Niestety, ta okazja już wygasła
Salomon Eos Aero buty męskie
736° Zakończono

Salomon Eos Aero buty męskie

175,59zł 10zł Fitanu Okazje
47
paź 13. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena po zastosowaniu kodu z newslettera
308123-OFqZ3.jpg

Stabilne buty turystyczne

Zdobywaj szlaki i ciesz się komfortem na co dzień w lekkich butach turystycznych Salomon Eos Aero. Stabilna konstrukcja ze wzmocnioną cholewką znakomicie poradzi się sobie w terenie, zapewniając dobra przyczepność na podejściach oraz stabilność na kamieniach. Dzięki wiązanej, miękko wyścielonej cholewce stopa będzie mocno trzymana na technicznych szlakach. A zabezpieczenia na palcach ochronią ją przed elementami podłoża.
Dobra wentylacja na letnie upały
Cholewka posiada wieloelementową konstrukcję. Siateczkowe wstawki zapewniają bardzo dobrą wentylację i szybki transport wilgoci, zapewniając komfort stopy w wyższych temperaturach. A więc dobry krem z filtrem, okulary przeciwsłoneczne i w drogę!
Buty wyposażono w amortyzowaną podeszwę środkową, która niweluje wstrząsy na twardym podłożu. Wewnętrzna wkładka dopasowuje się do stopy, umożliwiając wygodne całodniowe wędrówki. A podeszwa zewnętrzna ze sportowym bieżnikiem zapewni znakomitą przyczepność na miękkich i szutrowych szlakach.

Lekkie buty turystyczne na sezon letnio-jesienny

Miękkie wykończenie wnętrza cholewki

Dobra wentylacja dzięki siateczkowym wstawkom

Wzmocnione palce i pięta

Amortyzacja podeszwy pianką EVA

Przyczepna podeszwa zewnętrzna Contagrip®

Contagrip® to podeszwa stosowana przez Salomon, która zapewnia doskonałą amortyzację i wyjątkowy komfort. Jej konstrukcja wspomaga stabilizację na zróżnicowanym podłożu oraz poprawia dynamikę marszu, biegu lub spaceru. Charakteryzuje się wytrzymałością, zapobiega ślizganiu się, ułatwia odprowadzanie kamyków albo błota i niemalże całkowicie niweluje punktowe naciski. Składa się z trzech warstw: zewnętrzna ma bezpośredni kontakt z podłożem, środkowa odpowiadająca za amortyzację i stabilizację oraz wewnętrzna mająca bezpośredni kontakt z wkładką i stopami.

308123-kgjor.jpg
308123-iQkTv.jpg308123-oC0Nv.jpg308123-9S0hK.jpg308123-puRc5.jpg308123-z4Yrb.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Fitanu OkazjeFitanu kod rabatowy
Najlepsze komentarze
Za gowniaka to nie stać mnie było na Salomony( takie niedoścignione marzenie) . A dziś za nie co ponad stówkę można kupić na różnych promocjach. Co za czasy.
🦔 Wyszedł na nocne łowy.
47 Komentarzy
Oczywiście, że plus
Już widzę, jak ten przedni "zderzak" się odkleja.
🦔 Wyszedł na nocne łowy.
Za gowniaka to nie stać mnie było na Salomony( takie niedoścignione marzenie) . A dziś za nie co ponad stówkę można kupić na różnych promocjach. Co za czasy.
Wnosząc po trójkącie od spodu, to sprawka illuminati 🙊
Mr.13/10/2020 22:21

Już widzę, jak ten przedni "zderzak" się odkleja.


No właśnie może nie. Mam inne Salomony z takim zderzakiem, od 2 lat ani drgnie.
Już się podjarałem bo fajne buciki ale klasycznie nie ma rozmiaru 48-49 :(.
Wodoodporne czy nie? Rozumiem, że niezbyt, ale czy faktycznie nadają się na jesień?
Edytowane przez: "Masters_Maestro" paź 13.
Dziękuję, kupione
U mnie kod nie działa Za buty plus. Kod nie działa. Sprawdzone na 4 przeglądarkach. Zmień cenę na 184PLN.
Edytowane przez: "hykker" paź 13.
@Jeżew skąd Ty te sklepy bierzesz
Kolejny, który pierwszy raz na oczy widzę
Masters_Maestro13/10/2020 22:52

Wodoodporne czy nie? Rozumiem, że niezbyt, ale czy faktycznie nadają się na …Wodoodporne czy nie? Rozumiem, że niezbyt, ale czy faktycznie nadają się na jesień?


Na jesień to raczej coś z goretexem. Te mają dużo siatki i raz że będzie wiało a dwa każdą kroplę wody poczujesz na skarpetce.
rudycham13/10/2020 22:57

Na jesień to raczej coś z goretexem. Te mają dużo siatki i raz że będzie wi …Na jesień to raczej coś z goretexem. Te mają dużo siatki i raz że będzie wiało a dwa każdą kroplę wody poczujesz na skarpetce.


Dzięki, właśnie widziałem, że sporo tej siatki.
Mat_P13/10/2020 22:24

Za gowniaka to nie stać mnie było na Salomony( takie niedoścignione ma …Za gowniaka to nie stać mnie było na Salomony( takie niedoścignione marzenie) . A dziś za nie co ponad stówkę można kupić na różnych promocjach. Co za czasy.


Tak, ale te podstawowe wersje butów. Te mocniejsze z bajerami dalej trzymaja ceny a i promocje nie takie duże.
Reset13/10/2020 22:46

No właśnie może nie. Mam inne Salomony z takim zderzakiem, od 2 lat ani dr …No właśnie może nie. Mam inne Salomony z takim zderzakiem, od 2 lat ani drgnie.


U mnie się odkleił po 3 miesiącach, ale kasę oddali bez dwóch zdań.
Holo13/10/2020 22:57

@Jeżew skąd Ty te sklepy bierzesz Kolejny, który pierwszy raz na …@Jeżew skąd Ty te sklepy bierzesz Kolejny, który pierwszy raz na oczy widzę


To inaczej jest master sport bo tamten im sklep niemal zbojkotowali klienci, za lecenie w kulki.... Po prostu ten sam tylko pod inna nazwa
Edytowane przez: "Mat_P" paź 13.
Reset13/10/2020 22:46

No właśnie może nie. Mam inne Salomony z takim zderzakiem, od 2 lat ani dr …No właśnie może nie. Mam inne Salomony z takim zderzakiem, od 2 lat ani drgnie.


Ja mam około 5 lat i przedni zderzak trzyma idealnie.
Kupione, zobaczymy co są warte. Trzeba się zarejestrować i zapisać do newslettera, to na maila przychodzi kod na 10%znizki i robi się podana wyżej cena
hykker13/10/2020 22:54

U mnie kod nie działa Za buty plus. Kod nie działa. Sprawdzone na 4 p …U mnie kod nie działa Za buty plus. Kod nie działa. Sprawdzone na 4 przeglądarkach. Zmień cenę na 184PLN.


To może zapisz się do newslettera i wtedy, jak otrzymasz kod, wpisz go..
Edytowane przez: "Anto" paź 13.
Kupione, szacun:-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst