Niestety, ta okazja już wygasła
Rum 1l MANGOUSTAN's d'origine @ Auchan Gdańsk Przymorze
106° Zakończono

Rum 1l MANGOUSTAN's d'origine @ Auchan Gdańsk Przymorze

49,99zł59,99zł-17%Auchan Okazje
7
lip 12.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kiedyś na pepperku był za 39.99, jednak cena za litr nadal atrakcyjna (w porównaniu do capitana i bacardi) . Nie wydaje się jakąś mega prytą - do colki i limonki jak znalazł. Osobiście wziąłem jedna butle, zobaczymy co to za cudo.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

7 Komentarzy
A jaki sklep?
za to z ceną Brugala poszaleli...
Możliwe, że promocja na cały kraj. W Auchan Poznań-Komorniki również ten Rum jest na promocji.
rydz12/07/2019 12:41

Możliwe, że promocja na cały kraj. W Auchan Poznań-Komorniki również ten Ru …Możliwe, że promocja na cały kraj. W Auchan Poznań-Komorniki również ten Rum jest na promocji.W Opolu też go widziałem. To znaczy cenę, bo rumu już nie było.
nie kupujcie tego poza promką - a i ta cena jest co najwyżej "od biedy uczciwa" względem jego jakości. to drugi najgorszy Rum jaki mam w domu. niemniej.. miłej zabawy.
jacek.bogucki12/07/2019 16:24

nie kupujcie tego poza promką - a i ta cena jest co najwyżej "od biedy u …nie kupujcie tego poza promką - a i ta cena jest co najwyżej "od biedy uczciwa" względem jego jakości. to drugi najgorszy Rum jaki mam w domu. niemniej.. miłej zabawy.


Galeon biały (25zł/0,5) jest do mohito naprawdę git, na tle droższych typu bacardi rebelion capitan - naprawdę spoko... Nie polecam zaś najtańszego z lidla, dramat
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst