Runtastic Mountain Bike PRO GPS Biking Computer (0zł z 4,99euro)
58°Zakończono

Runtastic Mountain Bike PRO GPS Biking Computer (0zł z 4,99euro)

5
lis 23. 2015
Dobra wiadomość dla tych wszystkich którzy kochają rower i wycieczki rowerowe. Runtastic Mountain Bike PRO GPS Cycling Computer, Ride and Route Tracker, czyli super apka, która znacznie ułatwi i umili Wam wycieczki rowerowe została właśnie przeceniona i dostępna jest w App Store zupełnie za darmo.Runtastic zmierzy Waszą prędkość, pokaże aktualną pogodę, a także mapę w trybie offline. Normalna cena aplikacji bez promocji to 4,99€, lecz dziś dostępna jest ona zupełnie za darmo.
onetech.pl/run…re/
13170.jpg

5 Komentarzy

Dzięki!

Strava i tak jest najlepsza

Autor

masashLis 23. 2015

Strava i tak jest najlepszamoże i lepsza tylko nie jest darmowa
18194-lgJhp.jpg

yupiLis 23. 2015

może i lepsza tylko nie jest darmowa [Obrazek]


Premium nie jest darmowe. Darmowa wersja jest wystarczająco rozbudowana by spełniać oczekiwania amatora. By skorzystać z dodatków które daje premium musisz mieć np garmina z pomiarem mocy i kadencji. Strava ma bardzo rozbudowaną opcję społecznościową. Segmenty na których można rywalizować. Flyby, pokazuje czy minąłeś się z innym użytkownikiem stravy. Są heatmapy (drogi po których przebiegło lub przejechało najwięcej ludzi), można dzięki nim poznać dobre trasy.

Na Androidzie pokazuje znacznie zawyżoną wartość spalonych kalorii. Jakieś 40-50% więcej. Nie wiem czy na iOS jest tak samo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst