Rolki rekreacyjne Spookey @ Allegro
29°Zakończono

Rolki rekreacyjne Spookey @ Allegro

4
maj 19. 2016
Szukałem rolek rekreacyjnych w względnie dobrej cenie i z dobrymi parametrami. Znalazłem na Allegro rolki Spokey Taron, porównując z innymi brandami ten model ma całkiem dobre parametry. Robiąc rekonesans zauważyłem, że właścicielem konta allegro jest firma SPOKEY Sp.Z.o.o . Myślę ,że warto się zainteresować, tym bardziej że trochę tego sprzedają na allegro. Znajomy kupił rolki Spokey i w sumie jest z nich zadowolony.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Pepper
Szkoda, że rolki są bardzo przeciętne wręcz marketowe. Lepiej zapolować na jakieś rolki rollerblade'a czy albo k2 na wyprzedażach posezonowych np. w Intersporcie. Dziecięce można dostać już od ~240zł. Ale to tylko moje zdanie
Autor Zbanowany
w sumie masz rację z tym polowaniem.przy czym w tym zakresie cenowym i parametrów Rollerblade czy K2 kupisz dziecięcego Kaban rozumiem ,że widziałeś je fizycznie ? czy oceniasz na podstawie zdjęć ?
Autor Zbanowany
Mam zasadę póki czegoś nie spróbuję nie oceniam . Nie powiem złego słowa o rolkach Tempish bo ich nie miałem na nogach . Zastanawiam się czy to kwestia stereotypu ,czy jednak fizycznych testów ,że Wasze opinie są takie a nie inne.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Migellito. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy