Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
87° Zakończono
14
Opublikowano 3 stycznia 2023

Rowerek treningowy dla dzieci - Little Tikes Pelican Explore & Fit (56.15€ + 19,26€)

262,54zł639zł-59%
90,11zł z Włochy · Amazon.it Okazje
Avatar
Opublikowane przez CichyObserwator
Dołączył w 2021
13
69

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Według mnie lepiej wyjść z dzieckiem na spacer, ale jeśli ktoś lubi takie gadżety to wstawiam.

Mimo wysokiego kosztu dostawy, to i tak prawie 50% taniej niż ceneo.

- - - - -

Jedź i odkrywaj przygody na wiele sposobów z Pelican Explore & Fit Cycle. Rowerek Pelican Explore & Fit zachęci Twoje dziecko do ruchu i zabawy w zaciszu swojego pokoju. Ten ekscytujący rower pozwala maluchom naśladować rodziców i również trenować jak na siłowni! Jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Posiada regulowane siodełko i kierownicą oraz ma różne poziomy oporu, aby zapewnić dziecku przyjazną aktywność. Dzięki wysoce stabilizującej podstawie rower bezpiecznie przechyla się do przodu i do tyłu, aby dodać emocji podczas jazdy (pomaga rozwijać równowagę i koordynację, nawet nie zdając sobie z tego sprawy!). Dzięki bezpłatnym i łatwo dostępnym filmom z trenerami i przygodami na YouTube, Twój maluch może przeżyć emocje jazdy na rowerze górskim, snowboardzie lub kolejce górskiej! Dodatkowo głośnik Bluetooth pozwala im odtwarzać ulubione piosenki i pedałować w rytmie ulubionych piosenek!

Rowerek stacjonarny dla dzieci, regulowane siodełko i kierownica, rower bezpiecznie przechyla się do przodu i do tyłu, aby zwiększyć emocje działa z urządzeniami typu Smart - regulowany uchwyt na telefon lub tablet (urządzenie nie znajduje się w zestawie). Regulowany opór, wbudowane dźwiękowe przygody, odtwarzaj muzykę za pomocą Bluetooth, dzięki czemu mogą jeździć do ulubionych piosenek, darmowe filmy szkoleniowe i terenowe, łatwo dostępne filmy z YouTube zapewniające przyjemną wizualną przygodę.

Maksymalna waga dziecka: ok. 32 kg dedykowany dla dzieci w wieku 3-7 lat, wymagane baterie: 3 x AA
Amazon.it Więcej szczegółów na Amazon.it
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

14 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Holy cow
 2. Avatar
  Oczywiście miejsce na tablet
  Avatar
  I za to MINUS!!!
 3. Avatar
  kompatybilne ze Zwiftem?
  Avatar
  Tak, ma czujnik mocy i kadencji, w podstawie jest servo pochylające Cię na zjazdach i podjazdach
 4. Avatar
  O bezprzewodowe koło zamachowe.

  Pewnie zastosowali jakieś sprzężenie magnetyczne po nadprzewodniku ukrytym w ramie
 5. Avatar
  dokładnie takie miałam spostrzeżenia jak spojrzałam na obrazek...Dlaczego nie może dziecko normalnie iść pojeżdzić rowerem? bo telefon, tablet...Niestety ale rodzice sami są winni dając oraz nie regulując w żaden sposób ilości czasu spędzanego z mediami. Smutne.
  Avatar
  Może dlatego, że jest zima. Dlatego, że mieszka w blokowisku i wyjazd grozi rozjechaniem przez kierowcę, a nie zawsze rodzic ma czas też pojeździć. Może dlatego, że rodzice też mają taki i z niego korzystają więc młode też chce naśladować tatę/mamę. Ja codziennie jeżdzę na stacjonarnym. Na zwykły już się prawie nie wybieram że względu na idiotów za kierownicą. Córka chce robić to co tata to dlaczego ma nie jeździć w domu. Ja w trakcie jazdy oglądam seriale, a ona może bajki. Przyjemne z pożytecznym.
 6. Avatar
  Można dzieciakowi puścić np. takie video na tym tablecie

  Ale imo to tylko zagracanie pokoju, może w skrajnej panice lockdownowej 2 lata temu miało sens.
Avatar