Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Router Huawei WS318N
249°

Router Huawei WS318N

49zł89zł-45% 8,99zł Best Store Okazje
17
249°
Router Huawei WS318N
sty 1. 2021
Router Wi-Fi 802.11n z dwiema antenami, prędkość transmisji do 300 Mb/s, automatyczna optymalizacja sygnału, 1 port WAN i 2 porty LAN


Elegancki i niezawodny
Routera WS318n nie musisz ukrywać za meblami. Jego klasyczny design dopasuje się do każdego wnętrza. W parze z atrakcyjnym wyglądem idzie oczywiście funkcjonalność: szybka łączność Wi-Fi pozwala streamować filmy, grać w gry online i szybko pobierać duże pliki. Router stale optymalizuje sygnał, automatycznie wybierając najmniej obciążony kanał.

Szybkie i stabilne Wi-Fi
Router WS318n zapewnia przepustowość do 300 Mb/s oraz mocny sygnał Wi-Fi. Dzięki innowacyjnemu algorytmowi LDPC i dwóm zewnętrznym antenom nawet ściany nie staną na przeszkodzie szybkiej, niezawodnej łączności. Specjalna funkcja Link + pozwala wygodne połączenie z drugim routerem i synchronizację ustawień, aby dodatkowo rozszerzyć siłę sygnału i zasięg.


Ponadczasowe wzornictwo
Minimalistyczny design, białe matowe wykończenie i kompaktowe anteny. Ten router to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale także atrakcyjna część wystroju wnętrza.

Ochrona i niezawodność
Przyjazny interfejs sieciowy i aplikacja HiLink na smartfony sprawiają, że proces konfiguracji jest niezwykle prosty. Ponadto możesz wygodnie monitorować status sieci, zarządzać połączeniami, zmieniaj nazwę i hasło Wi-Fi, a także kontrolować dostępu do Internetu dla dzieci.
Aktualizacje społecznościowe
Best Store Okazje
Najlepsze komentarze
17 Komentarzy
Prześlij Komentarz