Niestety, ta okazja już wygasła
RPG Rogue Hearts - iOS
356° Zakończono

RPG Rogue Hearts - iOS

ZA DARMO4,99zł Darmowa dostawa DarmowaApple Okazje
356° Zakończono
RPG Rogue Hearts - iOS
lis 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Po ponad miesiącu grania mogę się wypowiedzieć. Gra jest wciągająca, obecnie bez żadnych zakupów jestem na 24 z 30 poziomów. Ciekawy rozwój postaci, mnóstwo rzeczy i przedmiotów do odkrycia, możliwość ulepszania i tworzenia przedmiotów, rozwój umiejętności, całkiem niezła linia fabularna. Walki z bossami dość wymagające momentami.
Codziennie są dodatkowe misje w karczmie dzięki którym można zdobywać złoto i dodatkowe przedmioty/materiały.
Można grać łucznikiem lub rycerzem - obie postaci awansują równolegle, ale mają osobne rozwoje umiejętności i przedmioty.
Jeśli chodzi o mikropłatności - można kupić jedynie kryształy, które nie są niezbędne do gry czy jej ukończenia. Codziennie dostaje się 2 szt i z czasem można skompletować pokaźną ilość na np. rozszerzenie ilości rzeczy jakie możesz nosić ze sobą (10/slot na kilkanaście) czy przydatny gadżet automatycznie farmujący rzeczy przy przechodzeniu koło nich (100).
Jedynym ograniczeniem może być dla tych chcących grac non-stop, że dziennie po pokonaniu boss'a możesz bez zużycie kryształu otworzyć tylko 1 'super' skrzynię ze skarbami. Kolejne wymagają 10 kryształów, ale przy graniu ok godzinki dziennie nie jest to żadnym problemem.

Tutaj przewodnik dla początkujących:


Przykładowa walka na wysokim poziomie:

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz