB/sTen Samsung - zapis (realny): ~20 kilka MB/sCeny obu licząc tę promocję - takie same.P.S. Dlatego sam nie dodałem tej okazji prawie godzinę temu.


Czyli nie warto przepłacać za wersję pro. Mam kartę Samsunga 64GB w wersji Evo+ i realny zapis to około 17MB/s

Szybkie info bedzie dobre do 4k w gopro ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst