Niestety, ta okazja już wygasła
RISE OF THE TOMB RAIDER 20 YEAR CELEBRATION PC/Steam
965° Zakończono

RISE OF THE TOMB RAIDER 20 YEAR CELEBRATION PC/Steam

20,59zł258zł-92% Darmowa dostawa DarmowaCDkeys Okazje
965° Zakończono
RISE OF THE TOMB RAIDER 20 YEAR CELEBRATION PC/Steam
Zaktualizowano gru 26. 2020 (Opublikowano lis 4. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Rise Of The Tomb Raider 20 Year Celebration (PC) to wyjątkowa edycja gry zasadniczej Rise Of The Tomb Raider – restartu serii, wzbogacona o wyjątkową zawartość dodatkową, niedostępną w innych edycjach gry.

Sympatyczna pani archeolog towarzyszy graczom już od 20 lat – z tej okazji studio Crystal Dynamics postanowiło zaserwować fanom przygód Lary Croft wyjątkową wersję gry, obfitującą w liczne atrakcje.

Seria Tomb Raider ewoluowała na przestrzeni lat , jednak podstawy rozgrywki i jej mechanika pozostają niezmienione od bardzo długiego czasu. Gracz obserwuje rozgrywkę w widoku trzecioosobowym – TPP, co daje dobry wgląd w to, co dzieje się na ekranie. Ma to znaczenie szczególnie w wypadku rozległych lokacji oraz mrocznych grobowców, których eksploracja jest jednym z ulubionych zadań pani archeolog.

Tym razem twórcy osadzili akcję na mroźnym rosyjskim pustkowiu, w syberyjskim miasteczku Kitież. Fama głosi, że skrywa ono bezcenny artefakt, który jego posiadaczowi gwarantuje nieśmiertelność. Znaleziskiem interesuje się organizacja Trinity, zajmująca się zjawiskami nadprzyrodzonymi. Zadaniem Lary jest odnaleźć artefakt zanim dotrze do niego Trinity, jednak aby tego dokonać, będzie musiała rozwiązać szereg zagadek, pokonać licznych oponentów i zmierzyć się z nieokiełznaną, nieprzyjazną i bezlitosną syberyjską naturą.

Ci z graczy, którzy zetknęli się z poprzednimi odsłonami przygód pani archeolog z pewnością zauważą, że – adekwatnie do rozmiarów Syberii – rozmiar map jest około trzykrotnie większy, niż dotychczas, ponadto twórcy gry zastosowali mechanizm pozwalający płynnie przechodzić między poziomami – ekrany ładowania pojawiające się w trakcie wczytywania dużej ilości danych były krytykowane przez wielu graczy.

Z podobnych powodów programiści nie udostępnili tym razem trybu multiplayer, dzięki czemu mogli skupić się na dopracowaniu w najdrobniejszych szczegółach trybu rozgrywki dla pojedynczego gracza.

Szata graficzna ma charakter niemal fotorealistyczny i jest zauważalnie bardziej szczegółowa, niż w poprzedniej odsłonie – zostało to wymuszone między innymi koniecznością zapewnienia przez producenta pełnej zgodności gry z konsolami ósmej generacji, oferującymi rozdzielczość HD, a także z podzespołami najnowszych „pecetów”.

Rise Of The Tomb Raider 20 Year Celebration (PC) zawiera następujące elementy:

- grę zasadniczą Rise Of The Tomb Raider

- najwyższy poziom trudności Extreme Survivor

- DLC: Blood Ties, Lara’s Nightmare

- wszystkie wydane dotychczas DLC, a wśród nich: Baba Yaga, The Temple Of The Witch, Cold Darkness Awakened

- 12 dodatkowych strojów, 7 broni i 35 kart
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz