Niestety, ta okazja już wygasła
Robot sprzątający i myjący Cecotec Conga 5090
72° Zakończono

Robot sprzątający i myjący Cecotec Conga 5090

1.549zł1.999zł-23% Darmowa dostawa Darmowaal.to Okazje
5
lis 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena za robota sprzątającego Cecotec Conga 5090 na al.to.

Robot sprzątający Cecotec Conga 5090 - najmocniejsze urządzenie tego typu na rynku. Specjalna laserowa technologia sprawia, że robot zamiata, odkurza i szczotkuje podłogę w jednym czasie. Podwójny zbiornik Wet&Dry poradzi sobie zarówno z płynami, jak i cięższymi zabrudzeniami. Urządzenie skutecznie wyczyści 100% powierzchni w zorganizowany i inteligentny sposób. Dzięki opatentowanemu, kołyszącemu się ruchowi, Conga 5090 dokładnie wyczyści każdy milimetr Twojego domu. Co więcej, robot obsługuje technologię Wi-Fi (2,5 oraz 5 GHz), dzięki czemu masz możliwość sterowania za pomocą prostej w obsłudze aplikacji. Ciesz się czystym domem, korzystając z najnowszych rozwiązań.

Robot sprzątający Cecotec Conga 5090 został wyposażony w technologię cykloniczną Cy-Clean. Takie rozwiązanie sprawia, że została zwiększona siła ssania poprzez oddzielanie cząstek za pomocą siły odśrodkowej. Rezultatem jest niespotykane wcześniej ciśnienie 8000 Pa wytwarzane przez cyfrowy silnik. Właśnie dzięki temu rozwiązaniu pozbędziesz się zanieczyszczeń z dywanów z długim włosiem czy szczelin w parkiecie. Wystarczy jeden przejazd robota, aby dokładnie oczyścić Twój dom z okruszków, kurzu czy sierści zwierząt. Dołączona do zestawu specjalna, gumowa szczotka pomoże w usunięciu sierści zwierząt z trudnych miejsc, takich jak dywany czy maty. Natomiast system Turbo Clean Carpet aktywuje tryb turbo o maksymalnej mocy na dywanach w celu ich skutecznego czyszczenia.

Zaplanuj najszybszą, najbardziej wydajną i inteligentną drogę czyszczenia dla każdego pomieszczenia w Twoim domu. Zaawansowana nawigacja iTech Laser sprawi, że dzięki sensorom optycznym praca Cecotec Conga 5090 będzie odpowiednio zoptymalizowana. Co więcej, specjalna funkcja InteractiveMap zapisuje mapy pomieszczeń i zapamiętuje je. Zorganizowane i liniowe trasy czyszczenia zapobiegną zgubieniu robota. Natomiast sprzątanie zostanie przeprowadzone w najszybszy i najwydajniejszy możliwy sposób. Możesz także ustawić odpowiednie ograniczenia, aby blokować obszary, których robot nie powinien czyścić w danym momencie.

  • Rodzaj produktu: Robot myjący, Robot odkurzający
  • Funkcje: Odkurzanie, Mycie, Czyszczenie automatyczne, Czyszczenie punktowe, Czyszczenie krawędziowe, Czyszczenie z wysoką mocą, Zbieranie sierści zwierząt, Spot
  • Komunikacja: Pilot, Przyciski, Aplikacja mobilna
  • Czas pracy: 240 min

319766-wXXOf.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz