RG narzędzia, dostawa za 1 grosz (do końca stycznia, do 31,5 kg)
267°Zakończono

RG narzędzia, dostawa za 1 grosz (do końca stycznia, do 31,5 kg)

3
sty 11. 2017
Do końca stycznia dostawa kosztuje tylko 1 grosz w przypadku paczek do 31,5 kg

W sklepie całkiem duży wybór narzędzi, ale też odzież robocza, BHP i wiele innych.

Dostawa poczta polska + paczkomaty
Aktualizacje społecznościowe
  1. Dom i ogród
Kategorie
  1. Dom i ogród
3 Komentarze
Jakby ktoś potrzebował zatyczek do tłumienia hałasu to polecam takie, sam kupiłem w sklepie stacjonarnym za około 6 zł kiedyś i nie załuję rg-narzedzia.com.pl/och…tml
"Dzień dobry!

Na podstawie regulaminu promocji "dostawa za 1 grosz" informujemy, iż dostawa odbędzie się usługą "Polecony InPost" bez dodatkowych opłat z racji na wartość zamówienia poniżej 70zł netto a także możliwość spakowania towaru w kopertę rozmiaru A4."

nie taki znowu zawsze paczkomat
3. Firma R.G. Ryszard Grabowski zatrzega sobie prawo do zmiany wybranego przez Klienta sposobu dostawy w szczególności gdy zamówienie Klienta nie przekracza wartości 70zł netto, a zakupione przedmioty są niewielkich gabarytów i mieszczą się w kopercie bąbelkowej A4 (rozmiar F). W takim przypadku obsługa sklepu ma prawo do zmiany wybranej formy dostawy na odpowiadającą formę dostawy dla kopert w wybranej firmie spedycyjnej i tak dla paczek Pocztowych kurier48 usługa może zostać zmieniona na list polecony priorytetowy. a dla paczek "Paczkomaty In Post" na uslugę "Polecony InPost". Obie formy będą realizowane bez żadnej dodatkowej dopłaty ze strony Klienta. Obsługa sklepu internetowego poinformuje klienta o propozycji zmiany dostawy w ciągu max 24h od złożenia zamówienia od poniedziałku do piątku, a dla zamówień złożonych w sobotę i niedzielę w ciągu 24h od przyjęcia zamówienia w poniedziałek.

4. Klient ma prawo nie wyrazić zgody na zmianę sposobu transportu, co jest jednoznaczne z odstąpieniem Klienta od umowy zakupu, lub może dopłacić do usługi na podstawie standardowego cennika sklepu Internetowego rg-narzedzia.com.pl - Paczkomat InPost 7,99zł brutto, Poczta Polska - kurier48 - 9,90zł brutto.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy