Niestety, ta okazja już wygasła

Riverbond za darmo w Epic Games Store do 28 kwietnia

kwi 14. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Do odebrania za darmo od 21 kwietnia, 17.00 do 28 kwietnia, 17.00

Riverbond to pełna akcji i świetnej zabawy kooperacyjna gra przygodowa dla 1-4 graczy, z przepiękną wokselową oprawą graficzną. Wybierz się w epicką podróż, wykonuj misje, walcz z uroczymi wrogami i rozbijaj wszystko na drobne sześciany! Czy ty i twoi znajomi zostaniecie legendarnymi bohaterami Riverbond?

524486_1.jpg
Rycerz uwięził przywódców Ośmiu Krain, wywołując chaos, susze i starcia! Zagraj ze znajomymi i pomóż mieszkańcom Riverbond pokonać zło podczas pełnej akcji wyprawy przez piękne, ręcznie zaprojektowane krainy. Zdobywaj przeróżne bronie, zakładaj nowe skórki oraz aktywuj wzmocnienia, aby wyciąć sobie przez zastępy wrogów drogę do sławy!

524486_1.jpg
Tradycyjna gra jednoosobowa lub zwariowany kanapowy tryb współpracy!
Przeżyj przygodę tak jak chcesz – w grze jednoosobowej lub zwariowanym kanapowym trybie współpracy! Możliwość dołączania do gry i opuszczania jej w każdej chwili sprawi, że wszyscy będą zadowoleni!

524486_1.jpg
Bitwa sześcianów i niesamowita wokselowa demolka
Poczuj satysfakcję z niszczenia całego otoczenia za pomocą szybkich i reagujących na każdy ruch gracza broni! Burz wielkie wieże jednym, potężnym zamachem miecza. Pruj do zastępów wrogów z broni dystansowej. Niszcz elementy otoczenia, wywołując eksplozje kolorowych wokseli!

524486_1.jpg
Sympatyczne postacie i groźni bossowie
Poznaj urocze postacie, nawiąż zaskakujące przyjaźnie i walcz z równie słodkimi, co niebezpiecznymi bossami. Ponad 50 broni do wyboru pozwoli ci zwyciężyć nad złem we własnym stylu. A do tego prawdziwie epicka oprawa muzyczna i fabularna!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz