Rima - The Story Begins
117°Zakończono

Rima - The Story Begins

ZA DARMO18,99złGoogle Play Okazje
15
maj 1. 2018
Gracz postawiony zostaje tu przed zadaniem przywrócenia dawnego ładu w krainie Ila, która po ataku Cienia i otwarciu Mrocznej Bramy zapadła w wieczny sen. Dokonuje tego przedzierając się przez pięknie zrealizowane poziomy, rozwiązując okazjonalne zagadki środowiskowe oraz unikając niebezpiecznych wrogów.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

15 Komentarzy
Tysiac pobran. Zwykla akcja reklamowa...
cannairmaj 1. 2018

Tysiac pobran. Zwykla akcja reklamowa...


A czy to uwłaszcza w jakiś sposób promocji
mateusz.kruhlikmaj 1. 2018

A czy to uwłaszcza w jakiś sposób promocji


Nie mowie ze uwlacza. Moim skromnym zdaniem zadna promo. Cena z kosmosu, przekresla, powiedza ze zero i ludzi lykaja. Jak wystartuja za free to nikt sie nie skusi... zwykla zagrywka. W zasadzie standardowa jak na gry dla androida.
cannairmaj 1. 2018

Tysiac pobran. Zwykla akcja reklamowa...


I 4 gwiazdki na pięć. Co z tego, że akcja reklamowa?
Wpisie wolalbym info na temat typu gry i oceny niz prolog


.
Czy komuś udało się to zainstalować na jakimś urządzeniu? Mimo posiadania różnych (nowych i starych, różnych producentów) telefonów, tabletów, Android TV i TV Box'ów przypiętych do konta Google, wyskakuje, że brak urządzeń, na których można to zainstalować (niezgodne z wszystkimi urządzeniami).
gra, która chce dostęp do Zdjęcia, multimedia i pliki ... pomimo, że posiada też dostęp do pamięci, dzieki czemu może zapisać np stan gry, ale multimedia i pliki to już chyba za dużo
Edytowane przez: "Xaget" maj 1. 2018
Xagetmaj 1. 2018

gra, która chce dostęp do Zdjęcia, multimedia i pliki ... pomimo, że pos …gra, która chce dostęp do Zdjęcia, multimedia i pliki ... pomimo, że posiada też dostęp do pamięci, dzieki czemu może zapisać np stan gry, ale multimedia i pliki to już chyba za dużo


nie musisz dawać pozwoleń
Jakaś gra chciała ode mnie jeszcze dostęp do kontaktów i telefonu. Jak im napisałem w Google Play żeby kiss my ass, to twórcy odpisali, że to wymóg Google Play, a nie ich.
gra całkiem całkiem
xerosmaj 1.

Czy komuś udało się to zainstalować na jakimś urządzeniu? Mimo posiadania r …Czy komuś udało się to zainstalować na jakimś urządzeniu? Mimo posiadania różnych (nowych i starych, różnych producentów) telefonów, tabletów, Android TV i TV Box'ów przypiętych do konta Google, wyskakuje, że brak urządzeń, na których można to zainstalować (niezgodne z wszystkimi urządzeniami).


HTC U Ultra, ściąga się normalnie
enkelmaj 1. 2018

Jakaś gra chciała ode mnie jeszcze dostęp do kontaktów i telefonu. Jak im n …Jakaś gra chciała ode mnie jeszcze dostęp do kontaktów i telefonu. Jak im napisałem w Google Play żeby kiss my ass, to twórcy odpisali, że to wymóg Google Play, a nie ich.


A ty łyknąłes ścieme jak młody pelikan i siejesz dalej
MaciejJezumaj 1. 2018

A ty łyknąłes ścieme jak młody pelikan i siejesz dalej


nie łyknąłem
nie zainstalowałem tej gry
Redmi note 4 (MTK) nie kompatybilne
Samsung S8 plus - śmiga na ustawieniach High bardzo płynnie. Świetna muzyka i animacja ale przedarcie się przez wstęp gdy może być usypiające
859092-oCbYN.jpg
Edytowane przez: "kozi12" maj 2. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst