Rower górski MTB ARKUS Forester 24 AMORY Junior od elektro na Allegro
138°Zakończono

Rower górski MTB ARKUS Forester 24 AMORY Junior od elektro na Allegro

7
maj 20. 2016
cena wygląda obiecująco , czy rower jest ok niestety nie wiem wiec warto poczytać wcześniej w necie

wysyłka gratis
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

7 Komentarzy
Warto poczytać zanim się coś wrzuci na peppera.
Chiński szmelc
Autor Zbanowany
znalazlem w necie ze to polski producent arkus.com.pl/ , pytanie czy producent czy monter ?
Kupować rower z allegro to tak, jak kupować gotowy zestaw komputerowy z tego portalu... Odradzam, w tej cenie nie kupi się dobrego roweru, tym bardziej z amorami.
Arkus to jest była fabryka Rometa. To jest raczej rower dla dziecka do jazdy w parku, a nie do jazdy w górach i po szlakach, więc w tej cenie jest OK. Lepiej taki z polską gwarancją niż z Auchan za 129 zł, gdzie łańcuch nie wytrzyma 100 km.
TomdeXmaj 20. 2016

Kupować rower z allegro to tak, jak kupować gotowy zestaw komputerowy z t …Kupować rower z allegro to tak, jak kupować gotowy zestaw komputerowy z tego portalu... Odradzam, w tej cenie nie kupi się dobrego roweru, tym bardziej z amorami.

​Dla dziecka jako pierwszy rower który i tak pewnie nie będzie szanowany a za 2 lata za mały nie ma sensu kupować roweru za tysiąc złotych
druvitrumaj 21. 2016

​Dla dziecka jako pierwszy rower który i tak pewnie nie będzie szanowany a … ​Dla dziecka jako pierwszy rower który i tak pewnie nie będzie szanowany a za 2 lata za mały nie ma sensu kupować roweru za tysiąc złotych


Tym bardziej dla dziecka nie polecam, właśnie przez to, że nie uważa na niego, rzuca go na trawę, skacze na nim itd. Nie oszukujmy się, rama czy amory nie są najwyższych lotów, ogólnie wszystkie podzespoły nie są, także podczas takiego skoku czy to z krawężnika czy w lesie po kamieniach rama się może po prostu złamać na spawie... W dobrych rowerach jest to nie do pomyślenia. Pierwszy dobry rower kupuje się na komunię i wtedy najlepiej kupić normalny, porządny duży rower który może przeleży z pół roku zanim na niego porządnie siądzie, ale wystarczy na lata, ogólnie tak patrzę na komunie (mieszkam koło restauracji i widzę jakie rowerami jeżdżą) i widzę że ludzie coraz rozsądniejsi, bo kupuje właśnie duże, dobre rowery, oczywiście bywają i tacy to kupuję takie rowery jak w tej "okazji", ale jest to bezsensu i tylko dziecko traci na bezpieczeństwu, bo to one będzie nim jeździć, a nie rodzice.
Rower górski do jazdy po mieście, to tak jak ciągnik do jazdy po zakupy. I nie wiem co wy z tym amortyzatorem, który w tej klasie sprzętu nie spełnia żadnej roli, podnosi tylko wagę roweru.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst