Niestety, ta okazja już wygasła

Rowerek dziecięcy WOOM 4 20" 6-8 lat, 7,3 kg 2021 ZIELONY

lis 26. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

WOOM 4 20"woom 4 to rower, który pozwala dzieciom na prawdziwie dynamiczną jazdę! Kolejnym etapem w nauce jazdy jest obsługa przerzutki. Rower został wyposażony w osiem biegów, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło poruszać się po coraz bardziej zróżnicowanym terenie. Niezależnie, czy do lasu czy na wzniesienia – teraz można w końcu udać się na dalszą wycieczkę poza dobrze znany horyzont!

Btw inne kolory już wymiecione, dawno nie widziałem takiej ceny, już nie wspominając o dostępności.

Rower: 20″ • 7,3 kg
Dziecko: 6 - 8 lat • 115 - 130 cm
Kolor: Zielony

HamulceDwa hamulce typu V-brake można łatwo obsługiwać małymi rączkami dzięki ergonomicznie dostosowanym dźwigniom hamulca z regulacją zasięgu. Bezpieczne zatrzymanie można osiągnąć niewielką siłą ręczną.

Mechanizm korbowy woomDługość i rozstaw pedałów wysokiej jakości korby woom są ergonomicznie idealnie dopasowane do ciała dziecka. Dla optymalnego rozstawienia nóg i całkowicie naturalnej kolejności ruchów. A dzięki osłonie łańcucha zakleszczone nogawki spodni nie mają szans!

Rama roweru woomSuper lekka aluminiowa rama jest sercem roweru i zapewnia beztroską przyjemność z jazdy. Misternie opracowana, dostosowana do wieku geometria umożliwia dobrą kontrolę nad rowerem, a tym samym bezpieczne odkrywanie nowych horyzontów.

Manetka Sram SX 4 GripshiftŁatwa w użyciu manetka obrotowa SRAM zapewnia intuicyjną zmianę ośmiu biegów przy minimalnym wysiłku ręcznym.

SzybkozamykaczSzybkozamykacze ułatwiają montaż i demontaż kół w mgnieniu oka. Umożliwia to nieskomplikowany transport w samochodzie, a także jest bardzo pomocne w przypadku przebicia opony.

Siodło woomJednym z najważniejszych punktów kontaktu dziecka z rowerem jest siodełko. Ma decydujący wpływ na odczucie jazdy na rowerze. Nasze siodełko jest zatem idealnie dopasowane do anatomii kości miednicy dziecka. Wyjątkowo dobre wrażenia z jazdy.

Szybka zmiana wysokości siodełkaDzięki szybkiemu wypinaniu siodełka optymalna wysokość siedziska może być ustawiona szybko, łatwo i nawet przez dzieci - bez żadnych narzędzi!

Opony o niskim współczynniku tarciaOpony mają duży wpływ na zachowanie podczas jazdy. Dlatego wybraliśmy opony do naszych rowerów do jak najszerszego zakresu zastosowań. Na drodze, żwirowej ścieżce czy leśnym poszyciu - nasze lekkie opony zapewniają optymalną przyczepność przy każdej pogodzie i na każdej nawierzchni, na wprost i na zakrętach.

Woom Vario regulowany wspornik kierownicyNasz wspornik zapewnia bezpieczne i łatwe połączenie kierownicy ze sterem, a dzięki wspornikowi Vario rower jest nie tylko wyższy, ale także dłuższy. Rower rośnie wraz z dzieckiem i zapewnia mu optymalną pozycję siedzącą przez cały okres użytkowania.

Przerzutka tylna Sram X4Precyzyjna i płynna zmiana biegów zwiększa radość z jazdy i zakres ruchów dziecka - nie przytłaczając go. Tylna przerzutka SRAM X4 ma osiem biegów z szerokim przełożeniem dzięki 29 zębom z przodu i 11-28 zębom z tyłu.
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2022
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz