Niestety, ta okazja już wygasła

Robot planetarny Tefal Masterchef Gourmet QB51K138 with kids

kwi 14. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

MASTERCHEF GOURMET QB51K138 WITH KIDS to idealny partner do wszystkich kulinarnych wyzwań i zestaw do pieczenia dla dzieci to zupełnie nowy sposób na spędzenie czasu i tworzenie trwałych wspomnień z dziećmi w Twoim życiu. Odkryj radość codziennego pieczenia! Robot Masterchef Gourmet With Kids ułatwia przyrządzenie domowych ciast oraz dzięki kompletnemu zestawowi do pieczenia dla dzieci oferuje nieskończone inspiracje: dekoracja ciasta, mini foremki do zwierząt, zabawne pieczątki na ciastka, przepisy dedykowane dla dzieci i zestaw kolorowych miarek. Każdy wypiek skończy się sukcesem dzięki zestawowi do przygotowania ciast, złożonego z niepowtarzalnej, opatentowanej trzepaczki Flex Whisk oraz odlanych z metalu mieszadła i i haka do wyrabiania ciężkich ciast! Dzięki silnikowi 1100 W i 4,6-litrowej misie zmieścisz nawet 1,8 kg ciasta, 10 białek lub 800 g ciężkiego ciasta.

Specyfikacja
Moc 1100 W
Pojemność miksera 4,6 l (dm³)
Cechy urządzenia Możliwość mycia części w zmywarce, Możliwość indywidualnej rozbudowy, Schowek na przewód
Sterowanie1 pokrętło, Manualne
Funkcje i programy Wyrabianie ciasta, Funkcja Turbo, Tryb pulsacyjny
Kolor Biały, Brązowy
Liczba prędkości 8
Długość przewodu 1,2 m
W wyposażeniu Nasadka hakowa, Końcówka do mieszania, Ubijak, Misa ze stali
Instrukcja Tak
Okres gwarancji 24 mies.
Waga jednostkowa brutto 7,97 kg
Dodatkowy opis produktu
Benefity: doskonałe rezultaty ubijania piany nawet z jednego białka. wyjątkowa technologia flex whisk. zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, trzepaczka flex whisk z łatwością dosięga dna miski. w mgnieniu oka ubije wszystkie płynne składniki i nada im niezwykle lekką konsystencję! optymalne mieszanie. prawdziwy ruch planetarny. mieszadła obracają się nie tylko dookoła misy, ale także wokół własnej osi, aby wszystkie składniki zostały szybko i bardzo dokładnie połączone. pyszne dania w mgnieniu oka. duża moc, 8 prędkości. płynne, równomierne mieszanie dzięki mocy 1100 w oraz 8 prędkościom i funkcji pulse. zawsze perfekcyjne wypieki. wysokiej jakości metalowy zestaw do ciast. urządzenie zawiera opatentowaną trzepaczkę flex whisk do lekkich konsystencji, oraz odlane z metalu mieszadło i hak do ciężkich ciast. zestaw masterchef gourmet jest idealny do codziennego użytku! wypieki dla całej rodziny! miska ze stali nierdzewnej 4,6 l ubij nawet 10 białek, upiecz do 40 babeczek bądź 3 duże spody na pizzę dzięki misie o bardzo dużej pojemności. mnóstwo możliwości! zaawansowane akcesoria kompatybilny z 4 akcesoriami (blender, maszynka do mięsa, szatkownica, sokowirówka), aby zaspokoić apetyt całej rodziny sprzedawane osobno.

Liczba warstw na palecie 2 warstw (warstwa)
Wymiar opakowania (SxWxG) 450 x 470 x 295 mm
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie12 op. zb. (DU)
Materiał opakowania per jednostka podstawowa
,Zabezpieczenia Zabezpieczenie antypoślizgowe
Materiał opakowania,
W zestawie Trzepaczka flex whisk, mieszadło z metalu, hak do ciast, misa ze stali nierdzewnej 4,6l, książka kucharska., zestaw dla dzieci
Waga brutto7,97 kg
Liczba opakowań konsumenckich1 szt.
Wysokość palety1,07 m
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz