Niestety, ta okazja już wygasła

Riders Republic UBI na gra PC z kuponem

maj 19. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ponownie w promocji

W Riders Republic autorzy oddają nam do dyspozycji rozległy
otwarty świat, na który składa się siedem amerykańskich Parków Narodowych, czyli: Mammoth Mountain, Yosemite, Grand Teton, Sequoia, Bryce Canyon, Zion oraz Canyonlands. Pozwoliło to twórcom na uczynienie mapy bardzo zróżnicowanej; znajdziemy na niej zarówno ośnieżone górskie szczyty, jak i gigantyczne kaniony oraz malownicze, zielone doliny.

W trakcie zabawy możemy sprawdzić się w szeregu różnorodnych dyscyplin. Na miłośników rowerów czekają zmagania typu freestyle (skupione na wykonywaniu niebezpiecznych i widowiskowych trików) oraz wyścigi (Enduro, Downhill, Gravel i Cross Country), podobnie jak na fanów snowboardu i nart, którzy także mogą wybierać pomiędzy zawodami freestyle’owymi bądź wyścigami (Freeride, Alpine, X Cross); coś dla siebie znajdą również fani wingsuitingu, dla których przygotowano między innymi wyścigi Rocket Wind. W miarę postępów zdobywamy doświadczenie i otrzymujemy coraz lepszy sprzęt od sponsorów (pokroju marek Salomon, Red Bull, Santa Cruz, Specialized czy Rossignol), a także odblokowujemy (lub nabywamy w sklepie gry) elementy kosmetyczne, pozwalające na dostosowanie do indywidualnych preferencji wyglądu zawodnika i jego kombinezonu, roweru, deski bądź nart.

Jako bonus na odnalezienie czekają tu rozmaite znajdźki w postaci górskich opowieści, punktów widokowych oraz przedmiotów kolekcjonerskich.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz