Robot sprzątający IROBOT Roomba 895 w Proline
-55°Zakończono

Robot sprzątający IROBOT Roomba 895 w Proline

1.599zł1.799zł-11%Proline Okazje
6
mar 12.
Opis Robot sprzątający IROBOT Roomba 895
Dzięki filtrowi AeroForce iRobot Roomba 895 jest doskonałym produktem dla osób cierpiących na alergie oraz właścicieli zwierząt domowych. Robot sprząta nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Po prostu ustaw harmonogram pracy robota i zajmij się bardziej przyjemnymi sprawami niż odkurzanie, ciesząc się jednocześnie z czystych podłóg.

Najważniejsze cechy
  • System AeroForce
  • Aplikacja iRobot Home
  • Skuteczne sprzątanie dywanów
  • Wjazd pod meble i łózka
  • Wirtualna ściana DualMode
  • Samoczynny powrót do stacji
Aktualizacje społecznościowe
Proline OkazjeProline wyprzedaże

Grupy

6 Komentarzy
Xiaomi lepsze
Znakomity robot. Chcesz mieć działające urządzenie, które nie zepsuje się po kilku miesiącach pracy - bierz IRobota firmy Roomba.
Pisze z własnego doświadczenia. Chińskie wynalazki na początku wydają się tańsze, ale jak zacznie się to psuć to wówczas wychodzi ile warte są Twoje nerwy, czas i oczekiwanie na naprawy.
Czy ma mapowanie pomieszczeń?
Dariusz_Domagala2 g, 58 min

Znakomity robot. Chcesz mieć działające urządzenie, które nie zepsuje się p …Znakomity robot. Chcesz mieć działające urządzenie, które nie zepsuje się po kilku miesiącach pracy - bierz IRobota firmy Roomba.Pisze z własnego doświadczenia. Chińskie wynalazki na początku wydają się tańsze, ale jak zacznie się to psuć to wówczas wychodzi ile warte są Twoje nerwy, czas i oczekiwanie na naprawy.


"Firmy Roomba" i wiesz że masz doczynienia z profesjonalistą
Edytowane przez: "lens" mar 12.
Dariusz_Domagala7 g, 59 min

Znakomity robot. Chcesz mieć działające urządzenie, które nie zepsuje się p …Znakomity robot. Chcesz mieć działające urządzenie, które nie zepsuje się po kilku miesiącach pracy - bierz IRobota firmy Roomba.Pisze z własnego doświadczenia. Chińskie wynalazki na początku wydają się tańsze, ale jak zacznie się to psuć to wówczas wychodzi ile warte są Twoje nerwy, czas i oczekiwanie na naprawy.Mam 3 ilife A4 w 3 lokalizacjach prawie 3 lata domy zwierzaki itp tylko w 1 nawaliła szczoteczka mała, 3x przysyłali części nie pytając nawet czy mam gwarancje, gdzie kupiłem itd, poprosili tylko o adres do wysyłki, ja życzę sobie takiego serwisu i nerwów wszędzie a zapłaciłem za 3 ilife tyle co za tą 1 rumbę
Olek.Nowak9 g, 1 min

Mam 3 ilife A4 w 3 lokalizacjach prawie 3 lata domy zwierzaki itp tylko w …Mam 3 ilife A4 w 3 lokalizacjach prawie 3 lata domy zwierzaki itp tylko w 1 nawaliła szczoteczka mała, 3x przysyłali części nie pytając nawet czy mam gwarancje, gdzie kupiłem itd, poprosili tylko o adres do wysyłki, ja życzę sobie takiego serwisu i nerwów wszędzie a zapłaciłem za 3 ilife tyle co za tą 1 rumbę


To fajnie :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst