Niestety, ta okazja już wygasła
Roczna subskrypcja Humble Bundle Monthly - każdy miesiąc za 9$
363° Zakończono

Roczna subskrypcja Humble Bundle Monthly - każdy miesiąc za 9$

34,95zł46,59zł-25% Darmowa dostawa DarmowaHumble Bundle Okazje
30
sie 4. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hej, może nie jest to jakaś "super okazja" ale pozwoli nam nieco przyoszczędzić.

Sprawa wygląda następująco:


Normalne ceny Humble Monthly:
  • miesięczna subskrypcja kosztuje 12$,
  • 3-miesięczna 35$
  • 6-miesięczna 67$
  • roczna 132$

Zauważmy tylko, że cena roczna daje nam średnią kwotę na poziomie 11$ miesięcznie (płatne z góry co może być dla wielu problemem). Dzięki mojemu sposobowi można płacić średnią, miesięczną kwotę na poziomie 9,25$. Kolejnym plusem jest to, że płacimy z miesiąca na miesiąc, omijając gry, które już posiadamy.


A teraz przejdźmy do sedna i jak skorzystać z tej oferty:


1. Kupujemy pierwszy miesiąc za normalną kwotę 12$.

2. Od razu po zakupie rezygnujemy z tego pakietu tutaj ( a tutaj dokładny poradnik jak to zrobić) wybierając, że chcemy ZREZYGNOWAĆ a nie ominąć miesiąc. Jest to bardzo ważne.

3. Po zrezygnowaniu dostajemy na maila i na swoje konto Humble kupon uprawniający nas do zniżki przy następnej płatności za Monthly w postaci kuponu -3$. (Zaznaczę, że kupon jest ważny przez około 3 miesiące - kupiłem 5 lipca - zrezygnowałem od razu - kupon ważny do 4 października.

177496.jpg

177496.jpg

Do tej pory proste prawda? No to bardziej kumate osoby pewnie wiedzą już o co chodzi ale dla tych mniej kumatych przygotowałem resztę poradnika:

4. Po miesiącu, lub po dwóch jeśli ktoś posiada daną grę i chce ominąć jeden zestaw kupujemy kolejny raz tyle, że już ze zniżką -3$ co daje nam kwotę 9$ za cały pakiet.

5. Czynność powtarzamy w nieskończoność anulując nasz pakiet od razu po zakupie i inkasując zniżkę -3$ za każdym razem.

Cena łączna za rok przedłużania tym sposobem to 111$ = 12$ + 11*9$ czyli używając umiejętności nabytej w przedszkolu - 132$ - 111$ = 21$ mniej w przeciągu całego roku.

Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem, ewentualnie pomogę. Sam korzystam z tego już kilka miesięcy razem z paroma znajomymi i wszystko działa tak jak należy. Tak czy siak myślę, że opis kompletny i wielu z was zrozumie co i jak trzeba zrobić.

Miłego grania!
Aktualizacje społecznościowe
Humble Bundle Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Kupon jest jednorazowy na konto. Przy kolejnej rezygnacji nie dostaje się kuponu.
30 Komentarzy
Ha! I znowu lecą minusy bez przeczytania nawet tytułu do końca bo się nie wyświetla w całości
Ciekawy sposób, aż dziwne że za każdym razem dają ten kupon.
Według mnie najlepsza subskrypcja z grami. Wystarczy spojrzeć na gry rozdawane w poprzednich miesiącach zawsze znacznie przekraczają conowo koszt miesięczniej subskrypcji. No i praktycznie zawsze jest jakiś tytuł z górnej półki może nie nowość ale zawsze ciś fajnego. W tamtym roku była subskrypcja za 350zł na rok ale ta cena jest naprawde spoko. Leci plus.
revu04/08/2019 15:10

Według mnie najlepsza subskrypcja z grami. Wystarczy spojrzeć na gry r …Według mnie najlepsza subskrypcja z grami. Wystarczy spojrzeć na gry rozdawane w poprzednich miesiącach zawsze znacznie przekraczają conowo koszt miesięczniej subskrypcji. No i praktycznie zawsze jest jakiś tytuł z górnej półki może nie nowość ale zawsze ciś fajnego. W tamtym roku była subskrypcja za 350zł na rok ale ta cena jest naprawde spoko. Leci plus.Ja akurat nigdy bym nie kupił na rok całości ze względu na ilość posiadanych gier. Teraz na przykład wolę ominąć miesiąc ze względu na Slay The Spire, które mam a Squad mnie totalnie nie interesuje. Zwykle gdy tak robię to później żałuję bo okazuje się, że gry, które dodają na koniec są super dla mnie
Kupon jest jednorazowy na konto. Przy kolejnej rezygnacji nie dostaje się kuponu.
zbychu992304/08/2019 15:14

Ja akurat nigdy bym nie kupił na rok całości ze względu na ilość posia …Ja akurat nigdy bym nie kupił na rok całości ze względu na ilość posiadanych gier. Teraz na przykład wolę ominąć miesiąc ze względu na Slay The Spire, które mam a Squad mnie totalnie nie interesuje. Zwykle gdy tak robię to później żałuję bo okazuje się, że gry, które dodają na koniec są super dla mnie


Zawsze da się zapauzowac/pominąć miesiąc i wtedy przechodzi
niemamczau04/08/2019 15:15

Kupon jest jednorazowy na konto. Przy kolejnej rezygnacji nie dostaje się …Kupon jest jednorazowy na konto. Przy kolejnej rezygnacji nie dostaje się kuponu.To czemu dostawałem go już kilka razy?
krzychu15243_04/08/2019 15:17

Zawsze da się zapauzowac/pominąć miesiąc i wtedy przechodziA no to nie wiedziałem akurat. Tak jak mówię - nie kupowałem na cały rok z góry.
zbychu992304/08/2019 15:05

Ha! I znowu lecą minusy bez przeczytania nawet tytułu do końca bo się nie w …Ha! I znowu lecą minusy bez przeczytania nawet tytułu do końca bo się nie wyświetla w całości


Super, dzięki za info, nie wiedziałem o tych kuponach
zbychu992304/08/2019 15:20

To czemu dostawałem go już kilka razy?Bo jest to mniej lub bardziej losowe. Ja wiele razy anulowałem i nie zawsze dostawałem. Nie jest to też zawsze $3, bo zdażają się $2.
urbanus04/08/2019 15:34

Bo jest to mniej lub bardziej losowe. Ja wiele razy anulowałem i nie …Bo jest to mniej lub bardziej losowe. Ja wiele razy anulowałem i nie zawsze dostawałem. Nie jest to też zawsze $3, bo zdażają się $2.Tak czy siak tworząc co dwa miesiące nowe konto wychodzi Ci i tak taniej. Ja dostaję i wszyscy moi znajomi -3 normalnie po każdej rezygnacji.
zbychu992304/08/2019 15:37

Tak czy siak tworząc co dwa miesiące nowe konto wychodzi Ci i tak taniej. J …Tak czy siak tworząc co dwa miesiące nowe konto wychodzi Ci i tak taniej. Ja dostaję i wszyscy moi znajomi -3 normalnie po każdej rezygnacji.Może macie szczęście, może coś zmienili i teraz dają jeszcze częściej lub zawsze, nie mam w sumie jak tego sprawdzić. Co do robienia konta co 2 miesiące - to oszczędność pół dolara miesięcznie względem rocznego, niby można ale szkoda zachodu wg. mnie.
zbychu992304/08/2019 15:05

Ha! I znowu lecą minusy bez przeczytania nawet tytułu do końca bo się nie w …Ha! I znowu lecą minusy bez przeczytania nawet tytułu do końca bo się nie wyświetla w całości
Minusy w pełni zasłużone, bo tytuł rodem z onetu czy wp. Nie każdy miesiąc, a losowy - możesz mieć farta, i co miesiąc dostawać kupony, a możesz i nie mieć, i na 10 kont nawet 1 nie zobaczyć.
Tak jak nie musisz kompletnie rezygnować z suba, bo zanim przejdziesz do ostatniego kroku, to kupon wskakuje od razu, ale więcej niż 2 mieć nie możesz na konto.
Do tego za pauzę też można dostać kupon, co prawda na 2$, ale o tym już widać nie wiesz.
Wstawka raczej denna.
Edytowane przez: "Janusz-Nosacz" sie 4. 2019
właśnie zaoszczedziłem 132$ nie kupując tego
Nieźle, ja i tak pewnie będę dalej normalnie kupował bo nawet za 12$ się oplaca, gry ciekawe prawie zawsze a tak jak było mówione, jak wiem że w coś nie będę grał to sprzedaje klucz na allegro albo innym g2a tylko przeważnie później bo na początku wartość gry leci na łeb
To tak nie działa. A przynajmniej nie zadziałało gdy kupiłem dwa miesiące z rzędu gdzie przy pierwszym użyłem tej zniżki.
To działa tylko raz, później nie dostaje się zniżki.
Spoko platforma i gry w pakiecie. Korzystam o od dawna.
Lepiej poczekać jak będzie znowu za 99$ bez kombinowania.
a kiedy było ostatnio za tyle ??
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst