Niestety, ta okazja wygasła 27 grudnia 2022.
68° Zakończono
30
Opublikowano 18 grudnia 2022

Roborock S7 MaxV

3.199zł3.308zł-3%
8,99zł · Amazon.pl Okazje
Avatar
Opublikowane przez Cesaroq
Dołączył w 2018
6
195

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj
Przez wielu uważany za najlepszy i najbardziej zaawansowany robot na rynku.
Zestaw z klasyczną stacją dokującą, przyszłościowo jest możliwość dokupienia stacji ultra.

Najniższa cena jaka była z pewnego źródła z gwarancją!
Amazon.pl Więcej szczegółów na Amazon.pl
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć TUTAJ
Aktualizacje społecznościowe

30 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Od dawna ta cena. Stacja dokująca też na "promocji" 2999. Taniej już było w euro jak było 50 za 500 - 5899 za odkurzacz i stację.
  A odkurzacz ze stacją polecam przesiadłem się z zabytkowej Roomby 880. Ciężko porównywać oba sprzęty bo dzieli ich 6 lat postępu technologicznego ale wreszcie nie wciąga mi psiej kupy :P i odkurza sensownie a nie tak chaotycznie jak odkurzacze bez lidara a mopowanie też fajnie działa - bez smug. (Edytowano)
  Avatar
  Szanuję, że pies defekuje tam gdzie mieszka, a nie na chodniku u sąsiada.
 2. Avatar
  Mam razem ze stacją ultra - no petarda!
  Avatar
  Wraca co pomieszczenie lub jak jest jedno duże to jakoś po 20mkw albo jak sam uzna ze już trudno powiedzieć ale zwykle przy salonie robi sobie przerwę
 3. Avatar
  Porównałem teraz S7MaxV i S6MaxV w Euro i nie pokazuję żadnych różnic, a cena wyższą o 50%. Co ten ma takiego specjalnego?
  Avatar
  Autor
  Podgląd na żywo - można zobaczyć co widzi kamerka i nawet prowadzić rozmowę z dowolnego miejsca. Lepiej mopuje - wibruje mu środek myjki. Ma lepszy główny wałek w który nie plątają się włosy. Ma 2x większą moc ssącą co przydaje się do dywanów. Ma dzwiganego mopa wiec nie trzeba go ściągać jak wjedzie na dywan. Ma możlowość rozszerzenia o stację dokującą ultra która zmienia odkurzacz w bezobsługowy wysysa bród oraz myje mopa i uzupełnia wodę. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam (Edytowano)
 4. Avatar
  Gdzie kupujecie akcesoria, filtry, szmatki ? Chcę kupić na zapas na wymianę, na allegro tylko kilka kart produktowych i w każdej znalazłem opinie, że filtr papierowy inaczej wykonany i losowo ma mniejszy przepływ niż oryginał i odkurzacz musi większej mocy używać. Polecicie jakiegoś sprzedawcę który ma dobre zamienniki ?
  Avatar
  Autor
  Filtr koniecznie MUSI być oryginalny. Mi się udało wyrwać oryginalne po 35 zł/szt na allegro w BF. Kupisz nie oryginalny filtr zapylisz mechanizm ssący i odkurzacz padnie. Serwis nie udzieli ci naprawy gwarancyjnej. A cała resztę mam zamienniki... Mopy kupowałem po 6 zł / na shopee są bardzo dobre. Miotełkę boczną i wałek z Ali. Ale chyba wolę oryginalny wałek. Ten jest jakiś głośny.

  Mopy - shopee.pl/product/550791245/15444048899?smtt=0.600326038-1671458307.9 (Edytowano)
 5. Avatar
  Ta cena już wisi 2-3 tygodnie
 6. Avatar
  Stała cena na polskim amazonie
 7. Avatar
  Byly już lepsze okazje... I samodzielnie i w zestawach. Jedna z lepszych była na stronie roborock, w zestawie ze stacją ultra i osobnym mopem od nich. Mogliby na święta coś wrzucić jeszcze faktycznie okazyjnego
 8. Avatar
  Czy da się ustawić by mopował tylko określone pomieszczenia? Np tam gdzie mam płytki, ale podłogi drewnianej już nie… ale odkurzać ma wszędzie
  Avatar
  Autor
  Możesz mu tak zaplanować żeby np. odkurzył całe mieszkanie a na godzinę później w osobnym planie/cyklu żeby mopował określone pomieszczenia. Za jednym zamachem chyba się nie da. (Edytowano)
Avatar