Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Ryse: Son of Rome - promocja na Steam
175°

Ryse: Son of Rome - promocja na Steam

14,39zł35,99zł-60%Steam Okazje
13
175°
Ryse: Son of Rome - promocja na Steam
maj 27.
Stworzona przez studio Crytek dynamiczna gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Prezentowana głównie w formie retrospekcji fabuła przenosi gracza do starożytnego Rzymu w okresie jego schyłku.

Ryse: Son of Rome to dynamiczna gra akcji, której historia osadzona została w czasach starożytnego Rzymu. Producentem tytułu jest niemiecka firma Crytek, mająca w dorobku m.in. dwie części cyklu pierwszoosobowych strzelanin Crysis. Produkcja jest portem konsolowej wersji, która została wydana w listopadzie 2013 roku jako tytuł startowy konsoli Xbox One. Warto dodać, że pierwsze informacje o Ryse pojawiły się w 2011 roku. Według opublikowanych wówczas planów dewelopera, gra miała ukazać się na konsoli Xbox 360 i korzystać wyłącznie z kontrolera ruchu Kinect.
Źródło opisu gry.

Wymagania sprzętowe:
  • Rekomendowane: Core i5 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 660Ti lub lepsza), 26 GB HDD, Windows Vista(SP1)/7(SP1)/8 64-bit
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts
13 Komentarzy
Pamiętam, że w dniu premiery gierka imponowała grafiką w końcu gra twórców Crysisa
Grafika nadal jak na dzisiejsze czasy jest niezła, w dniu premiery była niesamowita. Ja się całkiem nieźle bawiłem w tej grze.
Trzeba pamiętać że ta gra jest strasznie krótka, jakieś 6-7h wystarczy, żeby ją przejść na easy/normal.
Od kiedy grę dali kilka lat temu za darmo to mam zainstalowane na dysku i jeszcze nie rpzeszedłem
w goldzie dawali do xone; przyjemna, krótka i krwista. skończyłem ją bo mi zajmowała 50gb na dysku
Plusik. Jeżeli ktoś lubi klimat i taktykę wojenną starożytnego Rzymu, jest to świetna "wizja" do poznania.
deddal27/05/2020 21:53

Trzeba pamiętać że ta gra jest strasznie krótka, jakieś 6-7h wystarczy, żeb …Trzeba pamiętać że ta gra jest strasznie krótka, jakieś 6-7h wystarczy, żeby ją przejść na easy/normal.


"Dżem" kiedyś wydał taką piosenkę "w życiu piękne są tylko chwile" ;]
rand9200028/05/2020 00:23

"Dżem" kiedyś wydał taką piosenkę "w życiu piękne są tylko chwile" ;]


Wiem, znam i lubię
Tak jak napisałeś wcześniej jeśli ktoś lubi takie klimaty to spoko, ale mimo wszystko gra strasznie krótka
deddal28/05/2020 07:04

Wiem, znam i lubię Tak jak napisałeś wcześniej jeśli ktoś lubi takie kli …Wiem, znam i lubię Tak jak napisałeś wcześniej jeśli ktoś lubi takie klimaty to spoko, ale mimo wszystko gra strasznie krótka


Gra w cenie biletu do kina, gdzie rozrywki jest na 1,5 do 2,5 godziny, więc nie przesadzajmy.
veloce28/05/2020 20:10

Gra w cenie biletu do kina, gdzie rozrywki jest na 1,5 do 2,5 godziny, …Gra w cenie biletu do kina, gdzie rozrywki jest na 1,5 do 2,5 godziny, więc nie przesadzajmy.Wolałbym pójść do kina, dla mnie gra po prostu średnia i dobrze, że była w GP to ją ograłem bez kupowania.
deddal28/05/2020 20:20

Wolałbym pójść do kina, dla mnie gra po prostu średnia i dobrze, że była w …Wolałbym pójść do kina, dla mnie gra po prostu średnia i dobrze, że była w GP to ją ograłem bez kupowania.


W kinie też grają średnie filmy. 6-7h rozrywki na odpowiednim poziomie to nie jest mało, Tobie gra nie przypadła do gustu i tyle. Oceniasz przez pryzmat długości, a pomijasz istotny aspekt niskiej ceny.
veloce28/05/2020 20:40

W kinie też grają średnie filmy. 6-7h rozrywki na odpowiednim poziomie to n …W kinie też grają średnie filmy. 6-7h rozrywki na odpowiednim poziomie to nie jest mało, Tobie gra nie przypadła do gustu i tyle. Oceniasz przez pryzmat długości, a pomijasz istotny aspekt niskiej ceny.


Dlatego nie chodzę na byle co oceniam grę ogólnie...raz, że jak dla mnie była mocno przeciętna, a dwa, że była krótka. Cena to nie wszystko... Tak samo nie pijam taniej whisky tylko przez to, że jest tania.
Dzięki wielkie:-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst