Niestety, ta okazja już wygasła

Robot planetarny 3 w 1 Mozano

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Witam,
Znalazłem na Amazonie tani robot planetarny.
Chętnie posłucham opinii jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w użytkowaniu.
Na allegro podobne "noname" chodzą po ok 400 zł bez końcówek do mięsa i blendera, z końcówkami ok 500 zł.
Tutaj mamy Amazon, więc zapewne dobra gwarancja.
Jedna moja uwaga, w tytule jest napisane że ma 2200W, a w szczegółach 1400W, po czym w opisie przedmiotu powtórzona informacja o 2200W


Opis z Amazonu:
Profesjonalny wielofunkcyjny Robot Planetarny Mozano. Dzięki w pełni metalowemu napędowi sprzęt zapewnia stabilną, cichą pracę oraz perfekcyjne mieszanie i napowietrzanie mas z wykorzystaniem systemu planetarnego. Mieszadła miksera poruszają się jednocześnie dookoła własnej osi i dookoła misy, co zwiększa efektywność łączenia składników. Urządzenie wyposażone jest w solidny metalowy zawias który umożliwia podniesienie głowicy i wygodny montaż misy lub zmianę mieszadła. Mikser posiada system automatycznego wyłączania w przypadku podniesienia głowicy w trakcie pracy. U podstawy miksera umieszczony jest system blokowania misy który utrzymuje misę w miejscu podczas miksowania. 6 stopni prędkości, tryb pulsacyjnej pracy oraz podnoszone ramię zapewniają maksymalny komfort pracy. Ponadczasowy design i precyzja wykonania sprawiają, że robot MOZANO to także ozdoba każdej kuchni. Wysokiej jakości kolorowe opakowanie nie tylko dobrze zabezpiecza mikser w transporcie ale też świetnie wygląda. Robot wyposażony jest w specjalnie dopasowaną do maszynki do mięsa nadziewarkę umożliwiającą przygotowywanie domowych kiełbas. Nadziewarka w kształcie lejka pozwala na uformowanie kiełbasy według własnych preferencji dotyczących kształtu, długości, użytych składników i przypraw. Do każdego miksera dołączamy książkę kucharską zawierającą 40 przepisów do przygotowania za pomocą Robota Planetarnego MOZANO. Trwały szklany blender kielichowy o pojemności 1,5 L poradzi sobie z miksowaniem warzyw, owoców czy nawet kruszeniem lodu. Metalowy korpus maszynki do mielenia mięsa, ze ślimacznicą i ostrzem gwarantują długotrwałe użytkowanie. zestaw zawiera również wygodny podajnik z dużą tacką oraz popychacz by proces mielenia będzie przebiegał sprawniej. 3 metalowe sitka o różnej wielkości otworach zapewniają wszechstronne wykorzystanie maszynki: rozdrabnianie mięsa, ciecierzycy, mielenie na pasztety, ścieranie warzyw.

Funkcje i szczegóły
Wysoka moc maksymalna 2200W
Mikser wyposażony jest w misę ze stali nierdzewnej o pojemności 6,2 litra
Najwyższej jakości silnik o dużym momencie obrotowym z metalowym napędem i przekładnią planetarną
Trwały szklany blender kielichowy o pojemności 1,5 L poradzi sobie z miksowaniem warzyw, owoców czy nawet kruszeniem lodu.
Maszynka do mielenia mięsa z metalowym korpusem, ślimacznicą i ostrzem gwarantuje długotrwałe użytkowanie
3 metalowe sitka o różnej wielkości otworach zapewniają wszechstronne wykorzystanie maszynki: rozdrabnianie mięsa, ciecierzycy, mielenie na pasztety, ścieranie warzyw.
6 stopni prędkości, tryb pulsacyjnej pracy oraz podnoszone ramię zapewniają maksymalny komfort pracy.
Ponadczasowy design i precyzja wykonania sprawiają, że robot MOZANO to także ozdoba każdej kuchni.
Książka kucharska z 40 przepisami które w pełni wykorzystają możliwości naszego robota planetarnego.
U podstawy miksera umieszczony jest system blokowania misy który utrzymuje misę w miejscu podczas miksowania.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

13 Komentarzy