Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
359°
Opublikowano 30 maja 2024

Rotaneo gra rytmiczno/muzyczna bez reklam za darmo, Google Play, Android, iOS, AppStore

ZA DARMO11,99zł
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
Chalskee
Dołączył w 2019
79
1 426

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Android

Znajdź więcej okazji Android

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

843573_1.jpg
Link AppStore iOS
apps.apple.com/us/app/rotaeno/id1614771445

Rotaeno, to mobilna gra rytmiczna z unikalnym schematem kontroli rotacji.

Zanim przejdę do moich wrażeń, pamiętaj, że Twoje urządzenie mobilne musi obsługiwać żyroskop lub akcelerometr, aby poprawnie grać w Rotaeno.

843573_1.jpg
Historia i prezentacja

Jedną z rzeczy, która naprawdę podobała mi się w Muse Dash (kolejna gra rytmiczna dostępna na urządzenia mobilne) są postacie. Muse Dash ma unikalnie zaprojektowane postacie, a ilustracje na ekranie ładowania przedstawiają różne scenariusze, w które dziewczyny mogą się wplątać. Czasami zastanawiałam się – fajnie byłoby mieć jakąś historię dla postaci w grze.

843573_1.jpg
W Rotaeno bardzo dobrze się gra. Masz postacie i historię, która ma duży potencjał.

Zasadniczo gracze podążają za bohaterką Ilot w jej międzyplanetarnej wyprawie mającej na celu odnalezienie przyjaciela Hoppe. Fabuła przedstawiona jest poprzez przerywniki filmowe przypominające powieść wizualną. Postacie są bardzo wyraziste, a wartość produkcji porównywalna z niektórymi lepszymi powieściami wizualnymi.

843573_1.jpg
Rozgrywka

Aby robić postępy w fabule (tryb Podróży) i odblokować nowe utwory, gracze będą oczywiście musieli je odtwarzać. Samouczek gry dobrze radzi sobie z utrzymywaniem graczy na bieżąco i jak każda dobra gra rytmiczna, Rotaeno jest łatwy do nauczenia, ale trudny do opanowania.

Zasadniczo musisz dotknąć ekranu, gdy notatki lecą z daleka. Będziesz potrzebować do tego obu kciuków (lub innych palców, jeśli tak wolisz). Jednak tym, co wyróżnia Rotaeno na tle innych gier rytmicznych, jest schemat kontroli rotacji. Aby je uzyskać, należy ustawić telefon pod odpowiednim kątem.

Efektem końcowym jest rozgrywka bardzo podobna do mobilnych gier wyścigowych. Zamiast naciskać pedał przyspieszenia lub hamulca, będziesz stukać we wszystko, co się zbliża, podczas „kierowania” telefonem. To zabawne i zdecydowanie bardziej wciągające niż zwykłe stukanie.

843573_1.jpg
Muzyka

W muzyce gry występują artyści japońscy, koreańscy, chińscy i inni. Od EDM po współczesną klasykę, muzyka w tej grze jest niesamowita.

Rotaeno ma wszystkie zadatki na następną dużą mobilną grę rytmiczną. Jest fajnie, muzyka jest świetna i jest nawet tryb fabularny.

843573_1.jpg
Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z grami rytmicznymi, czy jesteś doświadczonym weteranem, Rotaeno to zdecydowanie gra, którą warto sprawdzić.

843573_1.jpg
Google Play Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Petesh
  Plus za opis
 2. Awatar użytkownika Minq
  takie osu na telefon?
  Awatar użytkownika Kiciuk
  To mi bardziej zalatuje maimaiem
  Pozatym osu!lazer jest dostępny na androida/linuxa/maca/windowsa na githubie (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Kiciuk
  Słaby jestem w te gry, trochę szkoda że muzyka bardziej przypomina gry pokroju muse dash gdzie jest dużo chińszczyzny i koreańszczyzny, słabo z jakimiś znanymi japońskimi
  Edit:
  Są ekstra collabowe paczki oczywiście za gemy.
  8 ziko za paczkę z 3 piosenkami. (Edytowano)
Awatar użytkownika