Niestety, ta okazja już wygasła

Rum Plantation Original Dark 0,7L 40% Kaufland

maj 12. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo dobry rum (IMO) z nowej gazetki Kauflanda. Dwa tygodnie temu rum ten też był w promocji w niższej cenie 64 zł. Doskonale nadaje się do takich drinków jak Dark and Stormy, czy Planters Punch.

394217.jpgPlantation Original Dark Double Aged Rum produkowany jest z melasy z trzciny cukrowej. Stanowi on mieszankę rumów z Jamajki i Barbadosu. Trunek ten uzyskał ponad 30 nagród i wyróżnień, w tym dwukrotnie - w 2013 i 2014 roku został wybrany najlepszym leżakowanym rumem na międzynarodowym konkursie w Miami. Charakteryzuje się on bogatym stylem oby dwóch wysp. Jest to również idealny towarzysz koktajli.

Double aged oznacza leżakowanie w dwóch rodzajach beczek - pierwsze odbywa się w mocno wypalonych beczkach po bourbonie, których oddziaływanie wzmacnia tropikalny klimat Karaibów. Po nabraniu intensywnego koloru przypalonej pomarańczy i głębokiego smaku trunek transportowany jest do Francji, gdzie spędza od 3 miesięcy do pół roku w lekko wypalonych beczkach z francuskiego dębu, nabierając przyprawowych nut i taniny
Aktualizacje społecznościowe
18 Komentarzy
Prześlij Komentarz