Samochodzik zdalnie sterowany RC WL Toys q39 skala 1:12
19°Zakończono

Samochodzik zdalnie sterowany RC WL Toys q39 skala 1:12

299zł399zł-25%
14
mar 8.
Bardzo fajny samochodzik zdalnie sterowany w rozsądnej cenie

Dość tania wysyłka

Dostępność tylko 10szt.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

14 Komentarzy
Kolego nie dam Ci munusika bo jest to twoja pierwsza okazja.
Ale spójrz tutaj
pl.gearbest.com/rc-…654
Michał do podawanej ceny doliczamy koszty wysyłki.
Na allegro dyszkę taniej i darmowa dostawa ze smartem allegro.pl/ofe…888
nawet na allegro z wysyłką taniej
Jak to się ma do WL TOYS 12428?
Dobra alternatywa dla wltoys12128. Niestety ceny poszły w górę...
Niestety, okazja absolutnie żadna. Sam czekam aż gdzieś tanio wskoczą te albo 12428.
Edytowane przez: "Razz" mar 8.
Droogoo, kupiłem 2x wltoy za 155pln/sztuka i czekam na cene tak z ~195, zeby jeszcze dokupić
bub08/03/2019 08:59

Jak to się ma do WL TOYS 12428?


Nijak w zasadzie. To tylko bardzo podobnie wyglądające konstrukcje, wzorujące się na autku 1:10 "vaterra twin hammers" - ale każde po swojemu. Różnice konstrukcyjne są spore:
- inna płyta podłogowa (w Wltoys - zintegrowana z obudową przekładni głównej, w JJRC Q39 FY-03 itp - przekładnia jest osobnym elementem przykręcanym). Z tego powodu różnią się również prawie wszystkie drobne elementy do podłogi przykręcane - mimo że wyglądają prawie identycznie, to nie pasują między modelami.
- inna przekładnia główna (w Wltoys - dwie zębatki, jedna na silniku, druga duża na wale, i koniec. W Q39/FY-03 itp - 4 zębatki oraz sprzęgło cierne zabezpieczające) i w ogóle inne przełożenie ("szybsze" w WLtoys, co wcale nie znaczy że lepsze)
- inny silnik - w WLtoys są klasy 540 (ze względu na mocniej obciążające szybsze przełożenia), w pozostałych "rozmiar mniejsze" 390
- co idzie z powyższymi - inne są przełożenia i konstrukcja dyferencjałów przednich i tylnych, tzn tylnego mostu (w WLtoys mocniej zwalniające, większe zębatki) - ale co ważniejsze w WLtoys dostajemy zębatki z tworzywa, a pozostałych - z (szajs)metalu
- inne jest również servo skrętu - w WLtoys jest "normalnego modelarskiego rozmiaru 35mm" a w Q39 i FY03 - jest troszkę mniejsze około 32mm, więc przy przeróbkach trzeba trochę przerobić wsadzić normalne tanie modelarskie servo.
- co do szczegółów to inna jest elektronika sterująca, choć jakość i funkcjonalność ma w zasadzie tą samą.
Edytowane przez: "Hrumque" mar 8.
sharp16108/03/2019 08:16

Kolego nie dam Ci munusika bo jest to twoja pierwsza okazja.Ale spójrz …Kolego nie dam Ci munusika bo jest to twoja pierwsza okazja.Ale spójrz tutaj https://pl.gearbest.com/rc-cars/pp_663336.html?wid=1433363¤cy=PLN&vip=17567654


Nie spadnij pan z tego konia. GB 280zł, czas oczekiwania 1-3 miesiące...nie wspominając, że mi już 2 razy towar z gearbesta nie dotarł w ogóle. Naprawdę to dla Ciebie lepsza okazja ? Jeżeli komuś się należy minus, to Tobie za durny komentarz.
Edytowane przez: "dragontear" mar 8.
Hrumque08/03/2019 09:12

ale co ważniejsze w WLtoys dostajemy zębatki z tworzywa, a pozostałych - z …ale co ważniejsze w WLtoys dostajemy zębatki z tworzywa, a pozostałych - z (szajs)metalu - inne jest


Może to rozwinąć?
Widziałem przy niektórych ofertach na wltoys taką informację:

Zestaw fabrycznie posiada zamontowane 16 sztuk(2 komplety przód + tył) METALOWYCH wytrzymałych zębatek.
2050422-htPcg.jpg
Hrumque1 g, 32 min

Nijak w zasadzie. To tylko bardzo podobnie wyglądające konstrukcje, w …Nijak w zasadzie. To tylko bardzo podobnie wyglądające konstrukcje, wzorujące się na autku 1:10 "vaterra twin hammers" - ale każde po swojemu. Różnice konstrukcyjne są spore:- inna płyta podłogowa (w Wltoys - zintegrowana z obudową przekładni głównej, w JJRC Q39 FY-03 itp - przekładnia jest osobnym elementem przykręcanym). Z tego powodu różnią się również prawie wszystkie drobne elementy do podłogi przykręcane - mimo że wyglądają prawie identycznie, to nie pasują między modelami. - inna przekładnia główna (w Wltoys - dwie zębatki, jedna na silniku, druga duża na wale, i koniec. W Q39/FY-03 itp - 4 zębatki oraz sprzęgło cierne zabezpieczające) i w ogóle inne przełożenie ("szybsze" w WLtoys, co wcale nie znaczy że lepsze)- inny silnik - w WLtoys są klasy 540 (ze względu na mocniej obciążające szybsze przełożenia), w pozostałych "rozmiar mniejsze" 390 - co idzie z powyższymi - inne są przełożenia i konstrukcja dyferencjałów przednich i tylnych, tzn tylnego mostu (w WLtoys mocniej zwalniające, większe zębatki) - ale co ważniejsze w WLtoys dostajemy zębatki z tworzywa, a pozostałych - z (szajs)metalu - inne jest również servo skrętu - w WLtoys jest "normalnego modelarskiego rozmiaru 35mm" a w Q39 i FY03 - jest troszkę mniejsze około 32mm, więc przy przeróbkach trzeba trochę przerobić wsadzić normalne tanie modelarskie servo. - co do szczegółów to inna jest elektronika sterująca, choć jakość i funkcjonalność ma w zasadzie tą samą.


O, a takie komentarze jak ten to powód żeby zaglądać na Peppera. Super rozpiska, dzięki!
dragontear39 min

Nie spadnij pan z tego konia. GB 280zł, czas oczekiwania 1-3 …Nie spadnij pan z tego konia. GB 280zł, czas oczekiwania 1-3 miesiące...nie wspominając, że mi już 2 razy towar z gearbesta nie dotarł w ogóle. Naprawdę to dla Ciebie lepsza okazja ? Jeżeli komuś się należy minus, to Tobie za durny komentarz.


Chciałem być pomocny. Nie musisz od razu naskakiwać
bubmar 8.

Może to rozwinąć? Widziałem przy niektórych ofertach na wltoys taką infor …Może to rozwinąć? Widziałem przy niektórych ofertach na wltoys taką informację:Zestaw fabrycznie posiada zamontowane 16 sztuk(2 komplety przód + tył) METALOWYCH wytrzymałych zębatek.[Obrazek]


Widocznie U NAS ktoś sprzedaje modele już poprawione konstrukcyjnie, bo miał dość bujania się z reklamacjami że po jednym dniu zabawy nie jedzie, brak napędu z przódu czy z tyłu.... Te zestawy metalowych zębatek to podstawowy zestaw serwisowy do WLtoysów, na chińskich portalach ~7-9$ za komplet.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od michal.gendek. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst