Roidmi 2s za 15,79 $ @ tinydeal
90°Zakończono

Roidmi 2s za 15,79 $ @ tinydeal

18
lis 12. 2016
Znana wszystkim dobrze ładowarką Xiaomi Roidmi z funkcją transfmitera FM oraz łącznością bluetooth. W komentarzach do okazji znalazłem że jest to model BFQ02RM czyli ten który posiada najwięcej funkcji i jest najnowszą wersją, w opisie na stronie podają trochę błędne informacje. Więcej info na oficjalnej stronie. W ofercie sklepu jest też wersja international za 2 $ więcej. Sam wziąłem tę drugą,ale chyba wychodzi na to że nie potrzebnie. Polecam dopłacić 5 centów do przesyłki wtedy dostajecie możliwość śledzenia przesyłki i powinna dojść szybciej niż standardowa.
Aktualizacje społecznościowe
Tinydeal.com OkazjeRTV/AGD/FOTO
18 Komentarzy
kupił bym ale jak to jest w końcu z tymi oznaczeniami? Co za durnoty w tym xiaomi
Autor
ja1261lis 12. 2016

kupił bym ale jak to jest w końcu z tymi oznaczeniami? Co za durnoty w tym …kupił bym ale jak to jest w końcu z tymi oznaczeniami? Co za durnoty w tym xiaomi

Sugeruj się tym co na oficjalnej stronie. W pytaniach użytkowników serwis napisał że jest to wersja BFQ02RM, więc najnowsza, ale w opisie mają coś namieszane jak w większości serwisów
Pepper
Może mi napisać ktoś kto posiada wersję 2S, czy nie "sieje" na radio? Mam jakąś ładowarkę tego typu w aucie i jak wyjadę za miasto, nie jestem w stanie złapać praktycznie żadnej lokalnej stacji co ma słabszy zasięg - tak zakłóca. Zamawiałem już Roidmi, ale paczka zaginęła i zastanawiam się, czy to kwestia urządzenia - czy np. kiepskiego radia w aucie.
Kupowalem juz za 50 zl
W moim roidmi mikrofon to farsa, a brałem international z GB
Kabanlis 12. 2016

Może mi napisać ktoś kto posiada wersję 2S, czy nie "sieje" na radio? Mam j …Może mi napisać ktoś kto posiada wersję 2S, czy nie "sieje" na radio? Mam jakąś ładowarkę tego typu w aucie i jak wyjadę za miasto, nie jestem w stanie złapać praktycznie żadnej lokalnej stacji co ma słabszy zasięg - tak zakłóca. Zamawiałem już Roidmi, ale paczka zaginęła i zastanawiam się, czy to kwestia urządzenia - czy np. kiepskiego radia w aucie.

​Ja mam Roidmi 2s i powiem tak,u mnie wszystko ok.Muzyka gra bardzo dobrze, mam urwaną antenę od radia w aucie i bałem się, że przez to będzie dźwięk szumiał,albo coś. Nic z tych rzeczy, dźwięk jest bardzo dobry. Mam wersję International, mikrofon to kicha, innych minusów wg. mnie nie ma :-)
Pepper
@Danielo71 nie mam na nysli pracy samego urzadzenia, tylko o to ze przykladowo cos laduje, czy to gpsa czy telefon i przy okazji slucham radia - czy wtedy nie ma zaklocen.
Naprawdę wszyscy narzekają na mikrofon? Pamiętam, że u paru osób one już dobrze działały i wynikało z tego, że najnowsze rewizje to jednak naprawiły - nawet te "chińskie".
@Kaban używam roidmi 1s . mam podłączony gps do jednego usb a w drugim kabel (usb do telefonu) wszystko super tylko jak jadę do Gdańska to częstotliwość jaka mam na sztywno w Gdyni ustawiona to przebija mi się radio Maryja , poza tym jak kabel podłączony do roidmi lepiej słychać , a najlepiej znaleźć taką częstotliwość żeby grało , ja w Gdyni mam 89,00 i jest spoko ;-) mam też 2s ale nie używam bo ten mikrofon to nie wypał i 1s tańsze i lepsze / nie ma zakłóceń
Edytowane przez: "Bartolini" lis 12. 2016
Możesz podać link do wersji "international"?
Kabanlis 12. 2016

@Danielo71 nie mam na nysli pracy samego urzadzenia, tylko o to ze …@Danielo71 nie mam na nysli pracy samego urzadzenia, tylko o to ze przykladowo cos laduje, czy to gpsa czy telefon i przy okazji slucham radia - czy wtedy nie ma zaklocen.

​Nie ma. Wielokrotnie coś ładowałem z Roidmi i słuchałem radia, bądź miałem odsłuch z komórki przez Roidmi i nie miałem żadnych zakłóceń.
lepiej kupić za 32zł pierwszą wersję, jedynie, że ktoś BARDZO potrzebuje funkcji zestawu głośnomówiącego, który i tak pozostawia wiele do życzenia
Autor
Slawwweklis 12. 2016

Możesz podać link do wersji "international"?


Proszę bardzo tutaj masz. Do tej wersji dają gratis w postaci silikonowej podstawki na telefon, która kosztuje około 2 $ wiec wychodzi na jedno praktycznie chyba ze komuś taki "gratis" niepotrzebny. W sumie wziąłem international bo przeczytałem kilka komentarzy, ze bardziej pewne ze mikrofon poprawiony, ale nie nastawiam się jakoś ze będzie mi robił z zestaw głośnomówiący, bardziej mi zależy na bezprzewodowym słuchaniu muzyki i współpracy z iOS
Edytowane przez: "lostboy" lis 12. 2016
dwa razy kupowałem i dwa razy sięwściekałem.
Problem w tym, że jak mam odpaloną muzykę przez roidmi i nagle chce posłuchać radyjka to Yanosik nie podrzuca komunikatów! trzeba wcześniej wyłączyć BT anby telefon głośnikiem gadał. Pare razy ,nie to wprowadziło w g...o i już nie uważam że to takie fajne ustrojswo.
Sprawdziło by się jako transmiter z innego źródła ni ż telefon z nawigacją.

i jeszcze kwestia ilości częstotliwości któe są mało używane....
jadę 50 km i muze szukać ponownie wolnej częstotliwości, jeszcze dalej i znowu.
Edytowane przez: "Pete67" lis 13. 2016
Autor
Pete67lis 13. 2016

dwa razy kupowałem i dwa razy sięwściekałem.Problem w tym, że jak mam odpa …dwa razy kupowałem i dwa razy sięwściekałem.Problem w tym, że jak mam odpaloną muzykę przez roidmi i nagle chce posłuchać radyjka to Yanosik nie podrzuca komunikatów! trzeba wcześniej wyłączyć BT anby telefon głośnikiem gadał.


z tego co czytałem to w najnowszej wersji komunikaty głosowe z nawigacji działają dobrze. A kupowałeś Roidmi 2s? Yanosik też ma swoje ustawienia odnośnie BT, ja mam coś takiego w Dźwięki >Zaawansowane
lostboylis 13. 2016

z tego co czytałem to w najnowszej wersji komunikaty głosowe z nawigacji d …z tego co czytałem to w najnowszej wersji komunikaty głosowe z nawigacji działają dobrze. A kupowałeś Roidmi 2s? Yanosik też ma swoje ustawienia odnośnie BT, ja mam coś takiego w Dźwięki >Zaawansowane


chodzi o to, że jak telefon połączony jest z roidmi i do radyjka to przestawiając radyjko na np trójkę z roidmi, Yano nie ma już jak wysłąć komunikatu. t tak ma działac i tyle.
i to dla mnie problem.

Autor
Pete67lis 13. 2016

chodzi o to, że jak telefon połączony jest z roidmi i do radyjka to pr …chodzi o to, że jak telefon połączony jest z roidmi i do radyjka to przestawiając radyjko na np trójkę z roidmi, Yano nie ma już jak wysłąć komunikatu. t tak ma działac i tyle.i to dla mnie problem.

Myśle ze mając normalny zestaw głośnomówiący tez byś tak miał .Ja mam podpięty telefon na aux i też komunikaty w yanosiku mi znikają jak przełączam na radio. Jakbyś tego nie zrobił tak bedzię to osobne zródło dźwięku.

lostboylis 14. 2016

Myśle ze mając normalny zestaw głośnomówiący tez byś tak miał .Ja mam podpi …Myśle ze mając normalny zestaw głośnomówiący tez byś tak miał .Ja mam podpięty telefon na aux i też komunikaty w yanosiku mi znikają jak przełączam na radio. Jakbyś tego nie zrobił tak bedzię to osobne zródło dźwięku.tak.
rozwiązaniem jest osobna nawigacja czy drugi telefon.
Choć ja się skłaniam do osobnego telefonu tylko i wyłącznie dla Yanosika jako antyradaru bo nawigacja w Yano jest niżej wora.

Dokładnie w ten sposób w poniedziałek zaliczyłem jak sądzę 200zł za Grudziądzem.
Bo Yano nie był w stanie mnie powiadomić gdy chciałem posłuchać wiadomości, Yanosik w tle, a na wierzchu w telefonie google mapy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy