Niestety, ta okazja już wygasła
Robot sprzątający LENOVO T1 Pro, Media Expert - blackweeks
131° Zakończono

Robot sprzątający LENOVO T1 Pro, Media Expert - blackweeks

2.444zł2.799zł-13% Darmowa dostawa DarmowaMedia Expert Okazje
12
131° Zakończono
Robot sprzątający LENOVO T1 Pro, Media Expert - blackweeks
paź 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Opis i dane


POŻEGNAJ SIĘ Z CODZIENNYM SPRZĄTANIEM
Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro zajmie się porządkami od początku do końca oraz sam opróżni pojemnik na kurz - przy nim zapomnisz o odkurzaniu przez wiele tygodni.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Ogólny

JENO URZĄDZENIE, DWA PORTY
LENOVO T1 Pro posiada dwa dedykowane porty, jeden do usuwania kurzu oraz drugi do ładowania. Port utylizacji łączy się bezpośrednio z bazą utylizacji z mocą 1000W wydmuchuje skutecznie zanieczyszczenia.

Potężne ciśnienie zasysania o wysokości 2700Pa z łatwością absorbuje unoszący się w powietrzu brud, kurz, włosy oraz inne zanieczyszczenia przy jednoczesnym odkurzaniu podłogi czy kafelków.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Moc

MYŚLI JAK CZŁOWIEK
Wyposażony w 14 typów 25 czujników, funkcją przetwarzania danych generuje mapy obszaru, biorąc pod uwagę warunki otoczenia zupełnie jak człowiek. Pracuje wydajnie nawet na najbardziej złożonym obszarze (liczne meble, krawędzie, kąty).

Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro został wyposażony w czujnik skanowania powierzchni 6x360 stopni na sekundę oraz zasięgu 6 metrów. Dane sensoryczne zostają wprowadzane do procesora sygnału w celu porównania przednich i tylnych zdjęć, dokładnie precyzuje kierunek przemieszczania/poruszania się odkurzacza.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Mapowanie

EFEKTYWNA KONTROLA ZANIECZYSZCZENIA
Po zakończeniu każdej sesji sprzątania, Twój LENOVO T1 Pro samoczynnie opróżni pojemnik na kurz do jednorazowego worka, który pomieści kurz, włosy oraz inne zanieczyszczenia. To wszystko bez chmury kurzu, dzięki antyalergicznej technologii, która przechwytuje i zatrzymuje 99% pyłków i alergenów pleśni.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Antyalergiczny

DŁUGI CZAS PRACY
Dzięki akumlatorowi o pojemności 5200 mAh odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro może pracować długi czas bez konieczności wielokrotnego ładowania. Firma LENOVO dodało płytę ochronną do baterii w celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności.

W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, odkurzacz LENOVO T1 Pro pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Bateria

SPERSONALIZUJ SPRZĄTANIE ZA POMOCĄ APLIKACJI
LENOVO T1 Pro sprawnie nawiguje twój dom tworząc mapy z planami poszczególnych pomieszczeń na twoim smartfonie. Interaktywna mapa w aplikacji oferuje różne tryby sprzątania, dostosowane do zróżnicowanych powierzchni oraz tworzy niezliczone wizualne ściany, które pomagają omijać przedmioty znajdujące się w twoim domu. Za pomocą aplikacji możesz zdalnie, w dowolnym momencie zarządzać sprzątaniem jak również na bieżąco śledzić postępy w sprzątaniu.

Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro jest wspomagany przez Amazon Alexa oraz Google Assistant.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Aplikacja

EFEKTOWNE CZYSZCZENIE
Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro został wyposażony w dwie boczne szczotki pracujące pionowo tak, aby z łatwością zasysać kurz, włosy z podłogi czy przestrzeni pomiędzy płytkami.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Szczotki

DOJEŻDŻA DO KRAWĘDZI, SPRZĄTA W NAROŻNIKACH
Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro wykorzystuje system unoszenia się, aby pochłaniać kurz i inne zanieczyszczenia znajdujące się w narożnikach, czy wzdłuż ścian, wyłapuje go na ścieżce odkurzania.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Krawędzie

ZAAWANSOWANY SYSTEM MAPOWANIA
Dzięki inteligentnej mapie Imprint TM odkurzacz określa jak najlepiej posprzątać każde pomieszczenie. Dodatkowo, sam kontrolujesz, które pomieszczenie, oraz kiedy ma zostać posprzątane.

Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro z łatwością przejeżdża przez przeszkody o wysokości do 2 cm takie jak np.: progi, sznury czy kable.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Różne Powierzchnie

ALGORYTM NAWIGACJI LASEROWEJ
a podstawie algorytmu SLAM, powierzchnie posprzątane i nieposprzątane są z łatwością zlokalizowane na mapie sprzątania robota, nawet w skomplikowanym pomieszczeniu. Pozwala to na zredukowanie prawdopodobieństwa ponownego odkurzania, czy ominięcia danego fragmentu powierzchni.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Nawigacja Laserowa
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz