Niestety, ta okazja już wygasła
Ryż parboiled 4x100 g Lidl
698° Zakończono

Ryż parboiled 4x100 g Lidl

19
paź 1. 2017
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

19 Komentarzy
Ja tu okazji nie widze jako zawodowy pochlaniacz ryzu ^^ ale jak ktos malo je i nie umi dobrze ugotowac to dla niego dobra okazja. Plus.
Edytowane przez: "EMBARRASSED" paź 1. 2017
EMBARRASSED01/10/2017 11:24

Ja tu okazji nie widze jako zawodowy pochlaniacz ryzu ^^ ale jak ktos malo …Ja tu okazji nie widze jako zawodowy pochlaniacz ryzu ^^ ale jak ktos malo je i nie umi dobrze ugotowac to dla niego dobra okazja. Plus.

Tydzien temu kupowalem po 2zl wiec gdzie nie widzisz okazji?
Ja wolę luzem i przynajmniej ugotuję dokładnie tyle na ile mam ochotę.
MariuSzzzz01/10/2017 11:35

Tydzien temu kupowalem po 2zl wiec gdzie nie widzisz okazji?

Chyba nie w tym sensie. Cenowo to jest super okazja ale specowi od ryżu pewnie chodziło o jakość/cena/gramatura.Bo kup 1kg sypanego i zobaczysz różnice w cenie oraz smaku
tomku77paź 1. 2017

Ja wolę luzem i przynajmniej ugotuję dokładnie tyle na ile mam ochotę.

I taniej wychodzi, bo bez promocji wszędzie kosztuje 2,80zł/kg. Ryż w woreczkach to jak herbata w torebkach - niby to samo, ale nie do końca.
Bolpheus01/10/2017 12:18

Chyba nie w tym sensie. Cenowo to jest super okazja ale specowi od ryżu …Chyba nie w tym sensie. Cenowo to jest super okazja ale specowi od ryżu pewnie chodziło o jakość/cena/gramatura.Bo kup 1kg sypanego i zobaczysz różnice w cenie oraz smaku


Muszę Grażynce zatem to oznajmić. Torebki są bardzo wygodne, akurat styka nam na jeden obiad taka torebka (ale dlatego, że Jeronimo-Martin nie je ryżu).
Edytowane przez: "e-Rick" paź 1. 2017
MariuSzzzz01/10/2017 12:35

Muszę Grażynce zatem to oznajmić. Torebki są bardzo wygodne, akurat styka n …Muszę Grażynce zatem to oznajmić. Torebki są bardzo wygodne, akurat styka nam na jeden obiad taka torebka (ale dlatego, że Jeronimo-Martin nie je ryżu).

Taką jedną torebkę na dwie osoby ?
Niby te torebki plastikowe źle wpływają na ryż w wysokiej temp. Niewiem czy to prawda.
tomku7701/10/2017 12:41

Taką jedną torebkę na dwie osoby ?


Tak, mniej więcej w proporacjach 1/3 i 2/3 dla mnie. Jak ryż napuchnie to taka torebka potrafi zapełnić caly talerz, ale co kto lubi i ile jest w stanie zjeść Mi to pasuje, bo jak są ziemniaki to Grażyna nie ma umiaru i zawsze kopiec kreta robi.
Edytowane przez: "e-Rick" paź 1. 2017
MariuSzzzz01/10/2017 13:16

Tak, mniej więcej w proporacjach 1/3 i 2/3 dla mnie. Jak ryż napuchnie to t …Tak, mniej więcej w proporacjach 1/3 i 2/3 dla mnie. Jak ryż napuchnie to taka torebka potrafi zapełnić caly talerz, ale co kto lubi i ile jest w stanie zjeść Mi to pasuje, bo jak są ziemniaki to Grażyna nie ma umiaru i zawsze kopiec kreta robi.

No ja jem troszkę więcej ryżu bo lubię i tak dla mnie to około 140-150g . Zawsze ważę i potem gotuję i nigdy nic nie zostaje i na siłę nie trzeba jeść, jak w przypadku woreczków, jak jest za dużo.
U matki zawsze zjadam jeden worek bo w workach przygotowuje, ale zawsze zjadłbym więcej, ale udaję że jest dosyć 😋
tomku77paź 1. 2017

No ja jem troszkę więcej ryżu bo lubię i tak dla mnie to około 140-150g . Z …No ja jem troszkę więcej ryżu bo lubię i tak dla mnie to około 140-150g . Zawsze ważę i potem gotuję i nigdy nic nie zostaje i na siłę nie trzeba jeść, jak w przypadku woreczków, jak jest za dużo. U matki zawsze zjadam jeden worek bo w workach przygotowuje, ale zawsze zjadłbym więcej, ale udaję że jest dosyć 😋


Rok walczyłem z tym żeby żona zaczęła robić w ekspresie kawę mieloną (ekspres Senseo). Nie mam sił nakłaniać do ważenia ryżu
Ale ryż paraboliczny ma też inne właściwości, przez to że jest poddawany wcześniejszej obróbce zachowuje więcej składników odżywczych i jest ponoć trochę lepszy od zwykłego białego choć nadal gorszy od brązowego. (Tak słyszałem xd)
Krispaź 1. 2017

Ale ryż paraboliczny ma też inne właściwości, przez to że jest poddawany wc …Ale ryż paraboliczny ma też inne właściwości, przez to że jest poddawany wcześniejszej obróbce zachowuje więcej składników odżywczych i jest ponoć trochę lepszy od zwykłego białego choć nadal gorszy od brązowego. (Tak słyszałem xd)


sjp.pwn.pl/por…tml
EMBARRASSED01/10/2017 11:24

Ja tu okazji nie widze jako zawodowy pochlaniacz ryzu ^^ ale jak ktos malo …Ja tu okazji nie widze jako zawodowy pochlaniacz ryzu ^^ ale jak ktos malo je i nie umi dobrze ugotowac to dla niego dobra okazja. Plus.


+
Kupuję najtańszy za 1,55 i polecam(Lidl-ten Zielony ),ale4x125g.
Edytowane przez: "Krzyszta" paź 1. 2017
NIe wiem czy dokładnie ten, ale w Lidlu ryż jest gówniany. Klei się jak cholera i robi się zbita masa - jakby żarcie dla świń. Ja kupuję Lestello w Auchan i jestem zajebiście zadowolony. Testowałem kilkanaście rodzajów, ale tylko Lestello jest odpowiednio sypki po ugotowaniu, no i jest dość tani
Edytowane przez: "Dario666" paź 2. 2017
w bdr 1 sztuka masla za 4,99zl.
Krzyszta01/10/2017 20:09

+Kupuję najtańszy za 1,55 i polecam(Lidl-ten Zielony ),ale4x125g.


u mnie ten zielony za 1,55 też ma 4x100g
nie_interesuj_siępaź 2. 2017

u mnie ten zielony za 1,55 też ma 4x100g


Sorki,coś mi poleciało-Masz rację :/
Edytowane przez: "Krzyszta" paź 2. 2017
EMBARRASSEDpaź 1. 2017

Ja tu okazji nie widze jako zawodowy pochlaniacz ryzu ^^ ale jak ktos malo …Ja tu okazji nie widze jako zawodowy pochlaniacz ryzu ^^ ale jak ktos malo je i nie umi dobrze ugotowac to dla niego dobra okazja. Plus.


a kiedy jest dobra promocja ;> ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst