Niestety, ta okazja już wygasła
Roguelike Bundle - 10 gier za 3,99€ @Fanatical
68° Zakończono

Roguelike Bundle - 10 gier za 3,99€ @Fanatical

17,84zł79,44zł-78%Fanatical Okazje
3
68° Zakończono
Roguelike Bundle - 10 gier za 3,99€ @Fanatical
lis 25. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Lista gier w pakiecie:
(W nawiasie najniższa obecna cena z porównywarki GG.deals)Gry w postaci kluczy steam.

327574.jpgA Robot Named Fight!

Robot Named Fight to roguelike Metroidvania nastawiony na eksplorację i zbieranie przedmiotów. Wciel się w rolę samotnego robota, którego zadaniem jest powstrzymanie istoty znanej jako Megabeast. Eksploruj generowane proceduralnie labirynty, odkrywaj losowe wzmocnienia i artefakty, znajduj sekrety i niszcz mięsiste stworzenia w tej rozkosznie krwawej metroidvanii.

327574.jpgA Valley Without Wind 1 & 2

W A Valley Without Wind przenosimy się do uniwersum, w którym ludzkość została zdziesiątkowana przez tajemniczy kataklizm. Świat nawiedzają potężne wiatry i hordy groźnych potworów. Gracz wciela się w jednego z ocalałych, który musi przetrwać i zadbać o pobratymców. Podczas zabawy przemierzamy zakamarki kontynentu w poszukiwaniu przedmiotów, surowców oraz odpowiedzi na pytanie o to, w jakich okolicznościach doszło do kataklizmu. Głównym celem jest walka ze złymi lordami stacjonującymi w twierdzach.

327574.jpgbit Dungeon+

Bit Dungeon łączy losowe łupy Diablo i szybką walkę Zelda. Przeglądaj losowe lochy, włamuj się i przedzieraj się przez niebezpiecznych bossów. Trudno się zwiększa, gdy stajesz się silniejszy i silniejszy. Zbuduj swoją postać, jak chcesz, ze śmiertelnymi umiejętnościami pasywnymi.

327574.jpgbit Dungeon II

bit Dungeon II to szybka gra roguelike z gigantycznym Overworldem do odkrycia. Zainspirowany niektórymi z moich ulubionych gier Zelda, Diablo i Dark Souls.
Jesteś duchem w nieumarłym świecie demonów. Twój "umiłowany" grób został zbezczeszczony. Walcz przez te zepsute ziemie i przynieś pokój jej duszy.
Lochy są losowo umieszczane w Overworld'u, zmieniając wrażenia podczas gry.

327574.jpgbit Dungeon III

bitDungeonIII to przygodowa gra akcji 2D z elementami rogue-lite. Losowo generowany świat i lochy. Zawieraj sojusze z innymi graczami lub zabijaj ich, aby zdobyć cenne przedmioty z ekwipunku. Odkryj losowe przedmioty, które znacznie poprawiają i wpływają na twoją postać. Uratuj świat, którego nie da się uratować.

327574.jpgLeap of Fate

Leap of Fate to wyjątkowe połączenie izometrycznej perspektywy, szalonej akcji i elementów roguelike. Jako jeden z czterech technomagów ukrywających się w cieniu Nowego Jorku, nadszedł czas, by zmierzyć się z Tygielem Przeznaczenia, tajemniczym poligonem doświadczalnym, na którym w magiczny sposób zmierzysz się z własnymi psychologicznymi demonami. Twoja podróż przez Tygiel pozwoli ci walczyć z hordami wrogów i pokonywać przebiegle zastawione pułapki. Twoje narzędzia to błyskawiczny spacer w cieniu, potężne glify, które znajdziesz i magiczne umiejętności, które ulepszasz po drodze. Twoja nagroda za przetrwanie? Niewysłowiona moc i szansa na odkrycie swojego prawdziwego losu.

327574.jpgShutshimi

Shütshimi to losowa strzelanka o związanej z mięśniami rybce z problemami z pamięcią w obronie siedmiu mórz.
Uzbrojony w swoją sprawdzoną strzelbę, pokonaj fale wrogów lub nawiguj po nich i zbieraj bonusy, walcząc z każdym z bossów gry. Ale jest pewien haczyk (zawsze jest haczyk): zostałeś przeklęty z niewiarygodnie krótkim czasem uwagi. Walki z falami i cykle ulepszeń trwają tylko 10 sekund na kawałek, więc lepiej działaj szybko!

327574.jpgSword of the Stars: The Pit - Osmium Edition

Zawiera Miecz gwiazd: The Pit, Miecz gwiazd: The Pit - Gold Edition DLC i Miecz gwiazd: The Pit - Mind Games DLC

Odkąd pierwsze demo ukazało się jesienią 2012 roku, The Pit stał się niezależnym hitem dzięki połączeniu działania Roguelike i głębokości science-fiction! Gracze mieli za zadanie przetrwać 30 pięter w The Pit za pomocą jednej z trzech postaci - Marine, Inżynier i Skaut - następnie w grach The Pit: MindGames dostali dwie nowe postacie - Psion i obcy Tarka Ranger - oraz dziesięć innych podłogi, aby przetrwać, a także wiele nowych przedmiotów, przepisów, broni i paskudnych stworzeń do walki!

327574.jpgThe Flame in the Flood

Serdeczna gra survivalowa z niesamowitymi efektami wizualnymi, atrakcyjną grafiką i wciągającą atmosferą. The Flame in the Flood pozwala graczom na doświadczanie z pierwszej ręki zniszczeń powodzi. Wyraźny styl artystyczny i nawiedzające środowisko tworzą grę pełną napięcia, z długimi okresami niepewności, gdy poruszasz się po rozlewiskach post-społecznej Ameryki.

327574.jpgThe Pit: Infinity

The Pit: Infinity to kooperacyjna gra RPG ze sterowaniem pierwszoosobową strzelanką i permanentną śmiercią roguelike. Jest przeznaczony do gry solo lub w grupie maksymalnie trzech znajomych razem.
Gracze wcielają się w postać Marine, Skauta lub Inżyniera i wkraczają do Pit, zaawansowanego technologicznie lochu, w którym diaboliczne eksperymenty są przeprowadzane na formach życia zebranych z całej galaktyki.

Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz