Sagrada gra planszowa
45°Zakończono

Sagrada gra planszowa

119zł149,99zł-21%Empik Okazje
19
lut 27.Lokalnie
Gra planszowa Sagrada po 119,99 zł w Empiku - Poznań Stary browar. Cena regularna to 149,99 zł
Aktualizacje społecznościowe
Z upoważnienia @Pribadi

Pribadi:Informacja dla wszystkich zainteresowanych zakupem. Dzisiaj pojawił się news o dodruku i poprawie kilku błędów. W tej sytuacji można spodziewać się spadku ceny. Poniżej treść:
Dodruk Sagrady od foxgames.pl się zbliża :)Statek spodziewany jest w porcie 1 marca,a gra powróci do sprzedaży niedługo potem.

Jeśli chodzi o zmiany w stosunku do pierwszego druku to został poprawiony mały błąd w instrukcji jeśli chodzi o wariant solo, oraz w instrukcji umieszczono zasadę opcjonalną zmniejszającą losowość (umieszczanie przed rozgrywką w worku odpowiedniej liczby kości).

Nowa instrukcja od października jest dostępna na stronie wydawcy: bit.ly/2Tc…p7J
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy

Grupy

19 Komentarzy
Warto?
W Internecie dostępne od 116 zł. Nakład prawie wyczerpany. Wydaje mi się, że było taniej.
Jakub.Dmochowski1 min

Warto?


Zdecydowanie. Gra jest bardzo dobra, z niskim progiem wejścia a przynosi sporo frajdy i możliwości
W dodatku słyszałem ze jest problem z dostępnością wiec pewnie cena będzie rosła
Na chwile obecna stacjonarnie dostępne jest 8 sztuk
Gra jest kolorowa, ładna i to chyba już wszystko. Suche to jak piasek na pustyni. Wczoraj odsprzedałem swój egzemplarz. Jakieś 2 tygodnie temu chodziła w necie po 90 (ale co z tego - wiem, wiem;))
Gra jest ok, wyszła kolejna wersja i jest o wiele lepsza
PodlyLeon41 min

Lepiej poczekać na Azul WITRAZE...zapowiada się super


Tak grałem, zadecydowanie lepsza
Sama gra świetna. Jeżeli chodzi o cenę to słaba. Standardowa cena to właśnie 120 zł. W empiku ostatnio widziałem przecenę nawet do 99 zł, ale to była jakaś uszkodzona sztuka. Warto poczekać te dwa miesiące na dodruk żeby ceny znowu spadły. Ja swoją kupiłem w merlinie za 85 zł z kodem na rabat 5% tuż po premierze, a bodajże na planszówkach na narodowym wydawnictwo również sprzedawało za 100 zł
polecam i-szop jako porównywarkę. jest w sieci trochę taniej
Edytowane przez: "janis666" lut 28.
OnionDoge17 g, 24 min

W Internecie dostępne od 116 zł. Nakład prawie wyczerpany. Wydaje mi się, ż …W Internecie dostępne od 116 zł. Nakład prawie wyczerpany. Wydaje mi się, że było taniej.Ja_Pa17 g, 24 min

Zdecydowanie. Gra jest bardzo dobra, z niskim progiem wejścia a przynosi …Zdecydowanie. Gra jest bardzo dobra, z niskim progiem wejścia a przynosi sporo frajdy i możliwości W dodatku słyszałem ze jest problem z dostępnością wiec pewnie cena będzie rosła


Informacja dla wszystkich zainteresowanych zakupem. Dzisiaj pojawił się news o dodruku i poprawie kilku błędów. W tej sytuacji można spodziewać się spadku ceny. Poniżej treść:
Dodruk Sagrady od foxgames.pl się zbliża Statek spodziewany jest w porcie 1 marca,a gra powróci do sprzedaży niedługo potem.

Jeśli chodzi o zmiany w stosunku do pierwszego druku to został poprawiony mały błąd w instrukcji jeśli chodzi o wariant solo, oraz w instrukcji umieszczono zasadę opcjonalną zmniejszającą losowość (umieszczanie przed rozgrywką w worku odpowiedniej liczby kości).

Nowa instrukcja od października jest dostępna na stronie wydawcy:
bit.ly/2Tc…p7J
@Pribadi duży plus za informację. Możesz dodać ją jako informacje dodatkowe w ogłoszeniu bo jest znacząca.
Um.Rtoip1 g, 19 min

@Pribadi duży plus za informację. Możesz dodać ją jako informacje doda …@Pribadi duży plus za informację. Możesz dodać ją jako informacje dodatkowe w ogłoszeniu bo jest znacząca.


Zabij mnie, ale nie potrafię znaleźć takiej opcji. Mógłbyś mi powiedzieć jak to zrobić?
Jestem członkiem jednej grupy na FB gdzie ludzie wystawiają gry planszowe na sprzedaż i muszę powiedzieć, że dość szybko po premierze gry pojawiło się bardzo dużo ogłoszeń do sprzedaży. Nie grałem, dlatego nie ocenię, ale wydaje mi się że gra może być słabo regrywalna.
Pribadi2 g, 16 min

Zabij mnie, ale nie potrafię znaleźć takiej opcji. Mógłbyś mi powiedzieć ja …Zabij mnie, ale nie potrafię znaleźć takiej opcji. Mógłbyś mi powiedzieć jak to zrobić?


2019201-p06GU.jpg2019201-ifCRB.jpgNie mam zamiaru nikogo zabijać;) O wartościowych użytkowników należy dbać
Um.Rtoip3 g, 9 min

[Obrazek] [Obrazek] Nie mam zamiaru nikogo zabijać;) O wartościowych u …[Obrazek] [Obrazek] Nie mam zamiaru nikogo zabijać;) O wartościowych użytkowników należy dbać


Tym razem pewnie już mnie zabijesz W aplikacji mam wszystkie opcje jak u Ciebie na screenie oprócz "Zgłoś jako nieaktualne" i "Dodaj informacje".
W przeglądarce na PC podobnie. Nie mam takich opcji.
Pribadi19 min

Tym razem pewnie już mnie zabijesz W aplikacji mam wszystkie opcje …Tym razem pewnie już mnie zabijesz W aplikacji mam wszystkie opcje jak u Ciebie na screenie oprócz "Zgłoś jako nieaktualne" i "Dodaj informacje".W przeglądarce na PC podobnie. Nie mam takich opcji.


Pozwolisz, że w twoim imieniu dodam to info?
Piotr_Sobotka14 g, 47 min

Jestem członkiem jednej grupy na FB gdzie ludzie wystawiają gry planszowe n …Jestem członkiem jednej grupy na FB gdzie ludzie wystawiają gry planszowe na sprzedaż i muszę powiedzieć, że dość szybko po premierze gry pojawiło się bardzo dużo ogłoszeń do sprzedaży. Nie grałem, dlatego nie ocenię, ale wydaje mi się że gra może być słabo regrywalna.


Gra jest mega regrywalna. Może po prostu ludziom nie podpasowal design lub poziom złożoności (gra wydaje się trudna, a jest dosyć latwa)
Ja_Pa3 g, 58 min

Gra jest mega regrywalna. Może po prostu ludziom nie podpasowal design lub …Gra jest mega regrywalna. Może po prostu ludziom nie podpasowal design lub poziom złożoności (gra wydaje się trudna, a jest dosyć latwa)


Możliwe. Mi osobiście się design podoba i chyba się jednak skuszę na kupno o ile żona mi pozwoli 😃
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst