Roczny abonament nawigacji 30% taniej @ NaviExpert
-1°Zakończono

Roczny abonament nawigacji 30% taniej @ NaviExpert

7
sty 27. 2016
Z okazji ferii obniżone są ceny nawigacji NaviExpert Polska na wszystkie systemy operacyjne. Moim skromnym zdaniem to najlepsza nawigacja online. Świetnie omija korki.


Promocja trwa do 31 stycznia 2016 do godz. 23:59.
Aktualizacje społecznościowe
NaviExpert OkazjePodróże
7 Komentarzy
niedawno z OC w link4 była jako gratis na rok
Autor
@sławek.przybył tylko taki to "gratis", że trzeba ubezpieczenie kupić :-)
@DoReMi a to fakt ale się załapałem

Ja polecam dobra i darmowa mape Here Maps. Mapa jest offline. Jednym jej minus to że musi znajdować się na pamięci telefonu. A aplikacja wraz z mapami może sporo miejsca zająć.
Autor
@chomik_polish jedyną jak dla mnie wadą Here był brak informacji o ruchu drogowym. W mieście to się liczy przy planowaniu trasy. Używam jej natomiast za granicą - mapy offline są wtedy dużym atutem...
Naviexpert najlepsza nawigacja na PL. Osobiście używam i sobie chwalę. Czasem poprowadzi nie tak jak bym chciał ale zawsze do celu.
Plus taki, że wszelkie korki i utrudnienia drogowe w miarę szybko przekazuje i serio sporo km/czasu/nerwów z ową udało mi się przyoszczędzić
Miesiąc temu na urodziny swoje dawali jednak 40% za 59zł na cały rok i to była super oferta.
A na Windows dawali za 99zł PL i EUR - szkoda że takiego pakietu nie dali na Andka
@DoReMi opcja ruchu drogowego została już wprowadzona. Oczywiście potrzebny wtedy internet. Niestety nie sprawdzałem jak dziala w praktyce w dużym mieście. Przy okazji zauwazylem że w ustawieniach w aplikacji można ustawić zapisywanie map na SD.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy