Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Salomon X Alpine Pro - moim zdaniem najlepszy model Salomona (w góry).
126°

Salomon X Alpine Pro - moim zdaniem najlepszy model Salomona (w góry).

489,30zł699zł-30% Darmowa dostawa DarmowaSalomon Okazje
11
126°
Salomon X Alpine Pro - moim zdaniem najlepszy model Salomona (w góry).
lis 27. 2020
ZALETY
Parametry idealne do biegów w terenie
Wykorzystanie wiedzy i doświadczenia marki Salomon dotyczących biegów w terenie pozwoliło stworzyć model oferujący precyzyjne przetoczenie i trzymanie stopy — czyli to, czego potrzebujesz na trudnych technicznie biegowych szlakach.
Przyczepność, której potrzebujesz podczas wspinaczki
Podeszwę wyposażono w technologię Contagrip® TA zapewniającą maksymalną przyczepność na skałach, a także w strefę Climbing zone w obszarze pierwszego i drugiego śródstopia, która umożliwia wspinaczkę.
Trwałość
Cholewkę wzmocniono w obszarach znacznie narażonych na zużycie, dzięki czemu poradzi sobie z ostrymi skałami i technicznymi szlakami.
329601-0ylM1.jpgPrzenieś swoje bieganie na wyższy poziom dzięki modelowi XA ALPINE PRO. To buty, które, jak przystało na biegowe modele marki Salomon, zapewniają precyzyjne trzymanie stopy i przetoczenie. Wyposażono je również w ramę Carbon Edging Chassis i technologię Climbing zone na podeszwie, co gwarantuje stabilność i przyczepność podczas wspinaczki po skałach. Cholewka wzmocniona jest lekką, wytrzymałą powłoką, która sprawdzi się w trudnym terenie.
Aktualizacje społecznościowe
Salomon Okazje
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz