Router dla graczy Razer Sila Gaming (3000Mb/s, AC)
177°

Router dla graczy Razer Sila Gaming (3000Mb/s, AC)

599zł849zł-29% Darmowa dostawa Darmowax-kom Okazje
14
lip 31.
Niezły Router dla graczy w dobrej przecenie z x kom. Niestety bez wifi 6. Ale parametry dobre.


Moja pierwsza wstawka.
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
Najlepsze komentarze
Przepraszam, ale jak widzę ogrom tych produktów "dla graczy" to nie mogę wytrzymać i moje wewnętrzne ja pęka ze śmiechu
Potrzebujesz stabilnego połączenia? Kabel .. tylko i wyłącznie.
Co z tego że masz wifi 3000Mb/s skoro i tak najprawdopodobniej nie wysycisz łącza w żadnym normalnym przypadku użytkowania przez przeciętnego Kowalskiego w domu. (Pomijam fakt, że porty LAN/WAN i tak są 1000Mb/s)
Ok, fajnie, świeci za dopłatą 200-300zł względem tego ile powinien kosztować już po tej przecenie ale coś jeszcze od siebie daje poza standardową prostotą konfiguracji w typowych komercyjnych rozwiązaniach?
300zł za sama nazwe Razer
14 Komentarzy
Jak dla graczy, to +100 fps'ów
300zł za sama nazwe Razer
Router dla graczy bez wifi 6? Wtf?
I co on robi takiego, sam Hedy wali?
Przepraszam, ale jak widzę ogrom tych produktów "dla graczy" to nie mogę wytrzymać i moje wewnętrzne ja pęka ze śmiechu
Potrzebujesz stabilnego połączenia? Kabel .. tylko i wyłącznie.
Co z tego że masz wifi 3000Mb/s skoro i tak najprawdopodobniej nie wysycisz łącza w żadnym normalnym przypadku użytkowania przez przeciętnego Kowalskiego w domu. (Pomijam fakt, że porty LAN/WAN i tak są 1000Mb/s)
Ok, fajnie, świeci za dopłatą 200-300zł względem tego ile powinien kosztować już po tej przecenie ale coś jeszcze od siebie daje poza standardową prostotą konfiguracji w typowych komercyjnych rozwiązaniach?
Dla graczy . Za sam opis, nazwę i zawyżoną przez to cenę - minus.
Edytowane przez: "RRybak" lip 31.
Jakby dwa dawali w tej cenie to byłaby petarda. Całkiem fajny mesh by był w tej cenie.
GooMini31/07/2020 09:57

Przepraszam, ale jak widzę ogrom tych produktów "dla graczy" to nie mogę wy …Przepraszam, ale jak widzę ogrom tych produktów "dla graczy" to nie mogę wytrzymać i moje wewnętrzne ja pęka ze śmiechu Potrzebujesz stabilnego połączenia? Kabel .. tylko i wyłącznie. Co z tego że masz wifi 3000Mb/s skoro i tak najprawdopodobniej nie wysycisz łącza w żadnym normalnym przypadku użytkowania przez przeciętnego Kowalskiego w domu. (Pomijam fakt, że porty LAN/WAN i tak są 1000Mb/s)Ok, fajnie, świeci za dopłatą 200-300zł względem tego ile powinien kosztować już po tej przecenie ale coś jeszcze od siebie daje poza standardową prostotą konfiguracji w typowych komercyjnych rozwiązaniach?


Nie odniosę się do modelu z okazji bo szkoda mi czasu na szukanie pełnej specyfikacji. Przy kablu też potrzebujesz switcha/routera. Ocenianie routera po oferowanej przepustowości pozostawię bez komentarza. W routerach/switchach najistotniejszy jest fakt ile danych w danej jednostce czasu jest w stanie przemielić. Do tego trzeba lepszego ramu, procesora. Oczywiście też istotny jest alg zastosowany przy QoS. Pewnie piszą że dla graczy, bo QoS może być zoptymalizowany pod gry (pakiety związane z grami mogą być przetwarzane szybciej i przeskakiwać kolejkę). Kiedyś znajomy kupił switch 16X1GbE ale co z tego jak procesorek w tym był w stanie przerabiać tylko około 1Gb/s. Dobre routery kosztują sporo więcej niż ten. W tej cenie można dostać stary używany.
Edytowane przez: "janusz.malosolny" lip 31.
janusz.malosolny31/07/2020 10:41

Nie odniosę się do modelu z okazji bo szkoda mi czasu na szukanie pełnej sp …Nie odniosę się do modelu z okazji bo szkoda mi czasu na szukanie pełnej specyfikacji. Przy kablu też potrzebujesz switcha/routera. Ocenianie routera po oferowanej przepustowości pozostawię bez komentarza. W routerach/switchach najistotniejszy jest fakt ile danych w danej jednostce czasu jest w stanie przemielić. Do tego trzeba lepszego ramu, procesora. Oczywiście też istotny jest alg zastosowany przy QoS. Pewnie piszą że dla graczy, bo QoS może być zoptymalizowany pod gry (pakiety związane z grami mogą być przetwarzane szybciej i przeskakiwać kolejkę). Kiedyś znajomy kupił switch 16X1GbE ale co z tego jak procesorek w tym był w stanie przerabiać tylko około 1Gb/s. Dobre routery kosztują sporo więcej niż ten. W tej cenie można dostać stary używany.Masz racje szkoda czasu na szukanie specyfikacji , bo jej zwyczajnie nie ma, to sprzęt zabawkowy i tak trzeba go oceniać
Co z tego ze będziesz miał dobry router jak internet to przeważnie padaka...
janusz.malosolny31/07/2020 10:41

Nie odniosę się do modelu z okazji bo szkoda mi czasu na szukanie pełnej sp …Nie odniosę się do modelu z okazji bo szkoda mi czasu na szukanie pełnej specyfikacji. Przy kablu też potrzebujesz switcha/routera. Ocenianie routera po oferowanej przepustowości pozostawię bez komentarza. W routerach/switchach najistotniejszy jest fakt ile danych w danej jednostce czasu jest w stanie przemielić. Do tego trzeba lepszego ramu, procesora. Oczywiście też istotny jest alg zastosowany przy QoS. Pewnie piszą że dla graczy, bo QoS może być zoptymalizowany pod gry (pakiety związane z grami mogą być przetwarzane szybciej i przeskakiwać kolejkę). Kiedyś znajomy kupił switch 16X1GbE ale co z tego jak procesorek w tym był w stanie przerabiać tylko około 1Gb/s. Dobre routery kosztują sporo więcej niż ten. W tej cenie można dostać stary używany.


Ależ ja w zupełności Cię rozumiem i przepraszam za uogólnienie dotyczące kabla, skrót myślowy odnosił się do stabilności wifi vs. kabel. Oczywistym jest, że przy kablu również potrzeba switcha/routera i przepustowość łącza gra tutaj drugorzędną rolę względem procesora w sprzęcie do którego ów kabel podłączymy, bo to on może okazać się wąskim gardłem połączenia.
Mój komentarz był może nazbyt uogólniony, ale miał głownie za zadanie pokazać "nadmuchanie" cen produktów "dla graczy" nie oferując często wiele więcej niż inny produkt ze sklepowej półki.
Sam osobiście korzystam w sieci domowej z mikrotika ceniąc sobie możliwość dosyć solidnej konfiguracji sieci pod względem firewalla, przepływu/flagowania pakietów, ustawienia kolejek, czy też zestawienia połączeń IPsec za rozsądną cenę urządzenia.
W kwestii wydajnościowej pakietów 1518B deklarują wydajność ~2Gbps (dla mniejszych pakietów oczywiście spada), natomiast wydajność w przypadku IPsec w granicach 400Mbps dla pakietów 1400B. Szczerze? Uważam że wystarcza i 4 rdzeniowy procek ARM taktowany (o ile mnie pamięć nie myli w okolicach) 700MHz w zupełności ogarnia przeciętną domową sieć.
Swoją drogą nie ma co porównywać domowych sprzętów nazwijmy to "marketowych" z rozwiązaniami przeznaczonymi do pracy w środowisku produkcyjnym bo .... moim zdaniem nie ma nawet takiej potrzeby
Podświetlenie RGB jest ?
4832520-dZuDc.jpg
jak zwylke ac zamiast ax. dla graczy sprzet powinien juz to oferowac. swiatlowod plus ten badziew orange jaki bridge i mozna grac. Najlepiej byloby badziew Orange wyrzucic ale Oragne ma problem aby zaofwrowac samo ONT.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od wiktor.rychta. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst