Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Rexona, STR8 - sztyfty Tesco
802°

Rexona, STR8 - sztyfty Tesco

4,04zł10,99zł-63%Tesco Okazje
21
802°
Rexona, STR8 - sztyfty Tesco
sie 29. 2020Dostępność Dolnośląskie
Tanie deo - znalezione w Tesco - Wrocław Kiełczowska - raczej lokalnie. STR8 po 4,04, rexona 4,74. STR8 na stojaku jest w cenie 6,74 - na kasie wchodzi 4,04 (dotyczy dwóch rodzajów opisanych na promocyjnej żółtej kartce - pozostałych nie sprawdzałem). Tez w dobrej cenie pasta dla najmłodszego dzieciaka (0-2 lata) w zestawie ze szczoteczką (7,49). Pakowany filet z kurczaka też w dobrej cenie (9.99 kg).
To pierwsza wstawka - proszę o wyrozumiałość.
294197.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe
Najlepsze komentarze
Jeżew29/08/2020 22:40

Czamu okazja wrzucona o tej porze [Obrazek]


Wyobraź sobie, że nie kazdy ma czasu siedzieć 24/7h na Pepper.
21 Komentarzy
Czamu okazja wrzucona o tej porze
4997161-ioNKC.jpg
Jeżew29/08/2020 22:40

Czamu okazja wrzucona o tej porze [Obrazek]


To były szybkie zakupy, bo w domu smarkająca młodzież i mama.. Teraz śpią więc mam chwilę. Jutro niedziela handlowa - a było tego dużo na półce. Na przyszłość postaram się szybciej wrzucać.
Tak jest. Wincyj soli aluminium.
Avatar
Usunięty380349
Jeżew29/08/2020 22:40

Czamu okazja wrzucona o tej porze [Obrazek]


O tej porze to jeżyki jedzą.
Nie polecam takich wynalazków co podrażniają. Ziaja roll ony są git
Gronbar29/08/2020 22:58

Nie polecam takich wynalazków co podrażniają. Ziaja roll ony są git


Jednak masa ludzi kupuje te "wynalazki" - a skoro tak to mogą złapać cebulę.
Nie no znowu obruciło, niewytrzymie
Edytowane przez: "WnukJarka" sie 30.
mamatatatestuje29/08/2020 23:02

Jednak masa ludzi kupuje te "wynalazki" - a skoro tak to mogą złapać ce …Jednak masa ludzi kupuje te "wynalazki" - a skoro tak to mogą złapać cebulę.


Niech się nacierają czym chcą, ale ja nie polecam.
Jeżew29/08/2020 22:40

Czamu okazja wrzucona o tej porze [Obrazek]


Wyobraź sobie, że nie kazdy ma czasu siedzieć 24/7h na Pepper.
KellerPoland29/08/2020 22:48

Tak jest. Wincyj soli aluminium.


Szacunek za wiedzę. "Aluminium. O tym nie mówi się głośno".
Gronbar30/08/2020 01:03

Niech się nacierają czym chcą, ale ja nie polecam.


"Aluminium. O tym nie mówi się głośno" polecam.
KellerPoland29/08/2020 22:48

Tak jest. Wincyj soli aluminium.


No niby tak, ale nie istnieje na rynku tak skuteczny preparat który hamuje pocenie. Ja testowałem wiekszość specyfików non-alu i żaden nie był skuteczny.
Gronbar29/08/2020 22:58

Nie polecam takich wynalazków co podrażniają. Ziaja roll ony są git

to daj linka do nich w cenie 4 zl, chetnie kupie
Wyjaśni ktoś o co chodzi w sztyftach i dlaczego w ogóle się tego używa?

Rozumiem że ludzie używają ich po prysznicu czy kąpieli, ale i tak ta kulka czy powierzchnia sztyftu ma kontakt ze skórą, a później nawet ten 1% zanieczyszczeń, tłuszczu i naskórka (względem przed prysznicem) gnije na powierzchni tego sztyftu. A teraz wyobraźcie sobie użyć tego przed prysznicem czy będąc spoconym, gdzie cały pot miesza się przez tą tę kulkę czy coś z samym deo. Obrzydliwe i niehigieniczne.

Deo w sprayu nawet jak ktoś się spoci np. służbowo się gdzieś leci, to można awaryjnie psiknąć żeby ładnie pachniało i się odświeżyć, a sztyfty czy kulki od razu się brudzi wydzielinami, obrzydlistwo. Nigdy czegoś takiego nie kupiłem i nie kupię. Tylko bezkontaktowe dezodoranty i antyperspiranty.

Change my mind.

4999163-gnqxr.jpg
Michal.9030/08/2020 13:23

Wyjaśni ktoś o co chodzi w sztyftach i dlaczego w ogóle się tego uży …Wyjaśni ktoś o co chodzi w sztyftach i dlaczego w ogóle się tego używa?Rozumiem że ludzie używają ich po prysznicu czy kąpieli, ale i tak ta kulka czy powierzchnia sztyftu ma kontakt ze skórą, a później nawet ten 1% zanieczyszczeń, tłuszczu i naskórka (względem przed prysznicem) gnije na powierzchni tego sztyftu. A teraz wyobraźcie sobie użyć tego przed prysznicem czy będąc spoconym, gdzie cały pot miesza się przez tą tę kulkę czy coś z samym deo. Obrzydliwe i niehigieniczne. Deo w sprayu nawet jak ktoś się spoci np. służbowo się gdzieś leci, to można awaryjnie psiknąć żeby ładnie pachniało i się odświeżyć, a sztyfty czy kulki od razu się brudzi wydzielinami, obrzydlistwo. Nigdy czegoś takiego nie kupiłem i nie kupię. Tylko bezkontaktowe dezodoranty i antyperspiranty.Change my mind.[Obrazek]


Długo można dyskutować i każda strona ma swoje racje. Ja wychodzę z założenia że Pepper to nie do końca miejsca na dyskusje co jest lepsze a co gorsze. To już każdy sobie sam oceni o ile będzie coś w dobrej cenie. A 4 złote za deo jest w mojej ocenie dobrą ofertą. Swoją drogą jeśli dobrze pamiętam były też rexony w sprayu po 4.79 ale to już ktoś chyba ostatnio wrzucał.
mamatatatestuje30/08/2020 13:43

Długo można dyskutować i każda strona ma swoje racje. Ja wychodzę z zało …Długo można dyskutować i każda strona ma swoje racje. Ja wychodzę z założenia że Pepper to nie do końca miejsca na dyskusje co jest lepsze a co gorsze. To już każdy sobie sam oceni o ile będzie coś w dobrej cenie. A 4 złote za deo jest w mojej ocenie dobrą ofertą. Swoją drogą jeśli dobrze pamiętam były też rexony w sprayu po 4.79 ale to już ktoś chyba ostatnio wrzucał.Chętnie posłucham kontrargumentów, zawsze staram się być konstruktywny dbając o poziom dyskusji na ile potrafię, no chyba że trolluję w sensie prowokuję dyskusję w jakiś idiotyczny sposób...Nie wiem skąd twoje założenie że Pepper to nie miejsce na dyskusję, po to mamy komentarze żeby właśnie dyskutować, nie raz już komuś pomogłem jak i sam dowiedziałem się np. na co uważać przy zakupie niektórych produktów.
Michal.9030/08/2020 14:19

Chętnie posłucham kontrargumentów, zawsze staram się być konstruktywny dbaj …Chętnie posłucham kontrargumentów, zawsze staram się być konstruktywny dbając o poziom dyskusji na ile potrafię, no chyba że trolluję w sensie prowokuję dyskusję w jakiś idiotyczny sposób...Nie wiem skąd twoje założenie że Pepper to nie miejsce na dyskusję, po to mamy komentarze żeby właśnie dyskutować, nie raz już komuś pomogłem jak i sam dowiedziałem się np. na co uważać przy zakupie niektórych produktów.


Prozaicznie.. Jak masz w domu dwulatka to czasem każdy dźwięk to niczym parada słoni.. Aerozol cichy nie jest.
Nigdy nie wiesz w jakim odstępie czasu po jego użyciu małolat wtargnie do pomieszczenia gdzie była aplikacja. Jakoś nie wydaje mi się to zdrowe dla jego układu oddechowego, by inhalować się oparami. Co też wynika z powyższego w mojej opinii aerozol trafia wszędzie a niekoniecznie chcę by jego zapach niósł się za mną. Od tego mam perfumy.
W moim odczuciu sztyfty są skuteczniejsze. Nie zmienia to jednak faktu że zawsze u mnie stoi i sztyft i aerozol i korzystam w zależności od sytuacji.
Sprawdzałam te dezodoranty z tej promocji w tym tesco i są przeterminowane. To jest jakiś absurd, rzeczy po terminie powinny być rozdawane za darmo a nie sprzedawane.
Edytowane przez: "psychobulma" sie 31.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od mamatatatestuje. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst