Robot sprzątający firmy iRobot Roomba 660 za 1499,99zł @ Neonet
Zakończono

Robot sprzątający firmy iRobot Roomba 660 za 1499,99zł @ Neonet

1.499,99złNeonet Okazje
Pepper 2
lis 6. 2014
Z okazji 11 urodzin sieć sklepów Neonet obniżył ceny wielu produktów. Oczywiście wśród wielu promocji znajdziemy te atrakcyjne i te, które promocjami wcale nie są.
Ja znalazłem promocję, na którą warto zwrócić uwagę. Produkt, o którym marzy zapewne wiele osób, a szczególnie ci, którzy znienawidzili odkurzacze.
Robot sprzątający firmy iRobot w cenie 1499,99zł. Jest to najniższa obecnie cena na rynku.

iRobot Roomba 660 usuwa zabrudzenia ze wszystkich rodzajów podłóg.
Został wyposażony w technologię iAdapt, dzięki której przystosowuje się do rodzaju czyszczonej powierzchni. Roomba sprząta gruntownie dywany, parkiety, kafle i linoleum włączając w to wąskie przestrzenie pod oraz wokół mebli, a także wzdłuż krawędzi. Seria 600 oferuje większą łatwość użytkowania z doskonałą zdolnością zbierania włosów - nowoczesne, trwałe szczotki skutecznie wychwytują włosy i sierść. Robot samodzielnie wraca do stacji dokującej w celu podładowania akumulatorów pomiędzy kolejnymi cyklami sprzątania. Co więcej, harmonogram pracy umożliwia ustawienie samoczynnego rozpoczynania pracy o wyznaczonej godzinie, 7 dni w tygodniu.

Sprzątający robot w atrakcyjnej cenie, więc czego chcieć więcej?!

Więcej o robocie możecie poczytać na stronie producenta irobot.pl/pl/…tml lub na stronie sklepu Neonet neonet.pl/iro…759

2 Komentarze

Pepper

Przeczytałem to co chciały oczy, przekonany, że odkurzacz jest za 660zł zdziwiła mnie cena dopiero przy potwierdzeniu zakupu w sklepie:) Chyba będzie trzeba jeszcze zostać przy tradycyjnym odkurzaczu.

Autor Pepper

za 660 zł to by była mega cena Ale porównując do cen z przed kilku lat to tanieją szybko i może niedługo będą za 660 zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst