Niestety, ta okazja już wygasła
89° Zakończono
20

Russian Standard 0,7 l w Lidlu Warszawa ul. Kopalniana

39,99zł49,90zł-20%
Avatar
Mikkk
Dołączył w 2018
13
569
lut 24. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Lidlu znalazłem kilka butelek wódki Russian Standard, podobnież alkohol premium, ale nie mogę potwierdzić bo jeszcze się nie schłodziła . Nie wiem jak się kształtują ceny w marketach, natomiast najtańsza oferta jaką udało mi się znaleźć w internecie to 49,90 zł za 0,7 l. Nie wiem czy oferta jest ogólnopolska, dlatego zaznaczyłem, że lokalna.
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  B. dobra woda ognista i spoko cena
 2. Avatar
  Na polską dystrybucję ma 40%? W Anglii ma ona 38,5%, wszyscy kupują, bo często jest w promocji, no i jest ogólnie "znana i lubiana". W Rosji pewnie jest lepsza, podpasowana pod wymagający rynek. Tam nawet Stolichnaya, która jest uznawana za jedną z lepszych wódek na świecie jest dalej tania i dobra. Wujek opowiadał, że nic jej smaku nie przebijało, no ale to było w latach '80, więc pewnie teraz się zmieniło i musiałby jeszcze raz spróbować. Także oferta na plus, żeby spróbować akurat.
 3. Avatar
  Daj znać jak wchodziła. No i czy nie wracała...
 4. Avatar
  jest ogólnopolska
 5. Avatar
  Jak robiłem na stoisku alkoholowym 12 lat temu w Anglii to obok wyborowej była to najdroższa wódka. Wtedy też na pewno była bardzo dobra (Edytowano)
 6. Avatar
  To topowa wódka w Rosji a ta cena w Lidlu jest od jakiegoś czasu, czy wódka jest identyczna nie mam pojęcia ale postaram się zapytać znajomego który systematycznie jeździ do Rosji na serwisy i targi więc będzie miał porównanie. Kiedyś stolicznaja była ich hitem a teraz w ich sklepach to ponoć najniższa półka.
 7. Avatar
  Dobra wódka
 8. Avatar
  Również polecam. Godna gorzała.
 9. Avatar
  Dobra wódka - chyba jakaś oficjalna dystrybucja do nas weszła i ceny poszły w dół bo kilka lat temu to trzeba było dać 70-80zł za 0,7 w marketach.
 10. Avatar
  Rosyjski standard trochę gorszy niż Polski ale też bardzo dobry !
 11. Avatar
  Paradygmat24/02/2019 17:04

  B. dobra woda ognista i spoko cena


  Chyba żartujesz pisząc że to dobra wódka, smak gorszy niż np stock, juz nowa czysta de luxe lepsza. Na wschodzie kraju do do kupienia z "importu" w podobnej cenie od lat. Bardzo paląca w gardło. Nie polecam.
 12. Avatar
  el_Lechu24/02/2019 19:44

  Chyba żartujesz pisząc że to dobra wódka, smak gorszy niż np stock, juz now …Chyba żartujesz pisząc że to dobra wódka, smak gorszy niż np stock, juz nowa czysta de luxe lepsza. Na wschodzie kraju do do kupienia z "importu" w podobnej cenie od lat. Bardzo paląca w gardło. Nie polecam.


  Dla mnie wyznacznikiem smaku wodki jest belvedere,chopin i danzka.
  Te ktore wymieniles to najnizsza półka jakosciowa i cenowa, nie rozumiem jak do tego mozna cokolwiek porownywac. Dobrą wódkę pije sie w temperaturze pokojowej i ta ruska jest naprawde w porzadku. Oczywiscie sa rozne gusta i zmrożoną to mozna prawie kazda wypic, ale nie o to w tym chodzi
 13. Avatar
  el_Lechu55 min

  Chyba żartujesz pisząc że to dobra wódka, smak gorszy niż np stock, juz now …Chyba żartujesz pisząc że to dobra wódka, smak gorszy niż np stock, juz nowa czysta de luxe lepsza. Na wschodzie kraju do do kupienia z "importu" w podobnej cenie od lat. Bardzo paląca w gardło. Nie polecam.


  Co to za porównanie do tanich polskich wódek? Polecam rosyjski standard.
 14. Avatar
  bukikaka29 min

  Na polską dystrybucję ma 40%? W Anglii ma ona 38,5%, wszyscy kupują, bo cz …Na polską dystrybucję ma 40%? W Anglii ma ona 38,5%, wszyscy kupują, bo często jest w promocji, no i jest ogólnie "znana i lubiana". W Rosji pewnie jest lepsza, podpasowana pod wymagający rynek. Tam nawet Stolichnaya, która jest uznawana za jedną z lepszych wódek na świecie jest dalej tania i dobra. Wujek opowiadał, że nic jej smaku nie przebijało, no ale to było w latach '80, więc pewnie teraz się zmieniło i musiałby jeszcze raz spróbować. Także oferta na plus, żeby spróbować akurat.


  w 2014 Stolicznej nie widziałem w sklepach, a bardzo ją lubię.
 15. Avatar
  Paradygmat1 g, 35 min

  Dla mnie wyznacznikiem smaku wodki jest belvedere,chopin i danzka.Te ktore …Dla mnie wyznacznikiem smaku wodki jest belvedere,chopin i danzka.Te ktore wymieniles to najnizsza półka jakosciowa i cenowa, nie rozumiem jak do tego mozna cokolwiek porownywac. Dobrą wódkę pije sie w temperaturze pokojowej i ta ruska jest naprawde w porzadku. Oczywiscie sa rozne gusta i zmrożoną to mozna prawie kazda wypic, ale nie o to w tym chodzi


  Rosyjski standard to właśnie polka cenowa wódek, które m.in. wymieniłem. Cenowo tez sie zgadza, 20zl za 0.5l. Danzka jesli to ta w aluminiowej butelce to tez przereklamowana. Ale wszystko jest kwestią gustu. Ja ze swojej strony nie polecam bo jest palący i nie warto jej kupić.
 16. Avatar
  To nie jest „normalna” cena? W Leclercu w innej nie widziałem.
  2000778-XykGN.jpg
 17. Avatar
  Nie rozumiem zachwytów nad ceną i samą wódką. W Rosji jedna z tańszych wódek trzymająca jakiś poziom, typowa eksportówka, którą bez wstydu można wysłać w świat, coś jak nasza Wyborowa. Poziomem jakości zbliżona do Smirnoffa, choć trochę od niego gorsza.
 18. Avatar
  Miałem okazje spożywać te wódeczkę w Moskwie. Bardzo gorąco polecam - najlepsza wódka jaką piłem. Wielokrotnie filtrowana i bardzo delikatna w smaku
 19. Avatar
  Tylko Absolut
 20. Avatar
  Znajomy twierdzi, że tylko stala o obok oryginału.
Avatar