Niestety, ta okazja już wygasła
Robot sprzątający Roborock E4
150° Zakończono

Robot sprzątający Roborock E4

889zł945,22zł-6% 7,99zł Allegro Okazje
150° Zakończono
Robot sprzątający Roborock E4
maj 20. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Robot sprzątający Roborock E4Perfekcja metodycznego sprzątania. Roborock E4 czyści podłogi skuteczniej i bardziej wydajnie. Każdy wykonywany przez niego ruch jest dokładnie monitorowany za pomocą precyzyjnych czujników. W połączeniu z mapą pomieszczeń, jak i napotkanych przeszkód Roborock E4 doskonale wie, gdzie już był i co trzeba jeszcze posprzątać.

Odkurzacz porusza się do 10% szybciej * W porównaniu z Roborock E2 i E3, w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym. w porównaniu z poprzednimi modelami, a większa o 11% moc ssąca * W porównaniu z Roborock E2. i podwójna moc akumulatora zapewnia dłuższe i dokładniejsze czyszczenie. Dzięki możliwości jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg * System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym, wyeliminuje nawet najdrobniejszy brud, który może zostać pominięty przez inne odkurzacze. Dzięki aplikacji ustawisz szczegółowe harmonogramy sprzątania, a nawet moc ssącą.


397281.jpg
397281.jpg
Szybki i rozsądny. Dzięki żyroskopom, śledzeniu ruchu za pomocą wbudowanego systemu OpticEyeTM oraz zderzakowi, Roborock E4 ściśle śledzi nie tylko własne ruchy, ale także wykrywa krawędzie pomieszczeń i znajdujące się na jego trasie przeszkody. Doskonale wie, gdzie był i może obliczyć, dokąd musi się udać.

Wewnętrzny plan trasy. Połączenie żyroskopu i danych śledzenia ruchu tworzy wewnętrzną mapę używaną do tworzenia logicznych ścieżek sprzątania.


Ssanie wagi ciężkiej. Duża moc ssąca ma kluczowe znaczenie dla usuwania kurzu i innych drobin z dywanów i wykładzin, dlatego w Roborock E4 moc ssąca została zwiększona o 11% * W porównaniu z Roborock E2.. Specjalistyczna inżynieria przepływu powietrza, usprawnione kanały i strefa wysokiego ciśnienia statycznego, w kształcie dzwonu, utrzymują stałą moc ssania przez cały czas czyszczenia.

Więcej niż odkurzanie. Roborock E4 to więcej niż odkurzacz. Dzięki wbudowanemu modułowi mopa * System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym. i możliwości jednoczesnego odkurzania i mycia podłogi, usunie od ze swojej drogi wszelkie zanieczyszczenia, drobiny i kurz, pozostawiając podłogę czystą i lśniącą. Większy o 28% zbiornik wody * W porównaniu z Roborock E2 i E3, w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym. i ulepszony system mopujący * System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym. wykorzystuje innowacyjny system hydrauliczny, który dostosowuje przepływ wody do czyszczonej powierzchni.


397281.jpg
397281.jpg
Głębiej i dalej. Robot swobodnie pokonuje wzniesienia do wysokości 2 cm * Bez dołączonego systemu zmywania., płynnie poruszając się po domu, bez problemu wjeżdżając na dywany czy przejeżdżając przez progi. Akumulator o pojemności 5200 mAh pozwala na posprzątanie do 200 metrów kwadratowych powierzchni na jednym ładowaniu * Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta, w trybie cichym, z pełną baterią i bez podłączonego systemu mopa..

Bezwzględny dla włosów. Dzięki zapobiegającej wplątywaniu się włosów szczotce głównej oraz szczotce bocznej, sprzątanie przebiega bez zakłóceń i przerw.


Sprzątaj większe powierzchnie. Dzięki funkcji automatycznego doładowania, Roborock E4 posprząta też większe powierzchnie. W przypadku rozładowania się akumulatora podczas sprzątania robot wróci do stacji bazowej, a po jego doładowaniu dokończy przerwane zadanie.

Wszystko w aplikacji. By kontrolować robota wystarczy smartfon. Dzięki dedykowanej aplikacji możesz rozpocząć sprzątanie z dowolnego miejsca na świecie, ustawić harmonogram sprzątania, wybrać tryby czyszczenia, sprawdzić postęp w czasie rzeczywistym i wiele więcej. A po zakończeniu sprzątania możesz sprawdzić na mapie czy robot posprzątał cały dom.


397281.jpg
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz