Niestety, ta okazja już wygasła

Rower eliptyczny Domyos EL 900 @Decathlon

lut 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Rower eliptyczny Domyos EL 900 za 2299 zł w Decathlonie.

Rower eliptyczny dla początkujących i bardzo zaawansowanych użytkowników. Został przetestowany i zatwierdzony dla użytkowania średnio 10h/tydz.

Rower eliptyczny 900 pozwoli Ci pokonać własne limity, dzięki dużej amplitudzie ruchów i rewelacyjnej płynności ruchów!
507375-6llJT.jpg
KOMFORT JEST NAJWAŻNIEJSZY

Dobra długość kroków lub amplituda ruchów jest istotna dla komfortu podczas zajęć sportowych. Im amplituda jest większa, tym ruch jest wygodniejszy, a Ty spalasz więcej kalorii. EL900 został opracowany z amplitudą ruchów 51 cm, dzięki czemu Twoje treningi cardio będą możliwie najlepsze.

NIEZWYKŁA PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA
Płynność pedałowania zależna jest od 2 czynników: wagi koła zamachowego i wielkości koła wolnego. Im koło zamachowe jest cięższe, tym pedałowanie jest płynniejsze, a ruch nie jest rwany. EL 900 posiada koło zamachowe 13 kg, dzięki czemu zapewnia najlepszą płynność ruchów w naszej gamie rowerów eliptycznych.

SPERSONALIZOWANY COACHING
Bez względu na poziom zaawansowania, każdy potrzebuje motywacji dostosowanej do swoich potrzeb. Z tego powodu wyposażyliśmy EL 900 w nowy ekran z 24 wgranymi programami treningowymi, od utraty wagi do zwiększania osiągów, przez programy na ujędrnianie. Ten ekran wskazuje 6 pomiarów: czas, dystans, prędkość, spalone kalorie, tętno i RPM.

507375-IieDR.jpg
POŁĄCZENIE PRZEZ MODUŁ BLUETOOTH
Aby zapewnić Ci najlepsze warunki użytkowania, konsolę roweru eliptycznego 900 wyposażyliśmy w moduł Bluetooth oraz półkę na tablet. Możesz połączyć swój sprzęt z aplikacjami E-Connected i Kinomap. Te aplikacje podtrzymają i wzmocnią Twoją motywację, będą zapisywać Twoje osiągi i oferować Tobie dostęp do ciekawych treści!

JEDYNY ROWER ELIPTYCZNY ZE ZMECHANIZOWANYM NACHYLENIEM
Czy wiecie, że..?Niektóre topowe rowery eliptyczne zapewniają możliwość regulacji nachylenia podczas użytkowania. W efekcie różnicujesz poziom trudności, intensywności treningu i maksymalizujesz spalanie kalorii. Ogromną zaletą EL 900 jest zmechanizowana regulacja nachylenia. Możesz zmieniać procent nachylenia podczas treningu! W tej cenie, to naprawdę coś wyjątkowego!

PORĘCZNY SPRZĘT!
Jeśli myślisz o topowym rowerze eliptycznym do intensywnego użytkowania, wiesz, że taki produkt dużo waży! Dlatego nasz zespół projektantów zdecydował się wyposażyć ten produkt w ergonomiczny uchwyt z tyłu i rolki transportowe z przodu dla łatwiejszego jego przemieszczania. Możesz zatem swobodnie go przesuwać z jednego pomieszczenia do drugiego i ćwiczyć tam, gdzie chcesz!

WAGA I WYMIARY I ZUŻYCIE ENERGII
Waga produktu: 109kg
Wymiary produktu: 195 x 170 x 67 cm
Wymiary opakowania: 165 x 84 x 62,5 cm
Zużycie energii elektrycznej: 90 watts

507375-PPRXH.jpg
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz