Robot finansowy do opłacania rachunków ze zwrotem 5% (max 100zł) @ BM
188°Zakończono

Robot finansowy do opłacania rachunków ze zwrotem 5% (max 100zł) @ BM

Pepper 21
sty 21. 2016sty 21. 2016
Aktualizacja 1
Promocja dzięki której płatność rachunków jest darmowa, została przedłużona do odwołania.
BM to robot finansowy, dzięki któremu automatycznie i bezpłatnie opłacimy nasze rachunki za pomocą karty płatniczej, u partnerów programu - a dodatkowo 5% poniesionych kosztów, otrzymamy w postaci salda na BM do opłacenia kolejnych rachunków!

Kwota zwrotów 5% nie może przekroczyć łącznie 100zł. Maksymalny zwrot dla jednej faktury to 25zł.

Opłacać rachunki możemy na dwa sposoby: automatycznie, lub manualnie (wymagane jest wtedy kliknięcie w celu potwierdzenia płatności).

Poniżej znajdziecie listę partnerów programu:
15784.jpg
Sam właśnie się zarejestrowałem - na pewno dam znać jak wygląda sprawa w praktyce.

  1. Pozostałe oferty
21 Komentarzy

ciekawy pomysł, również przetestuję

Działa super Korzystam już pół roku i nie mam zastrzeżeń, działa szybko. Przychodzą powiadomienia SMS... Szkoda, że planetplus.pl tak nie działa

Autor Pepper

@rasz a zwroty naliczane są bezproblemowo?

promo na przelewy jest do konca stycznia pozniej pobieraja 1zl. Zatem srednio sie oplaca, gdy placimy kilkanascie rachunkow...

Jeżeli 5% zwrotu za rachunek rzeczywiście działa to myślę, że machina napędza się sama. To co wpadnie ze zwrotu przeznaczasz na koszty obsługi serwisu i płatności kolejnych rachunków. Zakładam więc, że bardziej niż o korzyść materialną w tym przypadku chodzi o samą wygodę. Mnie się podoba idea, że w jednym systemie mogę mieć wszystkie rachunki, gdzie dane są już uzupełnione, a ja tylko klikam "zatwierdź". Nie muszę szukać żadnych faktur po mailach, albo ustawiać żadnych przypomnień itp, itd.
Ale jak zaznaczyłem. Dopiero zaczynam testy. Idea mi się podoba i o ile nie będę musiał do tego dopłacać to myślę, że jest fajnie

DamianoSty 21.

... Nie muszę szukać żadnych faktur po mailach, albo ustawiać żadnych przypomnień itp, itd. Ale jak zaznaczyłem. Dopiero zaczynam testy. Idea mi się podoba i o ile nie będę musiał do tego dopłacać to myślę, że jest fajnie


A nie lepiej ustawić sobie w banku polecenie zapłaty i o rachunki się nie martwic- bank sam się rozlicza z dostawcą energii, wody, gazu itp.

zależy od banku. W mBanku coś takiego kosztuje, 2 zł miesięcznie za jedno polecenie zapłaty więc interes słaby.
Wiadomo, można zmienić bank na inny, ale ten bank który dziś wydaje sie być super za chwilę zmienia tabele opłat i prowizji i już nie jest taki super jak miał być.

opłaca się bo tą promocję za przelewy za rachunki co miesiąc przedłużają tak już od listopada.... więc podejrzewam że i luty będzie prowizja całe 0 zł.Zwroty bez problemu,za doładowanie telefonu też bez problemu zwrot.

Autor Pepper

Rozmawiałem z BOK BM i Pan nie był w stanie odpowiedzieć czy promocja zostanie przedłużona. Ponoć zwrot księgowany jest w ciągu 24h od dokonania płatności - a nie na koniec miesiąca. Nieźle.

@Damiano zawsze możesz ustawić przelew cykliczny i też będzie spełniał swoją funkcję.

Autor Pepper

@matti05 A co w przypadku, jeśli kwota faktury jest zmienna? Wtedy chyba przelew cykliczny nie przejdzie.

Wystarczy mieć kartę z BPH albo T-mobile z cashbackiem i będzie się już opłacało..

KabanSty 21.

@rasz a zwroty naliczane są bezproblemowo?Tak, tego samego dnia jak nie nawet natychmiast po płatności.

Płatność manualna lub automatyczna1 PLN0.00 PLN * PROMOCJA płatność za rachunki za 0 PLN do końca stycznia 2016

@Kaban tego nie wziąłem pod uwagę, bo mi się nie zdarza, ale masz rację.

@matti05 to synchronizuje sie z kontem dostawcy (podajesz np. konto do EBOKa Orange) i pobiera aktualne faktury - wiec co ma sie nie zgadzac. Akurat BlueMedia to nie firma krzak mozna jej ufac- jest juz sporo na rynku i nie takie finansowe serwisy ma pod opieka. Bardziej martwi mnie ten 1zł od płatności - to powinno byc free.

to świetny system, ale ma jedną wadę: kartą nie można płacić za doładowania telefoniczne i za rachunki dodane ręcznie, więc jeśli ktoś (tak jak ja) planował wykorzystać ten system również do naliczania zwrotów od swojego banku za opłacanie wszelkich rachunków kartą to się rozczaruje, kartą można płacić tylko za rachunki pobrane z e-boków (i wtedy zysk jest podwójny: zwrot od bm.pl i zwrot od banku).

ogólnie powiem tak działa bardzo fajnie, uzbierałem na swoim koncie już 100zł cashbacku, wypłacili bezproblemowo, przez czas użytkowania już chyba 2 albo i 3 razy miała wejść opłata 1zł za przelewy ale cały czas przedłużają promocję. Mimo nawet jak będzie opłata 1zł to system fajny bo opłaca mi rachunki z kredytówki która z kolei daje mi kase na bilety wizz więc przy wyższych rachunkach niż 60zł nawet jak zapłacę 1zł za przelew to już zarabiam na cashbacku

podobny system działa pod każdym kontem mBanku i nazywa się IvoBill czy coś takiego. Nie jest jednak popularny i oprócz kilku gazowni jedynie Play wysyła paczki z fakturami. Tam wystaczy zakliknąć i jest za friko.

Czy 5% zwrotu jest zawsze, czy jest jedynie w ramach obecnej propocji?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst