Rower górski 26" za 299zł @ Carrefour
Zakończono

Rower górski 26" za 299zł @ Carrefour

admin 4
mar 23. 2015
Z Carrefour możemy już rozpocząć przygotowania do wiosny. W ramach akcji promocyjnej możemy zaopatrzyć się w wymarzony jednoślad.

Dla lepszego samopoczucia możemy już rozpocząć rowerowe przejażdżki. Rower górski 26" kupimy za jedyne 299zł. Możemy go również kupić w ratach 10x0%. W wersji damskiej lub męskiej, 18 biegów, rama stalowa, hamulce V-brake.

Promocja ważna od 2015-03-24 do 2015-03-29

Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Nie radzę kupować takiego złomu, chyba że jeździmy z prędkością max 10-15 km/h i 100 km na sezon. Inaczej naprawy takiego "rower" będą nas kosztowały więcej na rok niż te 300 zł i cały czas trzeba będzie coś regulować i wymieniać.
Najtańsze opony i dętki to (2 pary) to 50-60 zł, a koła to 100 zł, więc wychodzi już połowa ceny roweru, a to dopiero ćwierć elementów składowych ceny. Już nie jeden wybił sobie na takim sprzęcie zęby, bo hamulce nie zadziałały, albo łańcuch się wkręcił w napinacz.
Realnie, żeby nie mieć problemów i, by sprzęt posłużył ładnych parę lat, to trzeba wydać około 1500 zł.
Autor admin
@Dario Miałeś może taki rower z tego marketu? Mi osobiście od kilku lat służy mi Hexagon od Krossa
Pepper
Hexagon od Krossa to jest zupełnie inna klasa - nawet cenowo, nie ma co porównywać. Znajomego mam który korzysta nawet z niego przy rajdach (AR). Rower marki "China" za 300zł jak ktoś chce jeździć więcej niż raz na tydzień w niedzielę do parku się najnormalniej w świecie nie nadaje. Lepiej poczekać i kupić jakiegoś taniego Krossa, Kellysa czy Nakamure Miałem taki rower dawno temu, przez pół godziny. Pękł support w połowie i wylądowałem twarzą na betonie :]
Kiedyś miałem Hexagona, ale on na pewno on nie kosztuje 300 zł. Nawet najtańszy model po rabacie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy