Niestety, ta okazja już wygasła

Robot gotujący MPM iCoook MRK-28 Termorobot z dwiema misami

mar 31. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Termorobot iCoook MRK-28 - dwie misy i funkcja Wi-Fi! iCoook MRK-28 to wielofunkcyjny, wyposażony w dwie misy, robot kuchenny z funkcją gotowania. Jeśli szukasz recepty za kulinarny sukces, oto i ona!

Nowoczesne, inteligentne rozwiązania sprawiają, że iCoook MRK-28 nie tylko pomoże w codziennych kuchennych wyzwaniach, ale też wyręczy Cię w części obowiązków. Funkcja Wi-Fi zapewnia dostęp do aktualizowanej bazy przepisów krok po kroku, a dwie misy pozwalają na nieograniczone eksperymenty ze smakiem.

iCoook MRK-28 z dwiema misami to idealny partner w kuchni! Z jego pomocą przygotujesz dania na zimno i na ciepło, śniadania, obiady i kolacje na co dzień i na ważne okazje. Desery i przekąski. Domowy majonez, masło, świeże pieczywo i chrupiące bagietki – po te produkty nie trzeba będzie chodzić do sklepu. iCoook przygotuje je w kilka chwil.

Termorobot MRK-28 niezawodnie wyrabia ciasto na domowe wypieki. Pomoże w przygotowaniu pysznych deserów, rozgrzewających likierów czy drinków na przyjęcia z przyjaciółmi i rodziną.

519284_1.jpg
iCoook MRK-28 z dwiema misami - Twój partner w kuchni iCoook MRK-28 powstał z myślą o codziennym komforcie użytkowania. Samodzielnie wykona uciążliwe lub wymagające siły czynności, takiej jak zagniatanie ciasta czy tarcie warzyw. Skróci czas przygotowania wielu potraw. Szybki obiad dla dużej rodziny czy niespodziewana wizyta gości? Z iCookiem te wyzwania przestają przysparzać problemów.

Lubisz gotować, ale nie czujesz się kulinarnym ekspertem? To nie kłopot. iCoook przeprowadzi Cię krok po kroku przez smakowite wyzwania. Bogata baza wbudowanych przepisów znacznie ułatwi stawianie pierwszych kroków. Zaskoczysz siebie i swoich bliskich przygotowując w iCoooku MRK-28 domowe knedle, kopytka, aromatyczne zupy, ciasta i desery.

Bogate wyposażenie termorobota MRK-28 Wszystkie elementy iCoooka mające kontakt z żywnością są BPA FREE
 • dwie misy ze stali nierdzewnej, każda o pojemności max. 3,5 l,
 • nóż o wytrzymałych ostrzach ze stali nierdzewnej: do wyrabiania ciężkich ciast, siekania i blendowania,
 • mieszadło do gotowania zup i podsmażania,
 • motylek do ubijania domowego masła, piany z białek, majonezów klasycznych i wegańskich oraz lekkich kremów,
 • naczynie do gotowania na parze z pokrywą i tacą,
 • koszyk do gotowania produktów sypkich, np. kasz czy ryżu,
 • dwustronna, pełna tarcza do krojenia w plastry i ścierania warzyw oraz owoców,
 • dodatkowa pokrywa z popychaczem,
 • praktyczna silikonowa łopatka,
 • miarka z podziałką – 10 ml, 20 ml, 30 ml.

iCoook – robot gotujący z dotykowym wyświetlaczem Panel sterujący, który możesz obsługiwać za pomocą wyświetlacza dotykowego ma przejrzyste i czytelne menu. iCoook posiada aż 8 programów automatycznych: gotowanie, ugniatanie, sous vide, program gotowania na parze, szatkowanie, siekanie, program TURBO oraz ważenie.

Wyjątkowe funkcje iCoooka Termorobot iCoook MRK-28 posiada przydatne w gotowaniu funkcje takie jak:
 • regulacja temperatury w zakresie 37-130°C - w iCoooku możesz podgrzewać składniki w niskiej temperaturze lub podsmażać produkty w 130°C,
 • timer od 0 do 90 minut - daje możliwość szybkiego siekania produktów, np. przez czas 1 sekundy, lub powolnego gotowania potraw aż do 90 minut,
 • funkcja INTERWAŁ - funkcja znajduje się w automatycznym programie "Ugniatanie". Umożliwia wyrabianie cięższych ciast,
 • funkcja REWERS - inaczej obroty wsteczne. Nóż obraca się w kierunku przeciwnym, dzięki czemu ostrza noża nie rozdrabniają produktów znajdujących się wewnątrz urządzenia.

Moc 1300 W
Pojemność misy roboczej 3,5 litra
Regulacja obrotów elektroniczna - skokowa
Gotowanie na parze tak
Funkcja ważenia tak
Funkcje dodatkowe: wbudowana waga, timer z funkcją programowania czasu pracy, zaprogramowane obroty do danej funkcji, łatwy demontaż, wyświetlacz LCD, regulacja temperatury, automatyczne mieszanie składników, gotowanie, gotowanie na parze, podgrzewanie, podświetlane pokrętło, ostrza ze stali szlachetnej, kontrolowane podgrzewanie, 8 automatycznych programów
Zabezpieczenie przed przegrzaniem tak
Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce tak

Dostępny również w oleole.pl/rob…tml
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
19 Komentarzy
Prześlij Komentarz