Niestety, ta okazja już wygasła
Rewolwer CO2 RAM Combat HDR 50 T4E
528° Zakończono

Rewolwer CO2 RAM Combat HDR 50 T4E

299zł459zł-35%Militaria Okazje
82
528° Zakończono
Rewolwer CO2 RAM Combat HDR 50 T4E
mar 19. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pneumatyczny rewolwer obronny strzelający kulami gumowymi i pieprzowymi kalibru.50, czyli 12,7 mm. HDR 50 - Home Defense Revolverstworzony został z myślą o obronie miru domowego, sprawdzi się też jako narzędzie samoobrony w samochodzie i w innych sytuacjach poza domem.Rewolwer HDR 50 oferowany w dystrybucji Militaria.pl jest niemal dwukrotnie mocniejszy niż wariant przeznaczony na rynek niemiecki. Energia kinetyczna wystrzelonego pocisku wynosi aż 11 J, co jest wartością wyższą niż w przypadku wycofanych ze sprzedaży rewolwerów hukowo-kinetycznych typu Zoraki, Ekol Viper i Major Eagle. Siła uderzenia kulki jest boleśnie odczuwalna nawet przez grubą odzież!

Dostępny bez zezwolenia.

HDR 50 zasilany jest jedną kapsułą 12 g CO2 umieszczaną w rękojeści. Cylindryczny magazynek rewolweru umożliwia załadowanie 6 kul.

W modelu HDR 50 zastosowano system szybkiego przebicia kapsuły:
- po umieszczeniu naboju CO2 nie zostaje on przebity,
- dopiero po uderzeniu w dolną część nakrętki kapsuła zostaje przebita i rewolwer jest gotowy do użycia.

Dzięki zastosowaniu tego systemu, rewolwer z pełną kapsułą CO2 możnaprzechowywać załadowany i gotowy do użycia wtedy kiedy będzie potrzebny.

Ważnym atutem tego modelu jest możliwość strzelania różnymi rodzajami kul. Użytkownik może załadować magazynekkulami gumowymi, gumowo-metalowymi, pieprzowymi,proszkowymi, pociskami precyzyjnymilub zestawem mieszanym łączącym kilka rodzajów pocisków. Dzięki temu rewolwer sprawdzi się nie tylko w samoobronie, ale także jako broń treningowa o możliwościach analogicznych do ASG i paintballu. Duża moc rewolweru zapewni też wiele emocji podczas rekreacyjnego strzelania do tarcz sylwetkowych i niszczenia improwizowanych celów.

Rewolwer wyposażony jest w stałe mechaniczne przyrządy celownicze: muszkę oraz szczerbinkę.

Pod lufą znajduje się szyna montażowaRIS, dzięki której można wyposażyć rewolwer w dodatkowe akcesoria takie jak podlufowy miotacz gazu pieprzowego, latarkę lub laserowy wskaźnik celu.

Nad lufą umieszczona została druga szyna RIS, dedykowana do montażu celownika kolimatorowego. Zastosowanie kolimatora pozwala na bardzo szybkie obranie celu i oddanie strzału.

Dane techniczne
Kaliber: .50 cala (12,7 mm)
Amunicja: kule gumowe, pieprzowe lub proszkowe
Pojemność magazynka: 6 kul
Prędkość początkowa: 135 m/s
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17 J
Zasięg skuteczny: 15 m
Napęd: 12 g kapsuła CO2
Długość całkowita: 250 mm
Waga: 675 g
Kolor: czarny
Producent: Umarex, Niemcy
Aktualizacje społecznościowe
Militaria OkazjeMilitaria outlet
Najlepsze komentarze
aztec19/03/2019 12:10

Masz rację. Tylko wiesz jak to jest przed sądem. Ty trafisz Sebe w oko a j …Masz rację. Tylko wiesz jak to jest przed sądem. Ty trafisz Sebe w oko a jego papuga będzie dowodził że nie była to obrona konieczna i masz płacić za uszczerbek.


Przed oddaniem strzału się celuje. Więc nie celuj w twarz tylko w klatkę piersiową lub nogi.
A po drugie jak mam zarobić kosę to wolę gościa pogonić gumowymi kulkami :)))
To napastnik ma się bać - nie napadnięty!
Bardzo fajne pamięci RAM, polecam.
Żadna okazja- nigdy nie kosztował więcej niż 299zł. Taka cena jest odkąd pojawił się w sprzedaży.
Juri1 min

Można trochę taniej: KULKI MARBALLIZER 50 CAL 2000SZT za 100/120 zlotych.


Na wojne idziesz czy jak? xD
82 Komentarze
Nie trzeba na takie rzeczy żadnego pozwolenia nie? Tak jak na gaz pieprz.
Osiągi faktycznie ciekawe, ale cena raczej normalna, na allegro stoi podobnie.
Cena jak w większości sklepów ale jako ciekawostka warty uwagi, sam się niedawno dziwiłem, że coś takiego można kupić bez pozwolenia.
nie nie potrzeba zezwolenia
informacja ze strony sprzedawcy:
"Wszystkie wiatrówki, które można kupić w naszym sklepie internetowym DOSTĘPNE SĄ BEZ ZEZWOLENIA. Wiatrówki te mają energię kinetyczną wystrzelonego pocisku poniżej 17 dżuli (<17 J) i zgodnie z polskim prawem można je nabywać i posiadać bez konieczności uzyskania zezwolenia i rejestracji.

Aby je kupić, wystarczy być osobą pełnoletnią. W związku z tym przy zakupie będziemy jedynie dodatkowo potrzebowali Twojego numeru PESEL (weryfikacja wieku) - podaj go proszę w formularzu zamówienia lub telefonicznie konsultantowi.

Wraz z towarem otrzymujesz od nas fakturę, która zaświadcza, że wiatrówka ma energię poniżej 17 dżuli.

Ustawa z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji to podstawa prawna, która potwierdza, że na wiatrówki o energii poniżej 17J nie jest wymagane zezwolenie.

Posiadanie wiatrówki nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami prawnymi, o ile nie będziemy używali jej w niedozwolonym celu.

Zalecamy jednak rozsądek w transportowaniu wiatrówek i wyborze miejsc do strzelania. Warto wziąć pod uwagę, iż nie każdy z przychylnością odnosi się do tego hobby i nasz widok może wzbudzać u niektórych niepokój i zdenerwowanie.

UWAGA! W różnych krajach mogą być różnorakie obostrzenia prawne dotyczące posiadania, użytkowania i zakupu produktów jak np. wiatrówki czy AirSoftGuns. Jeśli zamawiasz z zagranicy lub podróżujesz z zakupionym u nas towarem, spoczywa na Tobie obowiązek znajomości lokalnego prawa i jego przestrzegania"
Jako samoobrona? No nie wiem. Wydaje mi się że jednak takie użycie przeciw komuś może nam później zaszkodzić przed ewentualnym wymiarem sprawiedliwości.
aztec19/03/2019 12:01

Jako samoobrona? No nie wiem. Wydaje mi się że jednak takie użycie przeciw …Jako samoobrona? No nie wiem. Wydaje mi się że jednak takie użycie przeciw komuś może nam później zaszkodzić przed ewentualnym wymiarem sprawiedliwości.


Nieprawda. Zobacz: militaria.pl/por…xml
Mudmaster19/03/2019 12:04

Nieprawda. Zobacz: …Nieprawda. Zobacz: https://www.militaria.pl/porady/samoobrona/niebezpieczne-narzedzia-a-obrona-konieczna.xml


Masz rację. Tylko wiesz jak to jest przed sądem. Ty trafisz Sebe w oko a jego papuga będzie dowodził że nie była to obrona konieczna i masz płacić za uszczerbek.
aztec19/03/2019 12:10

Masz rację. Tylko wiesz jak to jest przed sądem. Ty trafisz Sebe w oko a j …Masz rację. Tylko wiesz jak to jest przed sądem. Ty trafisz Sebe w oko a jego papuga będzie dowodził że nie była to obrona konieczna i masz płacić za uszczerbek.


Przed oddaniem strzału się celuje. Więc nie celuj w twarz tylko w klatkę piersiową lub nogi.
A po drugie jak mam zarobić kosę to wolę gościa pogonić gumowymi kulkami :)))
To napastnik ma się bać - nie napadnięty!
Avatar
Usunięty160202
Poniżej 17? Da ktoś link do jakiejś broni co ma 16,999J mocy?
Czy te 11J naprawde może być skuteczne?
Lukasz49863 min

Na ile strzałów pozwala jedna kapsuła CO2?


Sprawdzę, ale z tego co podają w instrukcji to ok 1 kapsuła / 10 kulek
Fajna zabawka. Najtańsza opcja by zacząć przygodę z RAM. Pistolet jest sporawy więc do noszenia przy sobie trochę średnio. Bardziej do trzymania w domu/aucie. Kopa ma solidnego. Do tego głośny. Świetną opcją jest przebijanie naboju CO2 dopiero gdy chcemy go użyć. Od razu proponuje domowic zapasowy magazynek.
Bardzo fajne pamięci RAM, polecam.
Żadna okazja- nigdy nie kosztował więcej niż 299zł. Taka cena jest odkąd pojawił się w sprzedaży.
Dajcie link do samego montażu pod lufę tak aby można było tam zamontować convoy s2+

Dość droga amunicja, paczka 50 kulek = 20zł
Edytowane przez: "labik" mar 19. 2019
Miś_Maliś19/03/2019 13:08

Żadna okazja- nigdy nie kosztował więcej niż 299zł. Taka cena jest odkąd po …Żadna okazja- nigdy nie kosztował więcej niż 299zł. Taka cena jest odkąd pojawił się w sprzedaży.


Nie do końca prawda. Militaria zrobiły na niego promocje ktorą ciagle trzymają. Reszta musiała sie dostosować. Był drożej, bo sam go zamawialem najtaniej wówczas na rynku za 350 (i to tez w ramach promocji). Na szczęście zaraz pojawiła sie oferta w Militaria, wiec zdążyłem zmienić zamówienie
Edytowane przez: "Juri" mar 19. 2019
Mudmaster19/03/2019 12:30

https://www.youtube.com/watch?v=c6GsNcj7uRM&t=2s …https://www.youtube.com/watch?v=c6GsNcj7uRM&t=2s https://www.youtube.com/watch?v=Yt807MQGaCw ;))) z tym że w Niemczech jest dostępny niemal dwukrotnie słabszy


Na tym pierwszym filmiku nie wygląda na zbyt skuteczny do samoobrony
Edytowane przez: "Tnetennba" mar 19. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst