Niestety, ta okazja już wygasła
Roborock S50 z magazynu w Polsce
488° Zakończono

Roborock S50 z magazynu w Polsce

1.406zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
155
maj 6. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Posiadam takowy odkurzacz od tego sprzedawcy i bardzo polecam. U mnie dostawa była bardzo szybka (zamówienie w czwartek, dostawa w poniedziałek). Co prawda kupiłem troszkę taniej już ponad miesiąc temu, ale patrząc po ostatnich okazjach, cena wydaje się być dobra, jak na wysyłkę z PL.

Aby uzyskać taką cenę należy wykorzystać kupony:
sale.aliexpress.com/cou…htm - patrzcie zaraz po pełnych godzinach... szybko się rozchodzą.

okqiru.aliexpress.com/sto…I1Z

Po odjęciu wyjdzie $367.99

Można oczywiście zrobić cashback typu goodie czy epn i jeszcze odrobinę obniżyć tą cenę.

EDIT:
Przy użyciu kuponu 15/120 zamiast 5/35:
sale.aliexpress.com/cou…htm
można zjechać z ceną do $357.99, czyli około 1371zł.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
pezet21008/05/2019 13:47

Dzięki za link. To Twoja opinia pod tym produktem na stronie Aliexpres, w …Dzięki za link. To Twoja opinia pod tym produktem na stronie Aliexpres, w jakiej cenie udało się go wyrwać? Bez problemu komunikuje się z telefonem, nie ma problemu z obsługą w Polsce, mapy działają?


Może wkleję to co już odpowiadałem innemu peperowiczwi na priv + trochę dodatkowych informacji, o które zapytali inni. Wiem, że pewnie można kupić taniej, lepiej, szybciej etc. I, że innym działa sprawniej, lepiej, szybciej, wydajniej lub gorzej, głośniej etc. Ale może komuś innemu chcącemu zakupić 1S przydadzą te informacje, i sam wyrwie po lepszej cenie:

1. Zakupiłem tu: aliexpress.com/ite…Fng
2. Cena: 341,99 $, co po kursie revoluta dało 1320,99 zł,
3. Teraz widzę, że samego odkurzacza na tym linku nie ma. Jest tylko z akcesoriami za 357,99 $. Ja na zapas dokupiłem akcesoria (zapasowe rzeczy) osobno na innej aukcji za 15,38 $ (Trzecia opcja od lewej: aliexpress.com/ite…Fng) co wyniosło mnie podobnie jakby, kupił od razu z zapasowymi akcesoriami, ale tutaj zamiast 2 szczotek mam 6, jednego wałka mam 2 i 2 filtrów mam 4 - z tym, że nie są to raczej oryginalne, ale zamienniki. Z tym, że odkurzacz przyszedł po paru dniach (26.04 -> 2.05) gdyż zamawiany z magazynu w PL (naprawdę szedł z Czech wg trackingu), a akcesoria to pewnie dopiero za miesiąc-dwa przyjdą. No ale one na zapas, a nie na teraz. Wg instrukcji (w aplikacji pod opcją Care jest podawany procent zużycia) niektóre rzeczy trzeba wymienić co jakiś czas:
- małą szczoteczkę po 200h pracy
- filtr: po 150 h pracy
- dużą szczotkę: po 300h pracy
- ale tak naprawdę to lepiej obserwować jak są zużyte i wymienić gdy się chce.
4. Uzyskałem (lub raczej czekam na uzyskanie zwrotu prze epn.bz) 13,67 $ zwrotu przez epn.bz, co daje około 52,8 zł,
5. Czyli cena ostateczna to ok 1263 zł + ok 60 zł za zapasowe akcesoria.
6. Aplikacja jest po angielsku.
7. Odkurzacz w wersji chińskiej. Pracuje tylko po wybraniu w aplikacji regionu 'China'.
8. Odkuracz komunikuje się po włączeniu po chińsku, ale w aplikacji można zmienić na komunikowanie się p angielsku. Jest też spolszczenie przygotowane przez polaków, ale do wersji pierwszej. Nie wiem czy zadziała z 1S - nie probowałem. Wystarcza mi komunikowanie się po ang.
9. Nie wiem jakie są różnice pomiędzy wersją na EU a China. NIestety patrząc z doświadczenia z zakupu AirPurifier'a w wersji na europę, to nie miał kilku opcji (w oprogramowaniu sterującym), które ma wersja na Chiny. Może tu być podobnie, ale to tylko gdybanie.
10. Używam 'map',bo tylko wtedy udało mi się zrobić strefy "no-go" i bariery, czyli ustalenie miejsc gdzie nie ma wchodzić (kable na podłosze, krzesło z belką na ziemi, o które się zahaczał etc.)
11. Aby użytkować go sensownie na innym piętrze musiałem przenieść go za pierwszym razem razem ze stacją, i zresetować wcześniejszą mapę innych pomieszczeń. Na całe szczęście w pamięci ma trzy ostatnie mapy, wiec to tylko reset na czas działania a nie na zawsze. Przeniosłem stację ponieważ mapę tylko i wyłącznie zachował jak po skanowaniu (sprzątaniu) powrócił do stacji dokującej. Teraz jeśli chcę go na innym piętrze to zmieniam mapę (wybieram spośród 3 dostępnych).
12. Bez problemu komunikuje się z telefonem. Czasami tylko wgrywanie mapy trwa minutę-dwie aby w czasie rzeczywistym mieć podgląd gdzie akurat sprząta.
13. Bez problemu załącza się o danej godzinie i sprząta.
14. Posprzątanie 1 m2 zajmuję mu około 1 minutę. Jest to uśredniony czas zakładając, że nie jest to jedno pomieszczenie i, że musi pokrążyć pomiędzy meblami, krzesłami, narożnikami, wejściami, pokojami.
15. Problemem bez map były lustra do samej podłogi (np lustra w szafach przesuwnych). Dla niego to co odbijało się w lustrach było następnymi pokojami. A ponieważ w szafie na dole jest belka (taka po której drzwi z lustem jeżdżą) to bez mapy i linii ograniczającej ciągle na tą belkę najeżdżał) Ale po pierwszym skanowaniu ustawiłem na mapach linię przed lustrami ograniczające miejsca gdzie ma sprzątać.
16. Na dywan wjeżdża bez problemu, ale mam wrażenie, że go nie zauważa, że nie wykrywa, że to inna struktura powierzchni niż podłoga.
17. Mam zwierzaki, więc po każdym sprzątaniu muszę opróźnić pojemnik. Jest on jednak dość mały.
18. Nie spada ze schodów. Czujniki działąją dobrze i wykrywają, że jest obniżenie terenu. Wysuwa się poza schód na ok 1 cm.
19. Przed dojazdem do sciany, mebla etc. zwalnia i dojeżdża do niego na ok 1 cm.
20. Jadąc wzdłuż scian utrzymuje od nich dystans około 1 cm.
21. Eu wtyczka z aukcji na której kupowałem to po prostu dodana najtańsza przejściówka Chiny-Eu.
Edytowane przez: "epitek" maj 8. 2019
155 Komentarzy
Jak radzi sobie ze schodami i psią sierścią?
der_Schnickschnack06/05/2019 13:53

Jak radzi sobie ze schodami i psią sierścią?


Po schodach nie biega.

S50 już raczej nie opłacalny bo wyszedł już Xiaomi 1S.
der_Schnickschnack06/05/2019 13:53

Jak radzi sobie ze schodami i psią sierścią?


Ze schodami sobie nie radzi tzn nie wjeżdża ale i nie spada. Wykrywa pusta przestrzen. Psia sierść też elegancko ale trzeba wtedy częściej oproznic pojemnik
der_Schnickschnack06/05/2019 13:53

Jak radzi sobie ze schodami i psią sierścią?


Nie posiadam dywanów... mam psa i królika. Sprząta codziennie i w końcu jest czysto od sierści. Zabroniłem mu w apce wjazdu w teren misek psa, w okolice kabli od komputera stacjonarnego itp. Tak samo możnaby zabronić zjazdu ze schodów - wtedy jest podwójne zabezpieczenie - pierw wirtualna ściana w aplikacji, a jak to nie zadziała to czujniki chroniące przed spadnięciem.
HappyGrzes06/05/2019 13:55

Po schodach nie biega.S50 już raczej nie opłacalny bo wyszedł już Xiaomi 1S …Po schodach nie biega.S50 już raczej nie opłacalny bo wyszedł już Xiaomi 1S.


Mozesz podeslac link co to za model? Bo cos Google pokazuje rozne dziwne wynniki
Ze schodów nie spada, ale mam na korytarzu podłogę kończącą się urwiskiem a w dole schody - i tu już by zleciał gdyby nie moja interwencja. Prawdopodobnie dlatego, że za uskokiem w dół jest jeszcze niewielka - 5-10 cm półeczka, może robot odbiera to jako przedłużenie podłogi? Postawiłem w apce wirtualną ściankę i mam spokój
To jest wersja China czy Europa?
HappyGrzes10 min

Po schodach nie biega.S50 już raczej nie opłacalny bo wyszedł już Xiaomi 1S …Po schodach nie biega.S50 już raczej nie opłacalny bo wyszedł już Xiaomi 1S.


A podeslesz linka ? Bo nie wiem wiem nawet co to jest A Google nie szuka.
Mijia 1s nie ma mopa i nie widziałem na aliexpress... Z drugiej strony pewnie będzie jak zwykle, czyli pierwsi kupujący będą dopracowywać soft.
KamilJulianL13 min

To jest wersja China czy Europa?


EU with CE label
Jak wygląda kwestia gwarancji jeżeli zamawia się z polskiego magazynu?
jendrush3 min

Jak wygląda kwestia gwarancji jeżeli zamawia się z polskiego magazynu?


W treści masz napisane:
3-year warranty for Xiaomi Robot Vacuum Cleaner and support within 7 days to exchange the product for no reason. If any damage,free parts can be offered for free. Please installing and fixing yourself. But if it is artificially dameage, the clients should pay some fees to repaire it


Więc 3 lata - dają Ci części i instrukcję naprawy na podstawie zgłoszenia i filmiku z nieprawidłowością... Część wymieniasz sam. Na youtube jest trochę filmików z rozbierania tego odkurzacza... mam nadzieję, że nie będę musiał nigdy korzystać
pawel.bukowski06/05/2019 13:55

Nie posiadam dywanów... mam psa i królika. Sprząta codziennie i w końcu jes …Nie posiadam dywanów... mam psa i królika. Sprząta codziennie i w końcu jest czysto od sierści. Zabroniłem mu w apce wjazdu w teren misek psa, w okolice kabli od komputera stacjonarnego itp. Tak samo możnaby zabronić zjazdu ze schodów - wtedy jest podwójne zabezpieczenie - pierw wirtualna ściana w aplikacji, a jak to nie zadziała to czujniki chroniące przed spadnięciem.


Jak zabroniłeś wjazdu? Zoned cleanup?
Też ostatnio zakupiłem z PL wyszedł 1340, harmonogram ustawiony, mam kota i co 3 dzień muszę czyścić śmietniczek. Ogólnie skanowanie działa perfekcyjnie, a prosta budowa "zaganiacza", rolki i szczotki ułatwiają ich czyszczenie z wplątanej sierści ;D
Cena dobra ale chyba jednak wstrzymam się do czasu aż będzie dostępny nowy model T6, w którym podobno zmniejszyli poziom hałasu. Tylko póki co ani nigdzie kupić zbytnio nie idzie ani też recenzji żadnych sensownych nie widziałem...
mrmacior06/05/2019 14:31

Jak zabroniłeś wjazdu? Zoned cleanup? Też ostatnio zakupiłem z PL wyszedł 1 …Jak zabroniłeś wjazdu? Zoned cleanup? Też ostatnio zakupiłem z PL wyszedł 1340, harmonogram ustawiony, mam kota i co 3 dzień muszę czyścić śmietniczek. Ogólnie skanowanie działa perfekcyjnie, a prosta budowa "zaganiacza", rolki i szczotki ułatwiają ich czyszczenie z wplątanej sierści ;D


Edit Map -> Barrier Tape lub No-Go Zone
Trzeba mieć włączone zapisywanie mapy (domyślnie jest) i robić to na pauzie odkurzacza lub jak po prostu nie sprząta.
pawel.bukowski06/05/2019 14:49

Edit Map -> Barrier Tape lub No-Go ZoneTrzeba mieć włączone zapisywanie ma …Edit Map -> Barrier Tape lub No-Go ZoneTrzeba mieć włączone zapisywanie mapy (domyślnie jest) i robić to na pauzie odkurzacza lub jak po prostu nie sprząta.


Super, dzięki! Nie chciałem włączać mapy, bo stolik przesuwany i krzesło. Zobaczymy jak będzie działało.
Pozdro
pawel.bukowski06/05/2019 14:16

Mijia 1s nie ma mopa i nie widziałem na aliexpress... Z drugiej strony …Mijia 1s nie ma mopa i nie widziałem na aliexpress... Z drugiej strony pewnie będzie jak zwykle, czyli pierwsi kupujący będą dopracowywać soft.


Są na ali. Kupowałem tutaj: Mi Robot Vacuum 1S, 26.04. Mimo, że wybrana dostawa z PL to wg śledzenia paczki przyszedł z Czech. Dotarł 2 maja.
HappyGrzes06/05/2019 13:55

Po schodach nie biega.S50 już raczej nie opłacalny bo wyszedł już Xiaomi 1S …Po schodach nie biega.S50 już raczej nie opłacalny bo wyszedł już Xiaomi 1S.


Przecież 1s to nic innego jak 1gen bez czujnika ultradźwiękowego z przodu. Reszta to samo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst