Niestety, ta okazja już wygasła
Robot sprzątający i myjący Cecotec Conga 5490 10000 Pa
302° Zakończono

Robot sprzątający i myjący Cecotec Conga 5490 10000 Pa

1.699zł2.499zł-32% Darmowa dostawa Darmowaal.to Okazje
39
lis 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo dobra cena za mocny odkurzacz myjący Cecotec Conga 5490 10000 Pa w al.to.
Robot sprzątający Cecotec Conga 5490
Od teraz Twoje codzienne obowiązki przejmie robot sprzątający Cecotec Conga 5490 - zamiata, odkurza, mopuje i szoruje podłogę w jednym czasie. Podwójny zbiornik Wet&Dry poradzi sobie zarówno z płynami, jak i cięższymi zabrudzeniami. Urządzenie skutecznie wyczyści 100% powierzchni w zorganizowany i inteligentny sposób. Dzięki opatentowanemu, kołyszącemu się ruchowi, Conga 5490 dokładnie wyczyści każdy milimetr Twojego domu. Co więcej, robot obsługuje technologię Wi-Fi (2,5 oraz 5 GHz), dzięki czemu masz możliwość sterowania za pomocą prostej w obsłudze aplikacji. Ciesz się czystym domem, korzystając z najnowszych rozwiązań.

Technologia Cy-Clean Robot sprzątający
Cecotec Conga 5490 został wyposażony w technologię cykloniczną Cy-Clean. Takie rozwiązanie sprawia, że została zwiększona siła ssania poprzez oddzielanie cząstek za pomocą siły odśrodkowej. Rezultatem jest niespotykane wcześniej ciśnienie 10000 Pa wytwarzane przez cyfrowy silnik. Właśnie dzięki temu rozwiązaniu pozbędziesz się zanieczyszczeń z dywanów z długim włosiem czy szczelin w parkiecie. Wystarczy jeden przejazd robota, aby dokładnie oczyścić Twój dom z okruszków czy kurzu. Dołączona do zestawu specjalna, gumowa szczotka pomoże w usunięciu sierści zwierząt z trudnych miejsc, takich jak dywany czy maty. Natomiast system Turbo Clean Carpet aktywuje tryb turbo o maksymalnej mocy na dywanach w celu ich skutecznego czyszczenia.

Nawigacja iTech Laser 360 w robocie Cecotec 5490
Zaplanuj najszybszą, najbardziej wydajną i inteligentną drogę czyszczenia dla każdego pomieszczenia w Twoim domu. Zaawansowana nawigacja iTech Laser sprawi, że dzięki sensorom optycznym praca Cecotec Conga 5490 będzie odpowiednio zoptymalizowana. Co więcej, specjalna funkcja Interactive MultiMap zapisze do 5 map pomieszczeń i zapamięta je. Zorganizowane i liniowe trasy czyszczenia zapobiegną zgubieniu robota. Natomiast sprzątanie zostanie przeprowadzone w najszybszy i najwydajniejszy możliwy sposób. Możesz także ustawić odpowiednie ograniczenia, aby blokować obszary, których robot nie powinien czyścić w danym momencie.

Zawsze czysto w Twoim domu
Pozbądź się najmniejszych zanieczyszczeń, dzięki opatentowanej szczotce Jalisco. Usunie ona nawet najdrobniejsze zabrudzenia i cząsteczki kurzu. Co więcej, robot Cecotec Conga 5490 posiada aż 10 programów sprzątania, między innymi: sprzątanie krawędzi, punktowe, spiralne, automatyczne czy manualne. Dzięki temu idealnie dopasujesz ustawienia do aktualnych potrzeb. Co więcej, technologia iWater pozwala wybrać jeden z trzech trybów mopowania: mocny, średni oraz delikatny. Takie rozwiązanie pozwala utrzymać zawsze optymalną wilgotność mopa w zależności od powierzchni i potrzeb.

Sterowanie za pomocą aplikacji oraz głosu
Aby sprzątanie stało się jeszcze prostsze, robotem Cecotec Conga 5490 możesz sterować za pomocą aplikacji na smartfony i tablety. Dzięki niej możesz wybierać tryby czyszczenia, planować sprzątanie, wybierać poziom mocy ssania i szorowania lub sprawdzać wyniki czyszczenia. W aplikacji znajdziesz także wirtualne mapy Twoich pomieszczeń, dzięki czemu możesz stworzyć nawet 50 planów sprzątania i wybierać konkretny pokój, który chcesz wyczyścić w danym momencie. Co więcej, dzięki technologii VirtualVoice możesz połączyć swojego robota z wirtualnymi asystentami głosowymi takimi jak Google Home czy Alexa. Używaj poleceń głosowych, aby rozpocząć czy zatrzymać pracę, odesłać robota do stacji a nawet go zlokalizować.

Jeszcze więcej przydatnych funkcji
Ciesz się zawsze perfekcyjnie czystym domem z robotem Cecotec Conga 5490. Specjalny czujnik optyczny sprawie, że urządzenie całkowicie dopasowuje się do domu, czyści pod meblami, wykrywa przeszkody i zapobiega spadaniu ze schodów. Co więcej, technologia Total Surface 2.0 sprawi, że Twój dom będzie czysty w 100%. Robot automatycznie wraca do bazy ładowania, gdy wyczerpie się akumulator. Po naładowaniu baterii wznawia proces czyszczenia, aż go zakończy. Pojemny akumulator litowo-jonowy zapewni pracę do 240 minut. Dodatkowo, technologia OnlySilence zadba o cichą pracę poniżej 64 dB.

Funkcje: Odkurzanie, Mycie, Zaprogramowana trasa, Mopowanie na sucho, Zamiatanie
Tryby czyszczenia: Auto, Spot, Edge, Clean, Area, Spiralny, Turbo Clean Carpet, Miejscowe, Intensywne
Automatyczny powrót do stacji dokującej: Tak
Komunikacja: Aplikacja mobilna
Czujniki: Wykrywający przeszkody, Zabezpieczający przed upadkiem, Powrotu do stacji dokującej, Stanu akumulatora
Zasilanie: Akumulator
Napięcie akumulatora: 14,8 V
Czas pracy: 240 min
Dodatkowe informacje: Mapowanie otoczenia, Planowanie sprzątania, Opatentowany 3-stopniowy system sprzątania, Technologia CycloneForce, Sterowanie za pomocą aplikacji, Współpraca z asystentem głosowym (Amazon Alexa i Google Assistant), Interactive MultiMap, BestFriend Care, Szczotka Jalisco, TotalSurface 2.0, Wash4You, Akumulator 6400 mAh, Inteligentna nawigacja ITech Laser 360, Czujnik optyczny, All-TimeTable
Wyposażenie standardowe: Zasilacz, Mop, Pilot, Zbiornik na wodę, Instrukcja obsługi, Baterie do pilota, Filtr wstępny, Zbiornik na zanieczyszczenia suche, Silikonowa szczotka, Instrukcja aplikacji, Baza ładująca, Szczotka samoczyszcząca
Kolor: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące (gwarancja producenta)
Aktualizacje społecznościowe
39 Komentarzy
Prześlij Komentarz