Niestety, ta okazja już wygasła

Rum Kasama Small Batch 0,7l. Selgros

sie 3. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

No i w Selgrosie coś ciekawego się trafi czasami . Najniższa znaleziona cena to 119zł. Standardowo koncesja doliczona.

"Nowość na polskim rynku! Kasama jest rumem w europejskim stylu - jego lekki profil i hiszpański temperament tworzą uniwersalną mieszankę, która zachwyci miłośników tego typu trunków.

To rzemieślniczy rum produkowany w małych partiach i destylowany ze świeżo tłoczonego soku z trzciny cukrowej. Jest ona zbierana ręcznie w okresie wyłącznie od października do maja. Gotowy destylat leżakuje przez 7 lat w starannie dobieranych beczkach z amerykańskiego dębu, a dzięki odpowiednim filipińskim warunkom klimatycznym dojrzewa znacznie szybciej niż w innych rejonach świata.

Kasama charakteryzuje się aromatem z łatwo wyczuwalnymi nutami karmelu, wanilii oraz czekolady, które stopniowo przechodzą w tony cytrusów i pełnych orzeźwienia owoców tropikalnych. Na podniebieniu pozostawia niuanse dojrzałego ananasa, wanilii oraz szczypty morskiej soli. Finisz ma niezwykle długi i przyjemny, z subtelnym akcentem czarnego mielonego pieprzu.

Założycielką marki Kasama jest Alexandra Dorda, której rodzina zasłynęła w Polsce i na świecie przede wszystkim prowadzeniem gorzelni wódek Chopin. Nowa linia rumu powstała, aby oddać cześć tradycyjnemu rzemiosłu, kulturze oraz ojczyźnie matki właścicielki. Inspiracja Filipinami pozwoliła stworzyć firmie wyjątkowy profil rumu, którym można cieszyć się solo lub urozmaicić nim doskonałe koktajle."
Źródło opisu Smaczna Jama.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz