Niestety, ta okazja już wygasła
-7° Zakończono
Revolut +200zł za polecenie firmy
paź 28. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dołącz do ponad 200 000 firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które już założyły konto Revolut for Business.

Zaczynasz za darmo, płacisz w miarę rozwoju i na zawsze eliminujesz kłopoty związane z zarządzaniem finansami firmy.

Poleć Revolut for Business firmie lub freelancerowi, korzystając z unikalnego linku — a otrzymasz od nas 200 zł za każdą poleconą osobę, która się zarejestruje i zasili konto (obowiązuje ograniczenie 5 poleceń na klienta)

P.S. Tak samo jak w przypadku promocji +33 zł dla osób fizycznych, możliwe, że promocje wprowadzają etapami i nie każdy będzie miał tej opcji jeszcze dostępnej.
Aktualizacje społecznościowe
Vexend
Revolut umożliwił zakładanie kont dla freelancerów oraz firm. Z tej okazji stworzył promocję, w której za założenie takiego konta i wpłatę ~50 zł otrzymujemy 200 zł. Co najlepsze to konto można założyć nawet gdy się posiada zwykłe konto Revolut Czyli razem wypłacamy 250 zł. Jeżeli zarejestrujemy się jako freelancer to Revolut nie będzie w żaden dokładny sposób weryfikował naszej działalności, także można założyć konto freelancerskie nie będąc freelancerem Także można założyć to konto będąc normalną osobą prywatną. Ja tak zrobiłem.

Aby otrzymać bonus musimy otrzymać link zaproszeniowy do konta freelancerskiego/firmowego Revolut może być np. od znajomego lub poszukać w internecie.

Na początku wchodzimy w link zaproszeniowy i klikamy różowy napis rozpocznij.

Podajemy e-mail, weryfikujemy email podając kod weryfikacyjny który przychodzi na pocztę.

Podajemy numer telefonu, weryfikujemy telefon podając kod weryfikacyjny który przychodzi na telefon. Ustawiamy sobie hasło. Następnie uzupełniamy swoje dane adres itp. Następnie musimy wybrać rodzaj planu. Uwaga tutaj bardzo ważne wybieramy wersję konta freelancer (ta po lewej) a nie firmowe. Wymyślamy swoją freelancerską historie czyli że np. jesteśmy makijażystką, informatykiem na dojazdy czy coś. Najlepiej założyć jakiś fejkowy fanpage na fb gdzie niby „prowadzimy swoje usługi”.To nie będzie weryfikowane, trzeba po prostu ściemnić że jesteśmy freelancerami bo ten bonus jest tylko dla freelancerow i firm. Następnie weryfikujemy swoją tożsamość dowodem osobistym lub prawem jazdy. Później dodajemy do naszego konta kartę debetową, i doładujemy konto kwotą minimum 10 GBP czyli najlepiej wysłać ~11 GBP (54 zł+). Czekamy na otrzymanie bonusu, może to potrwać nawet dobę. Środki można wypłacić na swoje normalne konto Revolut lub bankowe.

Ja już swój bonus otrzymałem, i wypłaciłem na zwykłe konto Revolut
Proszę nie minusować jeżeli nie sprawdziliście oferty, ona naprawdę działa !


200448.jpg
46 Komentarzy

Przepraszamy, komentowanie nie jest dostępne w tej okazji.