Rowery -40% Auchan
97°Zakończono

Rowery -40% Auchan

10
lip 9. 2016
W Auchan widziana promocja -40% na rowery, które mają koła powyżej 20".
Promo widziane w Galerii Bronowice w Krakowie, nie wiem jak w innych sklepach.
od 08.07 do 10.07
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Autor
Gdyby ktoś był w Krokusie bądź M1 to prosiłbym o info czy promo też dostępne
Niestety w bronowicach coś aluminiowego ze średnim osprzętem to tylko damki zostały.
Auchan Kielce jest 30%
Edytowane przez: "Bobson4" lip 9. 2016
Nie wiecie może jak Auchan-Bonarka?
w Łodzi Tulipan już męskich praktycznie nie ma...
Edytowane przez: "Bobson4" lip 9. 2016
W Sosnowcu brak promocji a w Dąbrowie Górniczej na Katowickiej spory wybór z 30% zwrotu. Należy dodać że ten zwrot 30% jest na kartę skarbonka a nie w gotówce lub jako odliczenie od ceny.
Rower z marketu to jest jedna wielka porażka, pojeździsz takim z 1,5k km i do wymiany cały napęd nie polecam
Autor
luki776lip 10. 2016

Rower z marketu to jest jedna wielka porażka, pojeździsz takim z 1,5k km i …Rower z marketu to jest jedna wielka porażka, pojeździsz takim z 1,5k km i do wymiany cały napęd nie polecam


Co oznacza napęd w rowerze?
Shimano w krossie za 1,2 pln a to samo Shimano w rowerze z marketu za 600 pln po promocji to nie jest to samo shimano? Chodzi mi o osprzęt 1:1.
Czy to ten sam model Shimano? Jeśli tak,to pewnie jest to to samo, ale to bardzo niski model, więc i tani. Najdroższa w takim rowerze jest rama i korba, a te już pewnie nie są takie same. Trzeba też zwrócić uwagę, że teraz rowery sprzedają podobnie jak samochody - z dużym narzutem, bo to sklep składa rower i go serwisuje przez okres gwarancji. Market ma najtańszych pracowników, a gwarancje pewnie 1rok. Słyszałem też, że te marketowe Shimano to odrzuty.
mama1986lip 10. 2016

Co oznacza napęd w rowerze? Shimano w krossie za 1,2 pln a to samo … Co oznacza napęd w rowerze? Shimano w krossie za 1,2 pln a to samo Shimano w rowerze z marketu za 600 pln po promocji to nie jest to samo shimano? Chodzi mi o osprzęt 1:1.

​Wpis Dario wszystko tłumaczy, ogólnie to gdzieś ktoś opisywał rowery z marketu rowerowy poradnik i było to parę lat temu ale to dalej aktualne
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od hunter_kr. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy