Niestety, ta okazja już wygasła

Revolut +33zł (111sek, 9€, 40zł) za polecenie dla Ciebie i osoby, która założy konto (niektórym działa niektórym nie)

Zaktualizowano lis 5. 2019 (Opublikowano paź 13. 2019)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Za każdego zaproszonego znajomego otrzymasz od nas 33 PLN. Zaproszona osoba musi założyć konto, zweryfikować swoją tożsamość, dodać pieniądze na konto za pomocą karty lub przelewu oraz zamówić fizyczną kartę.

Polecona osoba również dostanie od nas 33 PLN! Wystarczy, że dokona pierwszej płatności kartą i poczeka, aż pojawi się ona w aplikacji jako Ukończona. Może to zająć do 7 dni.

Przejdź do sekcji Pulpit i wybierz opcję Zaproś, aby zaprosić znajomych przez aplikację Revolut.
Aktualizacje społecznościowe
Ania7566
Kolejna tura wniosków od Revoluta w których można zgarnąć około 45 złotych za założenie konta z polecenia wraz z darmową kartą!
193120-mo0Y0.jpg
Vendeur
9 euro dotyczy sytuacji, gdy mamy adres podany w Niemczech. Nie wiem ile będzie dla adresu polskiego oraz dla szwedzkiego, może ktoś poda w komentarzu.

Informacja z maila otrzymanego przed chwilą oraz komunikatu z aplikacji:

Za każdego zaproszonego znajomego otrzymasz od nas €9. Zaproszona osoba musi założyć konto, zweryfikować swoją tożsamość, dodać pieniądze na konto za pomocą karty lub przelewu oraz zamówić fizyczną kartę.

Polecona osoba również dostanie od nas €9! Wystarczy, że dokona pierwszej płatności kartą i poczeka, aż pojawi się ona w aplikacji jako Ukończona. Może to zająć do 7 dni.

Przejdź do sekcji Pulpit i wybierz opcję Zaproś, aby zaprosić znajomych przez aplikację Revolut.
hubert.wisniewski
Za każdego zaproszonego znajomego otrzymasz od nas 40 PLN. Zaproszona osoba musi założyć konto, zweryfikować swoją tożsamość, dodać pieniądze na konto za pomocą karty lub przelewu oraz zamówić fizyczną kartę.

Polecona osoba również dostanie od nas 40 PLN! Wystarczy, że dokona pierwszej płatności kartą i poczeka, aż pojawi się ona w aplikacji jako Ukończona. Może to zająć do 7 dni.

Najlepsze komentarze
699 Komentarzy
Prześlij Komentarz