Niestety, ta okazja już wygasła
Różne programy do pobrania ZA DARMO na Windows lub Mac, z Sharewareonsale (w języku angielskim) / Oprogramowanie
118° Zakończono

Różne programy do pobrania ZA DARMO na Windows lub Mac, z Sharewareonsale (w języku angielskim) / Oprogramowanie

ZA DARMO0,01zł Darmowa dostawa DarmowaSharewareOnSale Okazje
5
118° Zakończono
Różne programy do pobrania ZA DARMO na Windows lub Mac, z Sharewareonsale (w języku angielskim) / Oprogramowanie
sie 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Corel AfterShot 3

Zamień swoją pasję do fotografii w niezapomniane zdjęcia bez spędzania godzin przed komputerem.

292463.jpg
Corel AfterShot 3 to łatwy i niedrogi sposób na szybkie nauczenie się edycji profesjonalnych zdjęć. Dokonuj łatwych poprawek i ulepszeń oraz stosuj korekty do jednego lub tysięcy zdjęć naraz, korzystając z narzędzi do przetwarzania wsadowego.

Łatwe zarządzanie zdjęciami
Sortuj, organizuj i przeglądaj wszystkie swoje zdjęcia w jednym miejscu, szybko i łatwo dzięki elastycznym opcjom zarządzania plikami, bez konieczności importowania.

Oszczędność czasu
Przyspiesz ładowanie, zaznaczanie, edycję i drukowanie dzięki łatwemu w użyciu przepływowi pracy, który jest idealny dla studentów i początkujących fotografów.

Potężne przetwarzanie wsadowe
Edytuj i doskonal jedno lub tysiące zdjęć dzięki zaawansowanym kontrolkom przetwarzania wsadowego i ustawieniom wstępnym, które pozwalają szybko wydobyć to, co najlepsze z każdego obrazu.

Nagrywarka ZD Screen

kończy się 26 sierpnia 2020 r.

292463.jpg
ZD Soft Screen Recorderbardzo szybko przechwytuje ekran / kamerę internetową / dźwięk i kompresuje je do filmów HD w ruchu, tak jak kamera wideo na ekranie. Może przechwytywać wszystko, co jest wyświetlane na ekranie, takie jak strony internetowe, transmisje strumieniowe wideo i ekrany gier. Możesz nie tylko zapisać zrzut ekranu w plikach wideo, ale także przesyłać go strumieniowo na żywo do internetowych witryn wideo, takich jak Twitch / YouTube, lub bezpiecznie przesyłać strumieniowo do gości w sieci lokalnej.

Możesz użyć ZD Soft Screen Recorder do tworzenia filmów demonstracyjnych / samouczków / szkoleń z oprogramowania, nagrywania kursów / wykładów / seminariów internetowych / spotkań online, konwertowania prezentacji PPT na wideo, zapisywania filmów online, których nie można pobrać, przechwytywania wspaniałych chwil z gier , prześlij swój ekran / kamerę internetową na Twitch / YouTube, udostępnij swój ekran współpracownikom / studentom itp.

Color Projects 5

kończy się 30 sierpnia 2020.

292463.jpg
ŻYJ SWOJĄ KREATYWNOŚCIĄ: ŻYCIE NIGDY NIE BYŁO BARDZIEJ KOLOROWE!

Czy chcesz uzyskać trwałe obrazy tak szybko, jak to możliwe i przy mniejszym stresie? COLOR Projekty 5to Twój niezawodny partner w tym zadaniu. Jak powinno wyglądać przetwarzanie obrazu: kreatywne, łatwe, szybkie. Nie musisz naciskać ani jednego przycisku, rozumieć elementów sterujących ani wypróbowywać żadnych funkcji, aby obraz wydawał się bardziej promienny. Jeśli jednak chcesz zmodyfikować jedno lub dwa ustawienia, dostępne są wszystkie opcje.

Prosty dla początkujących, kompletny dla ekspertów!

Idealny dla:
 • Kino
 • Krajobraz
 • Fotografowanie w słabym świetle
 • Fotografia uliczna
 • Styl retro i vintage
 • Profesjonalne zdjęcia architektury
 • I więcej!

Zakończenie projektów Denoise

27 sierpnia 2020 r.

292463.jpg
Projekty DENOISE są obecnie jedynym dostępnym oprogramowaniem, które usuwa wszystkie siedem form szumu obrazu: szum luminancji, szum kolorów, pasmowanie, kolorowe chmury, gorące piksele, sól i pieprz jak dziury. Nowo opracowana technologia Smart Pattern Matching Noise bezproblemowo usuwa szum z obrazów, zachowując kolory, ostrość i najdrobniejsze szczegóły.

Projekty odszumianiaposzerz swoje możliwości fotograficzne: możesz tworzyć oszałamiające ujęcia przy trudnym oświetleniu, takie jak fascynujące sceny nocne, romantyczne światło świec, portrety bez lampy błyskowej, koncerty, sytuacje podwodne lub astronomiczne, a nawet zdjęcia krajobrazów. Ponadto usuwa wszystkie siedem rodzajów szumów: szum luminancji, szum kolorów i hotpiksele, pasma kolorów i chmury, sól i pieprz, a także dziury

Projekty Denoise automatycznie analizują obraz i wybierają algorytm redukcji szumów, który idealnie pasuje do twojego zdjęcia. Otwórz obraz, który chcesz poprawić i zobacz, jak dzieje się magia; zajmie to tylko kilka sekund.
292463.jpgW tym przykładzie projekty DENOISE zmniejszają obliczoną wartość z ISO 6400 do ISO 100.

¡Doskonale zdenaturowane obrazy!
Wczorajsze ziarno w fotografii analogowej to dzisiejszy szum związany z obrazami cyfrowymi. Program analizuje Twoje obrazy i automatycznie wybiera algorytm redukcji szumów, który jest idealnie dopasowany do Twojego zdjęcia.

Znajdź swoją drogę do zupełnie nowej dziedziny fotografii!
Są soczewki, które kosztują 100 euro i inne, które wydają się sto razy droższe. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest to, że droższe obiektywy mają większe natężenie światła i robią zdjęcia z mniejszym szumem przy niższej czułości ISO pomimo krótszego czasu otwarcia migawki. Korzystanie z DENOISE PROJECTS jest jak fotografowanie jednym z tych wysokiej klasy obiektywów i superszybkim aparatem. Wkroczysz w sfery fotografii, których nigdy wcześniej nie widziałeś, i stworzysz zdjęcia, które inaczej by Ci umknęły. Wysokie ISO, krótki czas otwarcia migawki w nocy i wszystko jest ostre, szczegółowe i pozbawione szumów.


 • Technologia Smart Pattern Matching zapewnia jasne, wolne od szumów obrazy o wyjątkowej jakości… Dopuszczalne do ISO 12800 i więcej!
 • Zoptymalizowane usuwanie szumów z obrazów RAW i JPEG
 • Błąd czujnika i narzędzie do usuwania zarysowań
 • 43 filtry eksperckie: ostrość ultra HD, przywracanie szczegółów, usuwanie szumów HD
 • Powiększony widok 1: 1 do porównania jakości obrazu i pełnej kontroli
 • Samodzielna aplikacja dla Windows i Mac OS
 • Pełny konwerter RAW z korekcją zniekształceń

Przedsiębiorstwo animacji mango

kończy się 25 sierpnia.

292463.jpg
Mango Animation Maker pozwala każdemu stworzyć animowany film w kilka minut. Może być używany w każdej branży, czy to do użytku osobistego, biznesowego czy szkolnego.

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku cyfrowym nie jest łatwo znaleźć świetnego twórcę animacji wideo z odpowiednimi narzędziami do tworzenia profesjonalnych treści wideo bez wydawania dużych pieniędzy.

Jeśli jesteś marketerem, pedagogiem, animatorem lub właścicielem firmy i szukasz animatora wideo, który zapewni Ci przewagę konkurencyjną na rynku cyfrowym, zdobądź Mango Animation Maker i nigdy nie będziesz rozczarowany.

Newbie lub Pro, Mango Animation Makerpozwala przejąć kontrolę nad swoim projektem, czy to wideo objaśniające, wideo szkoleniowe, wideo promocyjne, wideo postaci, wideo na tablicy, nazwij je. Zaprojektowanie pierwszego filmu za pomocą tego oprogramowania nie wymaga myślenia, więc nie bij się, jeśli to twój pierwszy raz. To kompleksowe oprogramowanie jest dostarczane z łatwym w użyciu interfejsem, a także będziesz mieć dostęp do całodobowej pomocy technicznej z najszybszą reakcją z drugiej strony.

Potężny program do tworzenia animacji wideo dla każdego użytkownika
Nie ma wątpliwości, że Mango Animation Maker zawiera szereg zaawansowanych funkcji i funkcji, które zmieniają zawartość w zabawne, wciągające i przyjemne do oglądania animowane filmy. Oto przegląd jego głównych funkcji:

Darmowe zasoby wideo
Zajrzyj do biblioteki, a znajdziesz bezpłatne zasoby multimedialne, takie jak widżety animacji, SVG, obrazy, SWF, kształty, efekty, grafiki i symbole, które wzbogacą Twój utwór. Twój animowany film z pewnością będzie wyglądał niesamowicie! Podpisy

i nagrywanie
Profesjonalny film animowany z narracją głosową i napisami z pewnością zadziwi twoich odbiorców. Tak właśnie pomyślał Mango Animation Maker, dołączając tę funkcję. Możesz żywo wyjaśnić główne punkty, nagrywając własny głos i dostosowując napisy do pięknego wyglądu za pomocą efektów cienia, różnych czcionek, muzyki w tle i nie tylko.

Dynamiczne role mówiące
Dzięki 40 różnym rodzajom ról widzowie będą mieli wielką niespodziankę. Te role pomogą Ci przenieść wiadomość do domu w uproszczony sposób.

Wielościeżkowa oś czasu
Ta intuicyjna funkcja umożliwia synchronizację wszystkiego, w tym tła, animacji, zbliżeń i kamer. Nadszedł czas, aby dostosować efekty animacji i czas trwania za pomocą potężnej osi czasu.

Przenieś swoje animowane filmy na wyższy poziom dzięki temu twórcy animacji
Wiele innych wyjątkowych funkcji
To oprogramowanie zawiera niezwykłą kolekcję wyjątkowych funkcji, w tym nieskończone płótno, w którym możesz zarządzać treścią od części do całości lub odwrotnie, jednocześnie wyjaśniając je widzowi w sposób logiczny. Kolejną istotną cechą tego oprogramowania jest kolekcja pięknych wbudowanych szablonów online, które umożliwiają projektowanie filmów animacyjnych w jak najkrótszym czasie.

Znajdziesz również oszałamiające przejścia między scenami z intuicyjnymi efektami, takimi jak Blind, Hand Pull, Shop Line i Flip Book, aby wzbogacić zawartość wideo. Istnieją również animowane ustawienia aparatu, takie jak powiększanie, obracanie i panoramowanie, aby zadziwić widzów. Treść wideo zawsze będzie atrakcyjna, jeśli użyjesz efektów animacji, takich jak uwydatnienie, wejście i wyjście, aby ożywić zawartość i zaangażować emocje odbiorców.

Opcje oprogramowania do publikacji wideo są bardzo elastyczne. Możesz publikować wieloformatowe projekty wideo online na platformie w chmurze, offline lub w formacie GIF i udostępniać je globalnym widzom na różnych platformach społecznościowych.

Ten twórca animacji przejmuje tworzenie animowanych filmów
Już teraz powinieneś wiedzieć, że to oprogramowanie powoli wyprzedza inne aplikacje w tej kategorii, aby stać się najbardziej innowacyjnym, niezawodnym i bogatym w funkcje narzędziem do tworzenia animowanych filmów dla każdego. użytkowników.

Beat zampler wygasa

31 sierpnia 2020 r.

292463.jpg
Audio Workstation dla VST i AU + 4 GB

banków dźwięku BEAT ZAMPLER to stacja robocza, która zawiera wiele sposobów rzeźbienia i manipulowania dźwiękami oraz zawiera funkcje, których można oczekiwać od każdego aktualny soft sampler. Brzmi też świetnie!

Charakterystyka

 • Wtyczka jest dostępna w formatach VST i AU. Obsługiwane typy plików to pętla REX i SFZ.
 • Oscylatory sampli typu plug-in sprawiają, że Zampler jest doskonałym narzędziem do kształtowania brzmienia
 • Na zintegrowanych filtrach wielomodowych dostępne są dolnoprzepustowe, górnoprzepustowe, pasmowoprzepustowe i tłumienie pasma, a także różne kombinacje
 • Trzy LFO, trzy obwiednie ADSR i złożona matryca modulacji ożywiają dźwięk.
 • Dostępna jest obszerna sekcja efektów, w tym napęd lampowy, dwa korektory, phaser, chorus, delay i reverb.
 • Inteligentny sekwencer krokowy zapewnia szczególnie złożone, pełne i żywe dźwięki - specjalność firmy Zampler.
 • Wykorzystuje algorytmy odwagi wynalazcy „Dune”, firmy Synapse Audio.

Więcej szczegółów:

 • Obsługiwane są próbki o dowolnej głębi bitowej (8/16/24/32 bit), mono lub stereo
 • Obsługiwane są różne częstotliwości próbkowania (na przykład 44,1k, 48k, 88,2k, 96k, 176,4k, 192k, 384k)
 • Do 128 podziałów klawiatury
 • Do 128 działek prędkości
 • Banki dźwięku na górze

Pady etniczne: 32 głowice

Ta kolekcja wyróżnia się atmosferycznymi dźwiękami w szerszym ujęciu, obejmującą dzwonki, chóry, talerze, flety, dzwonki lub smyczki i wiele więcej. Doprowadziliśmy dźwięki do granic możliwości i wstrzyknęliśmy dużą dawkę elektro, aby dać dźwiękom wystarczającą moc, aby przebić się przez nowoczesne produkcje EDM. Dzięki naszej stacji roboczej Zampler oferującej elastyczne filtry i opcje modulacji, możesz łatwo tworzyć nieoczekiwane tekstury dźwięku z przykładowego materiału.

ROBO # tTXTR - bank dźwięków wokalnych. 34 naszywki + 40 pętli

Robo #txtr “to obszerna kolekcja zawierająca 1,5 GB elektronicznych głosów, zwrotów, odgłosów maszyn i robotów. Spodziewaj się gotowych do produkcji ustawień wstępnych, które czekają na manipulację dzięki elastycznym narzędziom do edycji dźwięku i automatyzacji.

SUPREME EDM Najlepsze syntezatory analogowe - 32 patche + 32 pętle

Skromność nie jest mocną stroną tego pakietu: „Supreme” łączy brzmienia najlepszych syntezatorów analogowych wszechczasów. Dzięki 32 brutalnym łatkom i 32 pętlom jesteś idealnie przygotowany na przyszłe przygody z Dubstepem, D&B i EDM. Zapis Beat zawiera 620 MB twoich ulubionych dźwięków basowych i solowych, nadając twoim utworom szczególny charakter i wysoką rozpoznawalność.

Czynnik brutto: 760 MB leadów i bonusowych ścieżek

Dźwięk analogowy jest zawsze pożądany. A jest jeszcze bardziej poszukiwany, gdy brzmi grubo lub obrzydliwie. Podobnie jak Arturia MiniBrute 2. Ponieważ syntezator został już uhonorowany najwyższymi ocenami, zrobiliśmy sesję studyjną i przygotowaliśmy ją dla naszego własnego Zamplera, więc teraz możesz sam cieszyć się dzikimi dźwiękami. Dodajemy bonus, coś, czego sprzęt MiniBrute nie potrafi: pady. Miłego wybuchu!

MANTRA PADS - 33 poduszki relaksacyjne - 1,6 GB mocy

Moc powtórzeń! Dzięki bujnemu charakterowi większość padów ma natychmiastowy efekt relaksujący. Nasz najnowszy bank dźwięków Zampler idzie o krok dalej i łączy ładne pady z ciągle powtarzającymi się mantrami, aby zmaksymalizować współczynnik hipnozy. 33 łaty czystego spowolnienia.

PROPHET-12: 78 2GB Naszywki analogowych arcydzieł

Tak wielu znanych artystów używających Prophet-12 nie może się mylić - luksusowy syntezator Dave'a Smitha to prawdziwy multitalent, jeśli chodzi o projektowanie dźwięku. Od podziemnych klubów po mapy lotnicze, ich tłuste basy, leady i pady pasują wszędzie. Oto Twój własny Pro-12 dla Zampler // RX!

TORAIZ AS-1 - 64 łatki + 64 pętle: 734 MB Beat, Leads, Pads & Loops

Dzięki rdzeniowi Prophet-6, nowy Toraiz AS-1 narodził się jako legenda. Stworzyliśmy 128 łatek i sekwencji tego kawałka, gotowych do zabawy z twoim Zamplerem. Cieszyć się!

Głębokie odzyskiwanie danych

AVG antywirus

Mcfee Internet Security

Norton Antivirus

Ashampoo projektowanie domu

Ashampoo Burning atudio

Ashampoo snap

Ashampoo Photo Commander

Ashampoo Music Studio
Aktualizacje społecznościowe
SharewareOnSale Okazje
5 Komentarzy
Jest jakiś haczyk w tym?
na przykład dziś rozdają UnHackMe.

ma w sobie Trojan wirus ( nie tylko stare ale i nowsze wersje)
hybrid-analysis.com/sea…kme
Fetus25/08/2020 10:03

Jest jakiś haczyk w tym?Taki że wszystko ściągasz przez ich klienta, który nie do końca budzi zaufanie...
Te antywirusy to normalne wersję free
Lenny_Valentino02/09/2020 21:15

Te antywirusy to normalne wersję freeTo już lepiej w bitdefendera za free pojść,
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst