Niestety, ta okazja już wygasła
Robot koszący NAC RLM300 - FS lokalnie w wielu sklepach Obi
904° Zakończono

Robot koszący NAC RLM300 - FS lokalnie w wielu sklepach Obi

838zł1.200zł-30%OBI Okazje
904° Zakończono
Robot koszący NAC RLM300 - FS lokalnie w wielu sklepach Obi
lut 14. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zbliża się wiosna może kogoś zainteresuje.

Brak wysyłki ale występuje w wielu marketach Obi, sprawdziłem wyrywkowo kilka i wszędzie powtarza się taka sama cena 838 zł.

Według Obi przecena z 1499, według internetów (allegro) z 1200. Zatem nadal bardzo dobrze. Wątpliwe aby gdzieś kupić taniej automatycznego robota do koszenia w miarę znanej marki i do tego ze znanej sieci.

NAC RLM300-FS AUTOMATYCZNY ROBOT KOSZĄCY

Czujnik deszczu

Czujnik napotkania przeszkody

Czujnik nachylenia

Czujnik nierównej powierzchni

Koszenie powierzchnia 100 m 2

Koszenie powierzchnia 200 m 2

Koszenie powierzchnia 300 m 2

Ochrona IP: IPX4

Silnik bezszczotkowy

Napięcie akumulatora: 18 V

Ilość noży tnących: 4


Konstrukcja robota pozwala na obsługę trawników o powierzchni do 300 m², typowy czas pracy na jednym ładowaniu to 90 min.

Jeżeli robot rozładuje się w trakcie wykonywania programu, wróci do stacji dokującej, naładuje się i dokończy zadany program koszenia.

Po skoszeniu całej zadanej powierzchni (zadanego programu) robot wróci do stacji dokującej i będzie oczekiwał na ponowny wybór programu koszenia.

Po ponownym uruchomieniu robota następnym razem, zapamiętany zostanie ostatni wybrany czas pracy i do szybkiego użycia wystarczy nacisnąć przycisk START dwa razy, aby uruchomić robota. W razie potrzeby można również zresetować czas koszenia.

Robot koszący pracuje w sposób efektywny i energooszczędny. W przeciwieństwie do wielu standardowych kosiarek, robot koszący tnie trawę bardzo ostrymi ostrzami zapobiegając wysychaniu końcówek.

Maszyna wyposażona jest w opatentowany system cięcia 3 w 1 (cięcie, ściółkowanie, rozgarnianie), odcięte końcówki trawy są na tyle małe, że ich grabienie jest zbędne a pozostałości po koszeniu nawożą trawnik.

Aby przerwać pracę robota w dowolnym momencie należy przycisnąć STOP. Przycisk ten jest tak umieszczony, by wyłączenie robota było bardzo proste i niemal natychmiastowe. Robot zatrzymuje się również w momencie uniesienia go, jak też, gdy zostanie przewrócony.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
77 Komentarzy
Prześlij Komentarz